dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Piastów,Kraków

895 000 zł57 m² 15 784,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność przedstawić państwu umeblowane mieszkanie na osiedlu Piastów w Krakowie. Usytuowane jest na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w 1973 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kraków

719 000 zł42 m² 16 917,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Osiedlu Jagiellońskim. To idealne miejsce dla osób poszukujących wygody, przestronności oraz doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małysiaka

Kliny Zacisze,Kraków

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Widne 2-pokojowe z balkonem. 2022 r.! Podwyższony standard! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Kliny-Zacisze. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

599 000 zł50 m² 11 941,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

747 327 zł56 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaoferować trzypokojowe mieszkanie realizowane ramach nowego etapu inwestycji w Mistrzejowicach, które są jedną najlepiej zagospodarowanych i szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków

1 750 zł33 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okolica: auchan; dalej: park Wodny, castorama, ch Krokus, quattro Business Park ( Capgemini), o3 Business Campus, vinci. Emmerson prezentuje: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33m2 położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 43,00 m2, położonego na 1 piętrze w doskonale skomunikowanej lokalizacji Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułanów

Rakowice,Kraków

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Fiołkowa 10, w cenie 4000 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3-im piętrze, jego powierzchnia wynosi 70 m2, na co składają się: - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

829 000 zł55 m² 14 958,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko U nas, w biurze nieruchomości livinder lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Stefana Banacha , na pierwszym piętrze, pięciopiętrowego budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Krowodrza,Kraków

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferta aktualna Oferujemy do sprzedania mieszkanie w Krakowie, na osiedlu Krowodrza Górka, ul. Łokietka. Mieszkanie znajduje się na parterze bloku 10 - pietrowego. Mieszkanie jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Czyżyny,Kraków

522 600 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 43,55 m 2 mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

789 134 zł61 m² 13 013,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie może być objęte programem wykończenia pod klucz - Zapytaj o szczegóły tel. Atrakcyjne 3 pokoje Powierzchnia: 60,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Prądnik Biały,Kraków

1 100 000 zł73 m² 15 068,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prądnik biały - ul reja Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Biały, ul. Reja w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 6 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

722 000 zł52 m² 13 884,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Home-Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordiana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

495 000 zł35 m² 14 331 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kordiana 64 Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 2008 roku. Mieszkanie na sprzedaż z pełnym wyposażeniem. Skład pomieszczeń: - hol - kuchnia - pokój - łazienka Dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 000 zł69 m² 14 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ustawne i komfortowe 4- pokojowe mieszkanie na 3 piętrze nowo wybudowanego bloku. Ekspozycja północ-południe z salonem na stronę południową. Mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

770 000 zł52 m² 14 802 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Zlokalizowane jest na 1wszym piętrze w 12sto piętrowym bloku z 1980r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (255) w Bronowicach o powierzchni 60,89 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

558 375 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie dewelopera bez prowizji 3% bez pcc 2% Oddanie już w maju 2025r.! trzy pokoje o pow. 44,67 m2 Salon z aneksem kuchennym 15,95 m2 1 Sypialnia 8,43 m2 2 Sypialnia 10,29 m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Górali

Nowa Huta,Kraków

630 000 zł51 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na pierwszym pietrze w bloku wybudowanym w 1956 roku na Osiedlu Górali Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Centrum C

Nowa Huta,Kraków

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Prezentuje Państwu dwu-pokojowe mieszkanie na oś. Centrum C. Do wynajęcia od zaraz, świetnie skomunikowanym i odnowionym bloku! lokalizacja - Kraków- oś. Centrum C. - zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Ruczaj,Kraków

808 264 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - bez prowizji i dodatkowych opłat Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w dzielnicy ruczaj przy bardzo cichej ulicy Magnolii w kameralnym nowopowstałym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

729 000 zł53 m² 13 788,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania komfortowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem 47 m 2 (wysoki parter), na spokojnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

770 000 zł42 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą na ul. Wrocławskiej w Krakowie - dzielnica Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pielęgniarek

Kraków,małopolskie

829 000 zł44 m² 18 840,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z balkonem przy ul. Pielęgniarek o powierzchni 44m2. Zlokalizowane na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wlotowa

Na Kozłówce,Kraków

399 000 zł25 m² 15 896,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki w dobrym standardzie o powierzchni 25.1m2 zlokalizowanego na ul. Wlotowej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy, znajdującej się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowienicka

Kurdwanów,Kraków

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim, nie ma windy) budynku z 2001r. na os.Kurdwanów - ul.Łowienicka. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, korytarza (z dużą szafą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Wandy,Kraków

620 000 zł45 m² 13 747,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 45,1m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z różnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Bonarka,Kraków

1 199 000 zł85 m² 14 174,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wiosenna promocja od dewelopera! Bezpośrednie Ogłoszenie dewelopera Nowoczesne osiedle w Krakowie z balkonami, tarasami lub ogródkami blisko Bonarki. 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

759 000 zł53 m² 14 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Cena: 759 000 pln. Inwestycja jest wybudowana, ma już pozwolenie na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł50 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały. Dostępne od 01.06.2024 Opis: Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

770 000 zł50 m² 15 533,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort,.