dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

602 285 zł37 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

753 000 zł50 m² 15 175,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone w kameralnym, budynku z zaledwie sześcioma mieszkaniami. Nieruchomość jest ogrodzona i monitorowana, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Śródmieście,Kraków

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Śródmieście - olsza - ul. Wileńska 4500 pln - 5 pokoi - balkon - garaż Do wynajęcia odświeżone mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Wileńskiej. W okolicy mnóstwo uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Centrum B,Kraków

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opis Oferujemy do sprzedaży częściowo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i jasną kuchnią. Mieszkanie mieści się w zabytkowej części Nowej Huty, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 397 000 zł92 m² 15 177 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Więcej informacji: olalub biuro:lub e-mail: , biuro:. Gotowe mieszkanie do wejścia od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 92 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

639 000 zł40 m² 15 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe do wejścia! bieńczyce! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Albertyńskim - bieńczyce/nowa Huta Nieruchomość położona na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł41 m² 78,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanym w 2024 r. nowoczesnym osiedlu Apartamenty Prądnik przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sądowa

Grzegórzki,Kraków

1 050 000 zł76 m² 13 899,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

NA sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie W centrum krakowa Mieszkanie położone w na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z cegły z 1987 roku. Na powierzchnię 75,54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandosów

Dębniki,Kraków

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dębniki przy ul. Komandosów w cenie 3300 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Śródmieście,Kraków

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej 67c w cenie 4000 zł. Mieszkanie Apartament znajduje się na 5 piętrze, jego metraż liczy 59 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafera

Kraków,małopolskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściciel wynajmie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Szafera w Krakowie. Mieszkanie składa się dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 900 zł50 m² 57,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doradcy z Home Drop mają zaszczyt zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 50,18 m2, zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza 118, na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

/ wrocławska/ 5 piętro / doskonała lokalizacja / Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, u l. Wrocławska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Łobzów,Kraków

777 778 zł62 m² 12 646,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie sprzedawane bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! piekne osiedle - dobra lokalizacja. Planowany odbiór inwestycji III kwartał 2025. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bardzo przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe: - powierzchnia 49,72m2 - 3 piętro - jest i winda - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuje Państwu nowe mieszkanie na wynajem, czekające na swojego pierwszego najemcę! Mieszkanie wykończone w wyższym standardzie w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kameralnej zabudowie - Prądnik Biały - ul. Łokietka Funkcjonalna przestrzeń użytkowa mieszkania (96,91m2): -pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

549 000 zł36 m² 15 443 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecamy 1-pokojowe mieszkanie 35,55m2 na ul. Bochenka dzielnica (podgórze - Duchackie). W łatwy sposób istnieje możliwość przerobienia mieszkania na dwupokojowe z aneksem kuchennym ( rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Mateczny,Kraków

1 488 000 zł65 m² 22 973,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie położone na pierwszym piętrze inwestycji Lokum Siesta przy ul. Kobierzyńskiej 8. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone, nigdy nie było zamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

735 005 zł54 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków | bieżanów - prokocim ok. UL. Teligi | ok. Trzech parków miejskich Inwestycja deweloperska w południowej części Krakowa, to 7-piętrowy budynek, a w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Śródmieście,Kraków

2 100 zł44 m² 47,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga - rezerwacja do 11.07.2024r. CN "kont" prezentuje do wynajęcia ładne mieszkanie o pow. ok. 45 m2. które dopiero co zostało częściowo wyremontowane w dobrym standardzie. Położenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spytka z Melsztyna

Kazimierzowskie,Kraków

378 000 zł25 m² 14 881,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na sprzedaż - 25 m , Kraków Bieńczyce, ul. Spytka z Melsztyna Lokalizacja: oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miechowity

Prądnik Czerwony,Kraków

750 000 zł50 m² 15 108,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które znajduje się na Prądniku Czerwonym. Apartament Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.64 m z piwnicą ( ok.8,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszona

Prądnik Czerwony,Kraków

5 000 zł116 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Promo Estates prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym potencjałem przy ulicy Pszona w Krakowie. Lokalizacja: to słoneczne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbrojarzy

Ruczaj,Kraków

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ruczaj przy ul. Zbrojarzy w cenie 2700 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku z windą, jego metraż liczy 45m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca, trzypokojowe, dwupiętrowe, mieszkanie o powierzchni 65m2 zlokalizowane, tuż obok Ronda Ofiar Katynia. Dwupiętrowe mieszkanie z przestronnym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

999 000 zł57 m² 17 386 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania 3 pokoje o powierzchni 57,46 m2 na parterze z ogródkiem z ekspozycją południową. Zalety: - nowoczesny budynek z windą - monitoring - mieszkanie oddawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

english version below Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na ul. Na Błonie - Bronowice Małe mieszkanie wolne od 1 sierpnia Układ mieszkania: kuchnia - kuchenka gazowa z piekarnikiem, pralka, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

995 851 zł63 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji na Prądniku Czerwonym Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bezpieczeństwo Projekt obejmuje 44 ustawnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heltmana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

890 000 zł66 m² 13 415,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam nowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim. Istnieje możliwością wykończenia "pod klucz" Świetna lokalizacja! idealna dla rodzin! lokalizacja: kraków, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Ugorek,Kraków

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od lipca nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowym, kameralnym budynku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu Parku Lotników, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 499 000 zł70 m² 21 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam Państwa do zapoznania się nieruchomością o powierzchni prawie 70 m2, idealnej dla rodziny czy osób poszukujących mieszkania w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

917 865 zł78 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaoferować czteropokojowe mieszkanie realizowane ramach nowego etapu inwestycji w Mistrzejowicach, które są jedną najlepiej zagospodarowanych i szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębskiego

Dębniki,Kraków

680 000 zł50 m² 13 570,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 50,11 m2. Lokalizacja: kraków Dębniki- macieja Dębskiego Świetnie rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł62 m² 38,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przytulne mieszkanie 3-pokojowe na wynajem z oddzielną, jasną kuchnią i balkonem zlokalizowane przy ul. Komuny Paryskiej 50 (dębniki-Kliny). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

475 000 zł28 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28m2 znajdujące się w świetnie skomunikowanej części Krakowa - w Bieńczycach. Lokalizacja: osiedle Albertyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 112 643 zł59 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Europejskie,Kraków

875 000 zł53 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opis Partnerzy w nieruchomościach prezentują: mamy przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,67 m , zlokalizowane na drugim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wola Duchacka,Kraków

1 199 000 zł85 m² 14 174,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje o powierzchni 84,59 m2 na parterze z ogródkiem (24,17 m2) od południa. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, osobnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

680 688 zł42 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

680 688 zł42 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij