dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

1 511 754 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

840 000 zł62 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Home Estate proponuje Państwu mieszkanie znajdujące się przy ulicy Kordiana, w dzielnicy Kurdwanów. Lokal znajduje się na parterze 3 piętrowego niskiego bloku z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narzymskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

890 000 zł56 m² 15 839,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro Nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż ciekawe mieszkanie, które można dosyć rzadko spotkać! Położony blisko ścisłego centrum miasta lokal mieszkalny po remoncie, obejmującym wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wyłączność - nie szukaj dalej! vibehome ma przyjemność zaprezentować Państwu, kawalerke w rewelacyjnej lokalizacji, ul. Lea - Krowodrza. Nieopodal również ul. Piastowska i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na ul. Kobierzyńskiej o powierzchni 36 m2. Mieszkanie w trakcie odświeżania dla przyszłego Najemcy. Składa się z przestronnego pokoju, kuchni w częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szuwarowa

Dębniki,Kraków

1 065 000 zł105 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Szuwarowej w Krakowie, dzielnica Dębniki, na trzecim i czwartym piętrze niskiego bloku z 2003 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

510 000 zł40 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Czyżyny - osiedle albertyńskie Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Czyżyny, osiedle Albertyńskie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m2, położone na wysokim parterze wielorodzinnego budynku przy ul. Armii Krajowej w Krakowie. Mieszkanie: kuchnia pokój z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie jest świeżo odmalowane, zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul. Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 42 m2, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: ul. Wrocławska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

555 000 zł35 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Cena do negocjacji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Bochenka. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Śródmieście,Kraków

738 000 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam - bezpośrednio od właściciela mieszkanie przy ul. Henryka Wieniawskiego w Krakowie: -mieszkanie dostępne do sprzedaży i do oddania od momentu opublikowania ogłoszenia, cały czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

655 000 zł48 m² 13 505,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 48.50m 2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2018 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Facimiech

Prokocim,Kraków

390 000 zł23 m² 16 957 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 23 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu przy ul. Facimiech. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 1. W mieszkaniu typu open-space: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 34 m2 na ul. Armii Krajowej - dzielnica: (bronowice). Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 10 piętrowym bloku z okoł 1960 roku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bieńczyce,Kraków

545 000 zł40 m² 13 456,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 1965 roku. - balkon - bardzo dobrze skomunikowane (tramwaj, autobus) co sprzedajemy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

590 000 zł39 m² 15 012,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowaną na parterze w siedmiopiętrowym budynku. Mieszkanie mieści się przy ul. gen. Leopolda Okulickiego- dzielnica Bieńczyce. do dyspozycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

479 000 zł27 m² 17 721,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, położone w zielonej okolicy przy ul. Jerzmanowskiego na Prokocimiu Nowym. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

648 450 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców wysoki standard miejsca postojowe w hali garażowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Wandy

Wandy,Kraków

444 428 zł32 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy! garsoniere! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Wandy Nieruchomość położona na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z 50lat Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

528 000 zł33 m² 16 038,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opis: na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 40 m (32,92 m powierzchni użytkowej) znajdujące się na III piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Dobrego Pasterza 31, w niedalekiej odległości od Alei 29 Listopada. Nieruchomości Arkadia prezentują 50 metrowe mieszkanie z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

1 498 000 zł112 m² 13 412,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży komfortowe, ciche, przestronne 4 pokojowe mieszkanie z osobną bardzo dużą kuchnią. Całość mieszkanie zajmuje powierzchnię 111,69m2. Lokal posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądnicka

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł32 m² 86,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 32,5 m2 położone przy ulicy Prądnickiej. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

1 080 000 zł70 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim z czterech pięter w bloku z 2008 roku. Lokal znajdujące się przy ul. Cystersów na Krakowskich Grzegórzkach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

740 000 zł46 m² 15 920,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 5 piętrze 5 piętrowego bloku z 2017 roku. - balkon - bardzo dobrze skomunikowane (tramwaj, autobus) - rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowa Huta,Kraków

866 320 zł67 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone w bardzo dobrej lokalizacji Kraków Os.Górali Nowa Huta Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z osobną słoneczną kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Prądnik Biały,Kraków

2 250 zł32 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 32 m2 położone przy ulicy Mikołaja Reja. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i balkonem, części sypialnej oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł39 m² 17 831,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu nowe dwu-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze dziesięcio-piętrowego bloku świeżo po generalnym remoncie. Aktualnie jest wynajmowane. Jest możliwość cesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Dębniki,Kraków

630 000 zł41 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

/ lubostroń / zielona okolica / balkon / do zamieszkania / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul Lubostroń. Nieruchomość położona na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej! oferta tylko W naszym biurze! przytulne mieszkanie do wynajęcia W zielonej okolicy! Posiadamy do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 36m2 na ul. Okólnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

528 000 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Słoneczne 2-pokojowe i dwustronne mieszkanie - dębskiego - swoszowice - opatkowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 40 m2 (użytkowej 32,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

741 708 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc nowoczesna architektura wysokiej jakości materiały rowerownia /wózkownia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Dębniki,Kraków

1 690 zł37 m² 45,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Chmieleniec 39 z balkonem *ogrzewanie miejskie *1 piętro *powierzchnia 37 m2 *blok *idealne dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój nr 1: dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne mieszkanie przy ul. Kobierzyńskiej na osiedlu zamkniętym, strzeżonym przy Rondzie Matecznego. English version below lokalizacja Dzielnica: łagiewniki Ulica: kobierzyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 102 100 zł54 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc Przytulne mieszkanie z balkonem, dla osób ceniących sobie niezależność. Mieszkanie znajduje się w centrum tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

794 022 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 842 588 zł102 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy przestronny apartament w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard bez prowizji i podatku pcc Mnóstwo zieleni Kameralne osiedle Wiele udogodnień Monitoring Miejsca.