dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

644 000 zł41 m² 15 707 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania 2 pokojowego, w pełni wyposażonego to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie :) Więcej informacji: telefon: adres mailowy: wszystkie oferty na stronie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

729 000 zł52 m² 13 989,60 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Bieńczyce - os. Piastów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieńczyce, os. Piastów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 13 piętrowym bloku, na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

767 000 zł46 m² 16 674 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wszystkie oferty na stronie: więcej informacji : tel: oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 3 piętrze o powierzchni 46 m2 w cenie 767 000 zł. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

1 079 000 zł58 m² 18 603,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacyjna! Мы также говорим на русском! vibehome z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

895 000 zł57 m² 15 723,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Powstańców , na pierwszym piętrze, pięciopiętrowego budynku z ok. 1985 roku w bardzo spokojnej, cichej i zielonej okolicy. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górka Narodowa,Kraków

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Felińskiego, aleja 29 Listopada. Prezentuje widokowe piękne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze z pełnym wyposażeniem. Stonowane kolory, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgody

Zgody,Kraków

799 000 zł61 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Zgody. Nieruchomość położona na parterze w 4 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

741 829 zł40 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Magicvision poleca zakup mieszkania na ekskluzywnej inwestycji deweloperskiej w centrum Krakowa - Zabłocie. - wysoki standard wykończenia - prestiżowa okolica w centrum Krakowa (zabłocie). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

689 000 zł53 m² 13 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie w sercu Nowej Huty - gotowe do wprowadzenia! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,94 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

729 000 zł52 m² 13 989,60 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wejścia Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na dziewiątym piętrze w trzynastopiętrowym budynku na Osiedlu Piastów w Krakowie - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

960 630 zł62 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Nowoczesne Osiedle w Krakowie Oferujemy nowoczesne mieszkania na nowo powstającym osiedlu w Krakowie. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

479 000 zł28 m² 17 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy! śliczną garsonierę na wzgórzach! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Na Wzgórzach Nieruchomość położona na parterze w 3 piętrowym budynku z 70lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkowińskiego

Prądnik Biały,Kraków

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

e-mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Jeżeli szukają Państwo mieszkania z balkonem w dobrej lokalizacji to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: kraków /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

725 000 zł49 m² 14 682,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe -ul. Tuchowska. Przyjemne z dużą kuchnią Lubisz oddawać się inspiracjom kulinarnym duża kuchnia będzie spełnieniem marzeń Mieszkanie do którego w ramach udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

649 000 zł37 m² 17 737,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, gotowego do zamieszkania bez dodatkowych kosztów! Mieszkanie przeszło generalny remont, jednak zostało wykończone w wysokim standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkowińskiego

Krowodrza,Kraków

550 000 zł40 m² 13 889 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania z balkonem, w dobrej lokalizacji, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Lokalizacja: kraków-Krowodrza, ul. Podkowińskiego 1 Mieszkanie 39,6 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 położone na 7 piętrze 10 piętrowego bloku na os Oświecenia Mieszkanie składa się z: - pokój ( sofa rozkładana, regał, ława,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

739 000 zł38 m² 19 706,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się we wschodniej części Krakowa przy ul. Bagrowej. Lokalizacja: ul. Bagrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

430 000 zł29 m² 14 879 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: wyjątkowa Alternatywa! Przedstawiamy urokliwe 1-pokojowe mieszkanie! na Kurdwanowie! Marzysz o własnej kawalerce? Mamy coś idealnego dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowąża

Krowodrza,Kraków

899 000 zł55 m² 16 274,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedam mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: ulica Odrowąża, w pobliżu ul. Wrocławskiej i Łokietka. Oferuję na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe 65M2 krowodrza opis mieszkania: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2 mieści się na 1 piętrze w budynku 11 piętrowym przy Alei Kijowskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 alternatywy Tel: poszukujesz dużego mieszkania dla dużej rodziny lub pod wynajem? Dobrze trafiłeś! Te Alternatywy są właśnie dla Ciebie: pomieszczenia: - 4 samodzielnych pokoi - balkon - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

795 180 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English version below Infinity Estate prezentuje na wynajem nowy apartament zlokalizowany przy ul. Bagrowej. Nieruchomość: - pow. 38 m2 - salon - aneks kuchenny - sypialnia - łazienka - taras - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Ruczaj,Kraków

1 167 600 zł70 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w dzielnicy dębniki/ruczaj. Mieszkanie o metrażu 69,5m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

499 000 zł28 m² 17 821 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na parterze w 3 piętrowym bloku os Na Wzgórzach. Mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bartla

Kliny Zacisze,Kraków

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Właściciel sprzedaje jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2 zlokalizowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku zbudowanego z cegły w 2016 roku. Adres: ulica Bartla 19g, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia, trzy pokojowe przestronne mieszkanie ul. Bobrzyńskiego ruczaj Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na 1. piętrze w budynku 4. piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadrzeczna

Prądnik Czerwony,Kraków

850 000 zł62 m² 13 678 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 1998 roku. -2 balkony (każdy o pow. 9m2) - piwnica 13m2. CO sprzedajemy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam opis dwupiętrowego apartamentu o powierzchni 67 m2, położonego na ostatnim piętrze w Dzielnicy Kurdanów w Krakowie. Opis apartamentu: to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

637 000 zł38 m² 16 763,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta bezpośrednio od właściciela - pośrednicy proszę tylko z Kupującym Sprzedam mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami na Krowodrzy przy ul. Wybickiego (obok skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

710 000 zł50 m² 14 314,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 3-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 60 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

540 000 zł37 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,26 m , z dodatkową piwnicą 2,69 m , usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dobrego Pasterza 109 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

749 000 zł51 m² 14 611,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na os. Teatralnym w Nowej Hucie. Mieszkanie o powierzchni 51,26m2 na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

799 000 zł53 m² 15 169,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie z balkonem do remontu przy ul. Traugutta. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Traugutta, na terenie byłego Getta Kraków. W okolicy występuje niska zabudowa, czteropiętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weryhy-Darowskiego

Mydlniki,Kraków

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia od połowy października nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone przy ul. Weryhy-Darowskiego w dzielnicy Bronowice (mydlniki). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 950 zł50 m² 58,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 50,18 m , znajdujące się na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 2012 roku. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Wola Duchacka,Kraków

861 940 zł61 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

591 000 zł37 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Jasne wyposażone mieszkanie na sprzedaż Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 10 budynku przy ul. Marii Jaremy w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie jest wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson poleca: english description below. Nowe, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe (32 m2) na osiedlu Nowy Przewóz (podgórze). Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

869 500 zł47 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić mieszkanie na osiedlu Bagry Park. Nieruchomość: - 2 pokoje - ok. 47m2, - taras, - 1 piętro, - dodatkowo miejsce parkingowe w garażu.