dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

907 091 zł59 m² 15 453 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Ruczaju bez pcc Funkcjonalna przestrzeń użytkowa : - pokój dzienny z aneksem kuchennym 22, 43 m2 - sypialnia 13, 15 m2 - sypialnia 10 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

990 000 zł63 m² 15 686,90 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Niezwykle Przestronne Mieszkanie na Sprzedaż - Krowodrza Górka Home Drop ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie zlokalizowane w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 032 380 zł97 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 385 022 zł77 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

639 000 zł43 m² 14 815,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w budynku przy ulicy Zachodniej, w dzielnicy Ruczaj. Nieruchomość: lokal składa się z: pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 019 000 zł57 m² 17 734,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,5m2 na nowo powstałym osiedlu w okolicy Bonarki Zakup bez pcc Mieszkanie o powierzchni 57,46 m2 zostało wykończone w wysokim standardzie- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2 przy al.Pokoju. Świetna oferta inwestycyjna, mieszkanie wynajęte. Mieszkanie położone na wysokim parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na spokojnym, bezpiecznym osiedlu na Ruczaju. Niska zabudowa, dużo zieleni, blisko różnego rodzaju sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia, trzy pokojowe przestronne mieszkanie ul. Bobrzyńskiego ruczaj Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na 1. piętrze w budynku 4. piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

1 450 000 zł59 m² 24 576,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na pierwszym piętrze w ośmiopiętrowym budynku na ul. płk. Francesco Nullo w Krakowie - dzielnica Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

719 500 zł38 m² 18 688,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz z przyjemnością prezentuje świeżo wykończone mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Zabłociu w inwestycji Lokum Salsa, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

2 700 zł74 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Więcej informacji , w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

591 000 zł37 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie, które jest własnością klienta od 2012 roku. Mieszkanie było regularnie wynajmowane od 2018 roku i obecnie jest zamieszkane przez pracującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta - Grzegórzki Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na VII piętrze bloku z lat 70. przy ul. Aleja Pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Akademickie

Akademickie,Kraków

699 000 zł47 m² 14 904 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne dwa pokoje z komfortową osobną kuchnią - Osiedle Akademickie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46.90m2, znajdujące się na os. Akademickim, w okolicach Parku Wodnego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

866 332 zł59 m² 14 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

675 000 zł38 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania bezpośrednio od właściciela dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lea 75 Mieszkanie 38m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

585 000 zł33 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 przy ulicy Orlińskiego. Gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym stanie - zostało odmalowane dla kolejnego właściciela. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krowodrza Górka - 30mkw, osobna sypialnia/gabinet, balkon. Mieszkanie znajduje się na 10.(ostatnim) piętrze budynku z lat 70. tuż przy pętli mpk, dzięki czemu jest stąd doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Krowodrza,Kraków

430 000 zł18 m² 23 497,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kujawskiej w dzielnicy Krowodrza. Na 18,30 m2 składają się -pokój -kuchnia -przedpokój -łazienka Do mieszkania przynależy komórka w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naukowców

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 200 zł49 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ulicy Naukowców 1. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana - tramwaj, autobus, kolejka miejska. W pobliżu znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

881 250 zł75 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na ul. Lasówka w dzielnicy Płaszów w pobliżu odnowionego Parku rzecznego Płaszów i Wiślanej trasy rowerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

754 375 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

400 000 zł24 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna kawalerka na Os. Kalinowym - bieńczyce N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne i kompaktowe mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako pierwsze lokum lub inwestycja. Studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ognistych Wici

Nowa Huta,Kraków

729 000 zł49 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz 3 pokojowego bardzo ustawnego mieszkania z dala od centrum , ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Lokalizacja Kraków / Nowa Huta / Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

917 865 zł78 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, czteropokojowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji - osiedle Piastów w Krakowie. To unikalna okazja na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

629 000 zł34 m² 18 621 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie w Krakowie - dzielnica Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,78 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

899 613 zł77 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowice,Kraków

1 100 000 zł67 m² 16 393,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na 3 i 4 kondygnacji w budynku z 1998 roku przy ulicy Mieczysława Pszona. Na Klatce tylko dwa mieszkania. Bardzo doba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bocheńska

Kazimierz,Kraków

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od Zaraz maja piękne mieszkanie przy ul. Bocheńskiej na Kazimierzu. English version below lokalizacja Dzielnica: kazimierz Ulica: bocheńska Przystanek: plac Wolnica W pobliżu: plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

400 000 zł24 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,5 m zlokalizowana na Osiedlu Kalinowym. Doskonała lokalizacja blisko przedszkoli, szkół oraz licznych sklepów, takich jak Lidl, kaufland i Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ondraszka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

635 000 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 2 pokoje nieprzechodnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 48 m2 przy ul. Ondraszka lokalizacja: dzielnica: podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Dębniki,Kraków

808 264 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy kameralną inwestycję w jednym z najatrakcyjniejszych rejonów Krakowa, dzielnicy Dębniki. To doskonała okazja dla tych, którzy szukają komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

879 878 zł59 m² 14 989,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj (ul. Mochaniec / Bunscha) w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku z windą. 3 pokoje o powierzchni 58,70 m2 balkonem - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Narzymskiego

Oficerskie,Kraków

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje Państwu przestronną kawalerkę. Mieszkanie znajdujące się na osiedlu Oficerskim w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

820 000 zł48 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dwupokojowe, atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,24 m2 w budynku przy ul. Rydygiera 6 w Krakowie (rżąka). Mieszkanie na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza Górka,Kraków

738 000 zł40 m² 18 235,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ustawne mieszkanie bardzo dobry dojazd do centrum Krakowa Mieszkania posiadają w cenie klimatyzację i ogrzewanie podłogowe. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. To mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wieczysta,Kraków

959 000 zł45 m² 21 207,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,22 m2 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Ślicznej. Lokalizacja: ul. Śliczna zajmuje doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 511 754 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z tarasem w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców wysoki standard miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

455 000 zł27 m² 16 833,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, położone w zielonej okolicy przy ul. Jerzmanowskiego na Prokocimiu Nowym. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z: * salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij