dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 369 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

689 000 zł46 m² 14 865,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, zakup bezpośrednio od dewelopera - brak pcc oraz prowizji. Na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m2 z roku 2022 znajdujące się w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

835 100 zł60 m² 13 849 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bohomolca

Czyżyny,Kraków

449 000 zł27 m² 16 754 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie przy ulicy Franciszka Bohomolca w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową garderobianą - duży ustawny pokój - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Doskonale usytuowane 2-pok. w bdb stanie z loggią! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Klinach-Zacisze. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 38m2 z widokiem na tereny zielone Podgórze duchackie/kraków. Lokalizacja: w najbliższej okolicy liczne punkty handlowo-usługowe (biedronka, Lidl, carrefour, punkty gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Kombatantów

Grzegórzki,Kraków

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na osiedlu Kombatantów położone na 5 piętrze 8 piętrowego budynku z winda Mieszkanie o powierzchni ok 28 m2, składa się z : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bieńczyce

Bieńczyce,Kraków

365 000 zł26 m² 13 841,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Do sprzedaży kawalerka do wejścia w spokojnej okolicy na Bieńczycach Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

760 000 zł57 m² 13 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja na Północy Krakowa wykończone Funkcjonalne 3 pokoje z loggią * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

657 540 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kredyt 2% zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wola Duchacka,Kraków

873 233 zł85 m² 10 230 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

634 000 zł38 m² 16 684 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

957 500 zł68 m² 14 081 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 140 100 zł77 m² 14 789 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

755 100 zł50 m² 15 099 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

612 600 zł36 m² 16 797 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

711 500 zł54 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

590 000 zł33 m² 18 059,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w nowym etapie inwestycji 29.Aleja w północnej części dzielnicy I Stare Miasto, w pobliżu ważnych arterii komunikacyjnych, Dworca Głównego, kilku centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mbdg Nieruchomosci ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m znajdujący się przy ul. Bułgarskiej. Nieruchomość: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

648 500 zł38 m² 17 065,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane w urokliwej dzielnicy Czyżyny, przy ul. Tomickiego. Zarezerwuj teraz i zrealizuj zakup z programem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górników

Bieżanów,Kraków

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4pok dla rodziny - bieżanów - przy parku - garaż W cenie N20 Nieruchomości oferuje na wynajem od 3. Września komfortowe 4 - pokojowe , słoneczne mieszkanie na Bieżanowie przy ul. Górników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

698 900 zł54 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wawel,Kraków

3 700 zł63 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się w centrum miasta, kilkanaście minut spacerem do Rynku Głównego lub na Wawel. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Turka

Płaszów,Kraków

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok w dobrym stanie; Standard mieszkania: W dobrym stanie; Dodatkowo: domofon; W pobliżu: park, przedszkole, restauracje, sklepy, usługi;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

399 000 zł29 m² 13 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa Prezentowany lokal (D-0-2) - powierzchnia 28,55 m2 - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

737 900 zł71 m² 10 322 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

574 800 zł42 m² 13 686 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

710 000 zł53 m² 13 288 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

843 200 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja na Północy Krakowa - II etap gotowe do odbioru Funkcjonalne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akacjowa

Prądnik Czerwony,Kraków

3 000 zł61 m² 49,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i bardzo funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Akacjowej 3 w Krakowie, prądnik Czerwony. Mieszkanie dostępne od zaraz! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

857 700 zł61 m² 14 061 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

703 656 zł61 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heleny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, przestronne mieszkanie, 3 niezależne pokoje, idealne dla studentów, dla rodziny w dzielnicy prokocim/podgórze. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 61,46 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

565 000 zł32 m² 17 936,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie blisko centrum przy ulicy J.Prandoty 10. Mieści się na drugim piętrze w bloku z 2021 roku z windą. Na powierzchnię 31,5 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

1 357 900 zł98 m² 13 849 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

644 100 zł39 m² 16 515 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederczyków

Górka Narodowa,Kraków

650 000 zł48 m² 13 564,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż W pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane przy ulicy Belwederczyków (prądnik Biały) na parterze pięciopiętrowego budynku z 2010 roku (przy al. 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

1 018 000 zł67 m² 15 194 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

549 000 zł49 m² 11 165,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne Z ogródkiem I miejscem postojowym - bunscha - ruczaj N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,17 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Strzelców w cenie 2500 zł mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 48 m2 na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

572 000 zł52 m² 10 937 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy!ta oferta tylko U nas! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

419 000 zł52 m² 7 996,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Os. Na Wzgórzach na Wzgórzach Krzesławickich z potencjałem! lokalizacja: mieszkanie położone przy Szpitalu Okulistycznym, 2 min Pętla Tramwajowa "wzgórza Krzesławickie",.