dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 364 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

722 000 zł57 m² 12 622,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe Z dużym tarasem stan deweloperski - ruczaj N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57.20 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Olsza,Kraków

579 000 zł45 m² 12 838,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje z oddzielną kuchnią - Olsza / mieszkanie doskonałe na wynajem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

699 000 zł50 m² 13 860,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,43 m2 z roku 2022 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Klimeckiego. Lokalizacja: ul. Klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

550 000 zł35 m² 15 714 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

780 000 zł33 m² 23 875,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,67m2, zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest przy ul. Rakowickiej. Do najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wężyka

Czyżyny,Kraków

530 000 zł38 m² 13 998,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na Czyżynach, przy ul. F. Wężyka. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny, z pełnym wyposażeniem, gotowy do wprowadzenia, bez wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

420 000 zł38 m² 11 052 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, mieszczące się w dzielnicy Nowa Huta, w pobliżu Zalewu Nowohuckiego, w okolicy liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

595 000 zł49 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy w swojej ofercie 2-pokojowe mieszkanie 48,98,m na sprzedaż, położone w dzielnicy Prądnik Czerwony na Olszy przy ul. Miechowity. - rozkładowe, przestronne, - z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below. Tylko u nas! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, które będzie doposażone według Twoich potrzeb! mieszkanie Mieszkanie znajduje się a 4 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów przy ul. Lasówka. Mieszkanie o metrażu 36 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Мы также говорим на русском! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w zielonej dzielnicy. Rewelacyjnej pod względem komunikacyjnym, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

949 000 zł60 m² 15 893,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 3 pokoje o powierzchni 59,71 m2 (C9-8-39) na 8 piętrze (ostatnim) z balkonem z ekspozycją zachodnią. Piękny widok! bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie ul. Grzegórzecka. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (2,4 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasteura

Prądnik Biały,Kraków

849 000 zł58 m² 14 757,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż w Krakowie, na pierwszym piętrze o powierzchni 57,53 m2 z zadaszonym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

616 704 zł32 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe blisko centrum miasta. Idealne dla pary, singla lub pod wynajem. Inwestycja zlokalizowana jest tuż przy Rondzie Matecznego. Lokalizacja świetnie skomunikowana pod względem komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

499 000 zł31 m² 16 097 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Kurczaba. Lokal dostępny natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Bajecznej na Dąbiu english version below lokalizacja Dzielnica: dąbie Ulica: bajeczna Przystanek: ofiar Dąbia W pobliżu: sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

3 800 zł51 m² 74,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Lema. Nieruchomość - 51m2 - piętro 1 - budynek z 2022 roku - dostępna winda - salon - aneks kuchenny - sypialnie - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

873 915 zł71 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowejj inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! metraż: 71,05 m2 piętro 1 cena: 873 915 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paszkowskiego

Prądnik Biały,Kraków

555 000 zł61 m² 9 098,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 61 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Prądniku Białym przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego. Mieszkanie o metrażu 61,5 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Żabiniec,Kraków

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Krowodrza - żabiniec - ulica reja 50 m2 - 2 pokoje + kuchnia - garaż podziemny Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Krowdrza przy ulicy Reja. To świetna , bardzo dobrze skomunikowana okolica ( ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

929 000 zł72 m² 12 835 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2 z roku 2022 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Klimeckiego. Lokalizacja: ul. Klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł32 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne dla pary lub singla. Apartament wykończony w wysokim standardzie składa się z sypialni, osobnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz: przytulne jednopokojowe 29m2 mieszkanie przy ul. Ryszarda Nuszkiewicza, idealne dla jednej osoby lub pary bez dzieci. Do dyspozycji - pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Piaski Wielkie,Kraków

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

lokalizacja : Łużycka, kordiana Prezentuję Fantastyczne mieszkanie w idealnej lokalizacji, usytuowane na bardzo wysokim parterze kameralnego bloku z 2003 roku. Mieszkanie świeżo odmalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

558 415 zł36 m² 15 730 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m2 znajdujące się na 1 piętrze w kameralnej inwestycji na Bronowicach. Zakup bezpośrednio od Dewelopera Istotne punkty Przystanek tramwajowy (9 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

2 800 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie na wynajem położone w samym centrum Krakowa w dzielnicy Krowodrza przy ul. Kijowskiej. Mieszkanie wykończone i w pełni wyposażone. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 115 072 zł73 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, brak powizji I pcc możliwość wykończenia pod klucz inwestycja Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w butikowej inwestycji realizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 373 130 zł80 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, brak powizji I pcc możliwość wykończenia pod klucz inwestycja Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w butikowej inwestycji realizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

445 000 zł34 m² 13 126,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem lub dla rodziny. Świetna lokalizacja. Mieszkanie umeblowane. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, kozłówek ul. Na Kozłówce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

774 900 zł47 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, brak powizji I pcc możliwość wykończenia pod klucz inwestycja Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w butikowej inwestycji realizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

689 000 zł46 m² 14 823,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 46,48 m2 (C2-0-1) na parterze z ogródkiem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Olsza,Kraków

595 000 zł49 m² 12 147,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy do sprzedaży 2 pokoje z osobną kuchnią, z balkonem i piwnicą w spokojnej dzielnicy Olszy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

1 199 000 zł83 m² 14 445,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Penthouse W stanie deweloperskim Z widokiem na tatry/ brak pcc! prowizja dla kupującego 0% W cenie dwustanowiskowe miejsce postojowe! Szukasz rozkładowego mieszkania w dobrzej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

975 000 zł86 m² 11 337,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl cena do negocjacji Cechy mieszkania: piętro 2/4 Ogrzewanie miejskie 4 pokoje Oddzielna kuchnia i łazienka Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N na wynajem mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem na osiedlu oświecenia Mieszkanie znajduję się na 10 piętrze w budynku z windą. Ma powierzchnię 64m2 składa się osobnej jasnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Drukarskiej na Ruczaju. English version below lokalizacja Dzielnica: ruczaj Ulica: drukarska Przystanek: zachodnia W pobliżu: sklepy spożywcze, liczne bary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bonarka

Bonarka,Kraków

649 512 zł60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bonarka - puszkarska - echo investment 3 pokoje - odbiór IV kwartał 2023 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze nowoczesnego budynku w prawie gotowej inwestycji "bonarka Living". To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

780 000 zł57 m² 13 756,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z widokowym balkonem, gustownie wykończone i umeblowane, zlokalizowane w dzielnicy Bronowice wielkie przy ulicy Stawowej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bonarka,Kraków

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bonarka, b2b, lufthansa, statestreet, alexander Mann Solutions, euroclear Emmerson prezentuje: do wynajęcia stylowe mieszkanie dwupokojowe 50 m2 zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Apartamenty Wielicka,.