dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

610 834 zł62 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze nowego budynku przy ulicy Piasta Kołodzieja w Krakowie. Nieruchomość: na powierzchnię 62,33m2 składają się: hall 7,81m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

503 700 zł63 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

503 500 zł45 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

430 000 zł45 m² 9 641 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przyjemne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Wallenroda. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 2/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

586 688 zł57 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-podgórze-płaszów prowizja 0% 1,2km zalew bagry 3,7km centrum miasta Nowa inwestycja deweloperska to kameralny czteropiętrowy blok z windą .W zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

405 400 zł33 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

409 200 zł33 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

435 000 zł38 m² 11 360,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż apartament na parterze w dzielnicy Ruczaj na ul. Dr Jana Piltza 49 w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania to 38,29m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

649 000 zł57 m² 11 313 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

560 200 zł40 m² 13 998 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

752 800 zł67 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

797 838 zł77 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-podgórze Okolice Parku Myśliwska prowizja 0% Nowa inwestycja deweloperska to kameralny czteropiętrowy blok z windą. W zaprojektowanym w nowoczesnej stylistyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

639 300 zł61 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

622 100 zł61 m² 10 134 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

445 800 zł37 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

598 000 zł44 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone i gotowe do zamieszkania. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

605 400 zł56 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

691 600 zł68 m² 10 171 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł58 m² 12 397 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

501 200 zł42 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

662 000 zł71 m² 9 280 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

524 900 zł55 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł56 m² 12 839 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

578 000 zł56 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia mieszkanie 3/4 pokojowe, 56 m2 w dzielnicy Bronowice, os. Widok - ul. Na Błonie Obecnie mieszkanie jest w trakcie remontu. Może być sprzedane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

428 000 zł36 m² 11 889 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

725 000 zł63 m² 11 507,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje ul. Sołtysowska 37f, osiedle Symbioza, czyżyny Forma własności: pełna własność z księgą wieczystą Powierzchnia: 63,12 m2 Dwie sypialnie (10,5 m2, 10,8 m2) Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

499 000 zł56 m² 8 908 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 4/10. W mieszkaniu - salon: 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

429 900 zł37 m² 11 588 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

399 700 zł32 m² 12 491 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

583 261 zł60 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

439 900 zł39 m² 11 423 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38,51 m2 na Mistrzejowicach. Nieruchomość Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

528 900 zł39 m² 13 562 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Czyżyny przy ulicy Bolesława Orlińskiego. Mieszkanie składa się z - przedpokój - duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

523 700 zł44 m² 11 902 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

493 100 zł62 m² 7 953 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

798 000 zł71 m² 11 283,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 70,72 m wraz z pomieszczeniami przynależnymi- piwnica, zlokalizowane w dzielnicy Grzegórzki idealnie nadające się dla.