dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 390 000 zł77 m² 18 052 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! idealne rozwiązanie dla rodziny lub dla osoby poszukującej nieruchomości, która przynosi dochód od razu po zakupie! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni: 77 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w zielonej okolicy przy ul. A. Szwed-Śniadowskiej lokalizacja: bliskość parku Maćka i Doroty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Prokocim,Kraków

670 000 zł50 m² 13 535,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Prokocim bieżanów - ul. Telimeny Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prokocim Bieżanów, ul. Telimeny w Krakowie. Mieszkanie znajduje sie w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozdroże

Podwawelskie,Kraków

820 000 zł50 m² 16 512,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem wynajmu lub dla rodziny. Gotowe do zamieszkania! Dwa niezależne pokoje. Blisko centrum, 10 min piechotą na Wawel, świetna komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

795 000 zł47 m² 16 797 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Możliwość wykończenia pod klucz |r| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Łaszkiewicza w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

781 550 zł54 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym zakup bez pcc 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców z różnymi strefami rekreacji wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

754 375 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Prądnik Biały,Kraków

629 000 zł42 m² 14 919 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Czerwieńskiego w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 361 376 zł95 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa IV kwartał 2024 Funkcjonalne 4 pokoje z loggią 3,6m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Dębniki,Kraków

767 000 zł51 m² 14 998 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

/ osiedle europejskie / 2 pokoje / balkon / osiedle strzeżone / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Bobrzyńskiego. Nieruchomość położona na osiedlu Europejskim, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

399 000 zł26 m² 15 142,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż na zasadzie cesji praw Oferuję na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze nowoczesnego trzypiętrowego budynku przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

639 000 zł40 m² 15 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Home Estate ma przyjemność przedstawić Państwu w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40.5 m2, wykończone w wysokim standardzie położone w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

2 750 zł38 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia świeżo wykończone, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanym w 2023 r. nowoczesnym osiedlu Przy Mogilskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łobzów,Kraków

1 132 904 zł53 m² 21 570,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.52,52m położone na III piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany w grudniu 2026 r. na Łobzowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

689 000 zł39 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie i z dużym balkonem przy ul. Piltza - Os. Ruczaj N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 480 800 zł68 m² 21 649,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości ,tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej, o powierzchni 68,4 m , usytuowane na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

586 080 zł37 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Dąbie,Kraków

590 000 zł34 m² 17 101,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34.5 m2 przy ul.Widok, rejon Dąbie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, budynek ocieplony, czysta i zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w dzielnicy Dębniki przy ul. Doktora Jana Piltza w cenie 2200 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze, jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

589 000 zł37 m² 15 858,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 60tych. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Narzymskiego

Grzegórzki,Kraków

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kawalerka o powierzchni 25 m2 przy ul. Narzymskiego w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica: grzegórzki ul. Narzymskiego Wyjątkowa dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

563 165 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

1 295 000 zł51 m² 25 238,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, w pełni wyposażone, po remoncie, znajdujące się przy ul. Romanowicza w Krakowie w dzielnicy Zabłocie. Blok zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

720 000 zł47 m² 15 260,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o przestronnym układzie funkcjonalnym z dużym balkonem, który w połączeniu z południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

744 000 zł50 m² 14 957,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż na zasadzie cesji praw - bez podatku pcc Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

605 000 zł28 m² 21 984 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (b2.37) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Kawalerka ma powierzchnię 27,52 m2, usytuowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohomolca

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł37 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Bohomolca - dzielnica Prądnik Czerwony. Mieszkanie Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 050 000 zł64 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 3x pokoje + salon z aneksem kuchennym + łazienka o łącznej powierzchni 64m2 przy ul. Saskiej lokalizacja: dzielnica: podgórze ul. Saska Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

799 000 zł45 m² 17 599,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe 45 m2 na Ruczaju, przy ulicy Torfowej. Lokalizacja: ruczaj jest od wielu lat jedną z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Prądnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

652 720 zł41 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeczów

Bieńczyce,Kraków

749 000 zł45 m² 16 763,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym budynku przy ul. Henryka i Karola Czeczów w Krakowie - dzielnica Bieńczyce. Mieszkanie nowe o powierzchni 44,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

810 000 zł50 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Reduta w Krakowie. Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe jasne mieszkanie z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łobzów,Kraków

1 286 715 zł60 m² 21 499 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.59,85m położone na IV piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany w grudniu 2026 r. na Łobzowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

700 000 zł47 m² 14 865,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nowa huta - os. Teatralne Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Nowa Huta, os. Teatralne w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 4 piętorym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Złota Podkowa

Bronowice Małe,Kraków

540 000 zł36 m² 15 147,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6m z ogródkiem do wyłącznego użytkowania, położone na parterze 3 piętrowego budynku z 2010 roku, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Balicka

Bronowice Małe,Kraków

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice przy ul. Balickiej w cenie 2000 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy ok. 23 m2 na co składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 053 558 zł69 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa IV kwartał 2024 Funkcjonalne 4 pokoje z balkonem * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Huta,Kraków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na wynajem 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Tysiąclecia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

677 000 zł38 m² 17 736,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji promocja - apartament nr 3.A.0.03 o powierzchni 38,17 m2 Oszczędzasz aż 130.000 zł. Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w malowniczej okolicy.