dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kraków

Nowa Huta,Kraków

549 000 zł29 m² 18 667,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania w Nowej Hucie! Biuro nieruchomości aprest zaprasza do poznania tej wyjątkowej oferty - jednopokojowego mieszkania o powierzchni 29,41m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

580 000 zł45 m² 12 888,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! mieszkanie 2p okojowe Z jasną kuchnią I balkonem! bieńczyce! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Bronowice Wielkie,Kraków

1 110 000 zł60 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne klimatyzowane mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na osiedlu Bronowice Residence IV położone kilkadziesiąt metrów od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowa Wola

Stare Podgórze,Kraków

499 800 zł30 m² 16 885,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy Państwu piękne, 1-pokojowe mieszkanie na krakowskim Starym Podgórzu, przy ul. Janowa Wola. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny, z pełnym wyposażeniem, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

861 940 zł61 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera Podgórze Duchackiej ul. Turniejowa, 3 minuty so przystanku tramwajowego Dane Techniczne: liczba pokoi: 3 Lokalizacja: podgórze Duchackie Powierzchnia Mieszkania: 60,70 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

627 000 zł39 m² 16 076,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie, o którym mowa zlokalizowane jest na rogu ulic Zakopiańskiej i Tischnera. Tuż przy Centrum Biznesowym Tischnera Office w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

3 400 zł67 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 67m , zlokalizowane na 3 piętrze 3 piętrowego bloku przy ul.Chmieleniec w dzielnicy Dębniki-Ruczaj w Krakowie. - jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

886 766 zł50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne mieszkania *preferowany kontakt telefoniczny* Oryginalne zdjęcia oddają stan rzeczywisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

678 920 zł44 m² 15 405,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy Państwa na prezentacje 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze przy ul. Myśliwskiej w nowoczesnym kameralnym budynku z 2023r. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

650 000 zł55 m² 11 754,10 zł/m²

 

Piętro:10/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Home- estate ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Radosna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

600 000 zł28 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu piękne 1-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze, przy ul. Radosnej. Lokal jest w dobrym stanie, wyposażony, możliwy do wprowadzenia od razu. Znajduje się na 1-piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Słoneczne,Kraków

800 000 zł60 m² 13 245 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; P O L E C A M Y! TA OFERTA TYLKO U NAS. Do sprzedaży przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewóz

Przewóz,Kraków

599 000 zł37 m² 16 093,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Podgórze - płaszów - przewóz - bagry 37,22 M2 - balkon - 2 piętro oferta na wyłączność! Do sprzedaży świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Przewóz. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Edwarda Dembowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

460 000 zł23 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na al. Edwarda Dembowskiego na drugim ,czteropiętrowym budynku z ok 1960 roku w bardzo spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Klatki, osiedle i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

588 796 zł35 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie mieszkania od 2 do 5 pokoi, powierzchnia od 34,55m2 do 108,13m2 gotowe II kwartał 2025 *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

749 385 zł46 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Kraków ul. Głowackiego Bez podatku pcc, bez prowizji Na przestrzeń 45,50 m2 składa się : Korytarz 3.87m2 Łazienka 4.1m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 253 665 zł55 m² 22 740,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie mieszkania od 1 do 4 pokoi, powierzchnia od 28 do 97 m2 mieszkania gotowe IV kwartał 2025 - przedsprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 033 909 zł63 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie ostatnie mieszkania od 2 do 3 pokoi, powierzchnia od 42 do 71 m2 mieszkania gotowe II kwartał 2026 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Nowa Huta,Kraków

520 000 zł41 m² 12 624,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie w pobliżu Plant Bieńczyckich! Biuro Nowohuccy ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Na Lotnisku, w zielonej części Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

981 045 zł73 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Gotowa Funkcjonalne 4 pokoje z balkonem * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skawińska

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł23 m² 117,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną sypialnią w samym sercu Kazimierza przy ul.Skawińska Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz!. To doskonała oferta dla osoby, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrana

Mateczny,Kraków

1 343 000 zł71 m² 18 891,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promo Estates prezentuje ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 71 m2, położone na 6. piętrze w świetnej lokalizacji, przy ulicy Szafrana - zamknięte Osiedle Fi. To niezwykłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Zielone,Kraków

539 000 zł29 m² 18 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Zielonym Nieruchomość położona na parterze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedwiośnie

Stare Podgórze,Kraków

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem niezwykle przestronny, jasny, siedemdziesięciometrowy apartament przy ulicy Przedwiośnie. Jedyna taka oferta na tym osiedlu! 800 metrów do Forum Przestrzenie / tuż przy rzece Wilga / 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Zauchy 8, na nowym osiedlu Górka narodowa. Mieszkanie świeżo wykończone w wysokim standardzie, wyposażone i umeblowane. Składa się -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

863 152 zł58 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodowieckiego

Krowodrza,Kraków

995 000 zł57 m² 17 480,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe, widokowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m , zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Krowodrza, w rejonie ulicy Reymonta, tuż obok Krakowskich Błoń i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Natansona

Prądnik Biały,Kraków

955 000 zł67 m² 14 232,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie trzypokojowe, ul. Natansona na Prądniku Białym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku i składa się z: - osobnej kuchni z oknem - 10,38m2 - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieżanów,Kraków

680 000 zł58 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,64 m2 z czterema oddzielnymi pokojami zlokalizowanego na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

495 000 zł25 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokal mieszkalny 24,35 m2 w nowym budynku na kameralnym osiedlu w Bronowicach Wielkich (zamknięte, monitorowane, z wewnętrznymi własnymi terenami zielonymi), kilka minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krowodrza,Kraków

944 680 zł56 m² 16 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe 2-pok. mieszkanie z balkonem i podziemnym miejscem postojowym na wynajem zlokalizowane w dzielnicy Ruczaj przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 28 mkw w bloku z 2018 roku. Lokalizacja - ul. Teligi 3. Dziesiąte piętro, piękny widok, południowa strona. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

810 000 zł40 m² 20 239,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bronowice - ul. Stańczyka Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bronowic, ul. Stańczyka w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

555 000 zł44 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Ściegiennego w Krakowie. Okolica: bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

826 832 zł67 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości! Lokal mieszkalny o powierzchni 66,68 m2, nr 9 mieszczący się na drugim piętrze, nowoczesnego budynku z windą, na który składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Ruczaj,Kraków

819 000 zł40 m² 20 454,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, rydlówka. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

405 000 zł28 m² 14 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Prime Property, oferuje do do sprzedaży kawalerkę. Słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie znajduje się w Krakowie na ul. Radzikowskiego. Lokal o powierzchni ok. 28m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

749 000 zł58 m² 12 913,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokoje z bardzo dużą loggią, komórką i garażem! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w okolicy Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Nowa Huta,Kraków

790 000 zł53 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz ładnie urządzonego mieszkania 2 pokojowego z windą, to ta alternatywa jest dla Ciebie :).