dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zabawa

Wola Duchacka,Kraków

2 200 zł25 m² 86,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu Kawalerkę na wynajem o powierzchni 25,32 m2, zlokalizowanej na ul. Zabawa w Woli Duchackiej. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które oczekują dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kliny,Kraków

550 000 zł58 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie trzypokojowe / stan deweloperski / zlokalizowane w cichej okolicy / z ogrodem / parter / nowe osiedle / Kliny / Prezentujemy mieszkanie o metrażu ok. 58,30 m2, bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

454 500 zł50 m² 9 080,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok 50m2 w rejonie Prądnika Czerwonego przy ulicy Powstańców. Duży balkon, 2 osobne pokoje Z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

854 000 zł69 m² 12 303,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% promocja : pakiet wykończenia W cenie mieszkania Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sas-Zubrzyckiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy. Dobry dojazd do centrum, blisko pętla tramwajowa Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wizjonerów

Bronowice Małe,Kraków

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wizjonerów w cenie 3300 zł rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, jego metraż liczy 50 m2 na co składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandosów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na ul. Komandosów w Krakowie. Mieszkanie jasne, przestronne na wysokim,bezpiecznym parterze z dużą loggią. Lokalizacja: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

679 000 zł57 m² 11 960,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera w wyjątkowej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Grzegórzki,Kraków

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w centrum miasta, tuż obok Galerii Kazimierz, znajdujące się na ulicy Daszyńskiego w cenie 3300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Duchacka

Wola Duchacka,Kraków

729 000 zł69 m² 10 597,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie okolice bonarki prowizja 0% Nowy etap cieszącej się ogromnym zainteresowaniem inwestycji sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Nowa Wieś,Kraków

609 000 zł52 m² 11 619,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. ok. 52,5mkw. znajduje się na ivp. (ostatnie, bez windy) bloku z przełomu lat 60/70. Składa się z 3 pokoi (jeden przechodni), osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

706 605 zł83 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie usytuowane na paterze nowego budynku na oś. Bohaterów Września w Krakowie. Nieruchomość: na powierzchnię 83,13m2 składają się: hall 10,23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stelmachów

Bronowice Wielkie,Kraków

949 000 zł88 m² 10 806,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przytulne dwupoziomowe mieszkanie na Bronowicach lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5,1 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

540 860 zł50 m² 10 799,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim (do wykończenia) zlokalizowane na pierwszym piętrze siedmio-piętrowego budynku przy ulicy Pachońskiego (prądnik Biały).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

204 880 zł16 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

0% prowizji od kupującego, możliwość odliczenia vat! ________________________________________ Emmerson prezentuje, mikro apartament zlokalizowany przy al. 29 Listopada. Na całej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

509 000 zł32 m² 15 876,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandosów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ładne, zadbane mieszkanie na ul. Komandosów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy z 1975 roku. Na powierzchnię 47m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grzegórzki,Kraków

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kameralne, komfortowe, gustowne - W nowoczesnym stylu, zadbane, ciche - 3pokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami oraz Z miejscem postojowym W garażu podziemnym - gotowe do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

570 374 zł55 m² 10 310,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2-pok mieszkanie, z wykończeniem, gotowe do odbioru 6km od centrum miasta! Prądnik Biały. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

594 440 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim (do wykończenia) zlokalizowane na trzecim piętrze siedmio-piętrowego budynku przy ulicy Pachońskiego (prądnik Biały).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

398 853 zł31 m² 12 670 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, inwestycyjne 2-pokojowe mieszkanie 6km od centrum miasta! Prądnik Biały. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

524 900 zł53 m² 9 904 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

569 500 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

399 999 zł36 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze na osiedlu Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową garderobianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

553 100 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze nowego budynku na os. Bohaterów Września w Krakowie. Nieruchomość Na powierzchnię 55,31m2 składają się: hall 3,17m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

700 000 zł41 m² 17 098,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zabłocie- słoneczne 2-pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40.94 m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2021 roku. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

989 000 zł84 m² 11 728 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachiewicza

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł48 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie niedaleko Parku Krowoderskiego. Gotowe do zamieszkania. Lokal: mieszkanie usytuowane na spokojnym osiedlu pośród zieleni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

614 800 zł62 m² 9 916 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

514 900 zł50 m² 10 267 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

6 250 zł64 m² 97,66 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Extra Broker prezentuje 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej nieruchomość: - powierzchnia 64 m2 - 4 piętro - salon - oddzielna kuchnia - 2 sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

753 000 zł67 m² 11 239 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

488 400 zł50 m² 9 739 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

658 000 zł65 m² 10 123 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

759 200 zł58 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023