dowolna

Mieszkania w centrum Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

5 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 974 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

940 000 zł55,10 m² 17 059,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,39 m² 16 887,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | balkon 9 m | ul. Górników Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących przestrzeń oraz inwestorów poszukujących nieruchomości w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł79,46 m² 18 852,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje Z balkonem, ul. Bohomolca - prądnik czerwony Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł68 m² 15 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji kupujesz za gotowke? otrzymasz na poczatek negocjacji komorke lokatorska O wartosci 20 tys zl! zapraszamy zdecydowanych klientow! Aktualizacja z 27.03.2026.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

910 000 zł56,83 m² 16 012,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 56,83 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze budynku z 2013 roku, na zamkniętym osiedlu w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł65 m² 16 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2025 roku przy ul. Sosnowieckiej w Krakowie. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł48,45 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,86 m z ogrodem -60 m w apartamentowcu przy ul. M. Bobrzyńskiego w Krakowie (dzielnicy Ruczaj). Blok jest położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem przy ul. Nullo, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł54 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł111 m² 23 423,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Salwator / ul. Lelewela/ 111 m2 / 4 pokoje / 2 poziomy / klimatyzacja Na sprzedaż: unikalne mieszkanie w nadbudowie kamienicy z 1905 r. Kraków, salwator To propozycja dla kogoś kto szuka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł57 m² 14 035,09 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuję za kontakt. Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,4 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 44m do 63m. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 524 zł49,63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta nie brakuje tu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł106,85 m² 14 225,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, bezczynszowy apartament z garażem 106,85 m , ul. Rogatka, tuż przy Fortach Kleparz. To przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,82 m² 14 929,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł75,50 m² 13 232 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na parterze | 75,5 m | ogród 105 m | Prądnik Biały | bez prowizji | bez pcc Szukasz nieruchomości, która łączy komfort domu z wygodą mieszkania? Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł96,50 m² 25 388,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam Państwu przestronny, elegancki apartament - ul. Zamkowa, kraków. W cenie mieszkania zawiera się piwnica. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego 53 w Krakowie (ruczaj). Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł36,61 m² 23 217,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Młyny Mogilska by noho | 36,61 m | Balkon | 3. piętro Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,61 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68,10 m² 17 606,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Świeżo wyremontowane mieszkanie z widokiem na Wawel, o powierzchni 68,1 m znajdujące się przy ul. Barskiej w Krakowie. Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! - Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45,18 m² 14 830 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Piastów/ Mistrzejowice Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł130 m² 21 530,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament Z dwoma tarasami | 130 m | wielicka, kraków I Sauna | Jacuzzi | 2 garderoby | 2 miejsca w garażu | Ostatnie piętro Prezentujemy unikalny, apartament o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł33,24 m² 17 990,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka z balkonem i komórką w sercu Bronowic. Gotowa na jutro. Meble są. Kuchnia jest. Łazienka gotowa. Balkon czeka. Wchodzisz z walizkami i zaczynasz mieszkać. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł64 m² 40,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Poczuj rytm Starego Miasta To tutaj, na wysokości ulicy Asnyka, w historycznej kamienicy, czeka na Ciebie przestrzeń o powierzchni 64 m , która może stać się Twoją artystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł55 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane i urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,58 m² 12 859,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentację mieszkania gotowego do zamieszkania lub wynajęcia. Kameralna zabudowa, dużo zieleni. Miejsca postojowe na osiedlu. Komórka lokatorska 16 m2. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(english version below) brak prowizji - bezpośrednio od właściciela Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Saska blu (2023), położonym w świetnej lokalizacji - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł37 m² 13 432,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam/zamienię 2-pokojowe mieszkanie do remontu Azory, ul. Marii Jaremy świetna lokalizacja Kraków, azory (prądnik Biały) ul. Marii Jaremy jedna.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł35,04 m² 18 207,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni ok. 35,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 zł23,10 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę w centrum Krakowa przy ul. Łobzowskiej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze, co gwarantuje piękny widok na panoramę miasta. Jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 706 380 zł65,63 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży pakiet 3 kawalerek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 65,63 m2 zlokalizowanych na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerki które.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio, nowy i wykończony apartament 4 pokojowy z aneksem kuchennym, o powierzchni 68,71 m2 położony przy Alei Kijowskiej 5 w Krakowie. Apartament (68,71 m2) składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,50 m² 22 900,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Apartamenty Novum Śródmieście Krakowa, okolice ronda Mogilskiego i Unity Centre Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne mieszkanie z tarasem i ogródkiem o powierzchni 43,96 m2. Lokal zlokalizowany jest na parterze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 680 zł27,16 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Apartamenty w zabytkowej kamienicy | ul. Piłsudskiego | Stare Miasto | Kraków Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która łączy prestiż adresu, historię i realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,33 m² 64,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Cieszyńska, dzielnica Krowodrza! Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia nowoczesne, jednopokojowe mieszkanie o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł44,08 m² 18 126,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Victoria Estate prezentuje inspirującą, komfortową, pełną niepowtarzalnych udogodnień, rodzinną, miejską, ale kameralną, w pełni harmonijną - przestrzeń do życia. Ostatnie mieszkanie tej.