dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

879 000 zł55 m² 16 051,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, ul. Meiera (górka Narodowa) Cena: 879 000 pln Powierzchnia: 54,76 m Liczba pokoi: 3 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

871 690 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego czteropokojowego mieszkania w rozwijających się Mistrzejowicach. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie w ramach nowego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prochowa

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem kawalerka w pobliżu Galerii Kazimierz. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy przy ulicy Prochowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

595 000 zł39 m² 15 252,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 39,01 m2 na ul.Okulickiego - dzielnica: (Bieńczyce). Mieszkanie usytuowane jest na 2- piętrze w 7 piętrowym bloku z 2010 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Ugorek,Kraków

619 000 zł37 m² 16 730 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w Dzielnicy Prądnik Czerwony, blisko ulicy Mogilskiej oraz Parku Lotników w Krakowie. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

868 672 zł63 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

885 000 zł59 m² 14 969,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie (dzielnica Prądnik Czerwony). Oferta na wyłączność - posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

790 000 zł64 m² 12 343,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: częściowo wyremontowane; Dodatkowo: balkon, domofon, piwnica, winda; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

855 000 zł75 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie na 4 piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą, usytuowane od strony os. Avia, w bliskiej odległości park, przedszkole, szkoły, sklepy, przychodnia, apteka, poczta. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

1 049 000 zł72 m² 14 523 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bronowice, oferującej doskonałe połączenie miejskiej wygody z dostępem do terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Krakowiaków,Kraków

779 000 zł55 m² 14 130,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowanie w Nowej Hucie na osiedlu Krakowiaków Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie: całkowita powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

880 000 zł52 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości Livinder z przyjemnością prezentuje na sprzedaż klasyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

597 900 zł56 m² 10 676,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pragniemy zaprezentować Państwu do sprzedaży ładne, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w Krakowie Nowa Huta na osiedlu na stoku. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

693 135 zł29 m² 24 134,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki w nowo powstającej inwestycji, zlokalizowanej w prestiżowej dzielnicy Stare Miasto w Krakowie, tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 171 484 zł101 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 094 148 zł52 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,55 m , położone na trzecim piętrze nowej inwestycji zlokalizowanej w centrum Krakowa - tuż obok Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! *kraków- ul.Rydlówka * Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem * Balkon z widokiem na zieleń * 2 miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Górka Narodowa,Kraków

910 000 zł63 m² 14 419,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wygodnego, jasnego mieszkania w północnej części Krakowa. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni 63,11m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Prądnik Biały,Kraków

559 500 zł34 m² 16 217 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie w okolicy ulicy Radzikowskiego i Josepha Conrada. Mieszkanie składa się z: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stawowa

Prądnik Biały,Kraków

1 314 261 zł95 m² 13 863,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w nowoczesnym, przestronnym mieszkaniu o unikatowym układzie, które łączy w sobie komfort i funkcjonalność. Mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

573 530 zł35 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji we speak english kraków - mistrzejowice Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

980 990 zł62 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

699 900 zł44 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy n sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Prądnik Górka Narodowa w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na widokowym 5 piętrze w 5 piętrowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 530 000 zł69 m² 22 042,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w spokojnej enklawie w środku miasta N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ok. 70m2 zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Zabłocie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

843 570 zł46 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

877 085 zł47 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy Parku Lotników oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o większych metrażach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

823 134 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Zabłociu. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura oraz podatku pcc. W ofercie dostępne mieszkania o innych metrażach i układach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

799 000 zł48 m² 16 563 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Królewska okolica: spokojna okolica z licznymi udogodnieniami: plac zabaw, przedszkole, szkoła, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

679 000 zł50 m² 13 640 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Uwaga! krowodrza ul.RADZIKOWSKIEGO PIĘKNE DWUPOKOJOWE DLA WYMAGAJĄCYCH Z GARAŻEM Mieszkanie z GARAŻEM - 81 tys z garaż Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

850 000 zł53 m² 16 119,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem! Duże, jasne mieszkanie o powierzchni 52,73 m , położone na 5 piętrze bloku z nową windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

750 000 zł39 m² 19 470,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

589 000 zł36 m² 16 361,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie idealne pod wynajem. Można przejąć najemców! Świetna komunikacja z centrum miasta oraz z Ruczajem (kampus uj). Nowe budownictwo! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

3 200 zł64 m² 50,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Firma bb Partner Real Estate oferuje na wynajem, przestronne mieszkanie, o powierzchni 63,7 m2, położone przy ul. Nowohuckiej - dzielnica Czyżyny. Lokal na wynajem to 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 645 000 zł89 m² 18 483 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 89 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej - Wschód przy ul. Sławka. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

2 650 zł31 m² 85,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eng below Bezpośrednio od właściciela Wynajmę 31m2 kawalerkę (studio) z tarasem 50m2. Nowy blok. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sporej garderoby oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

645 560 zł30 m² 21 883,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta tymczasowa - prawie 50.000 zł mniej od ceny katalogowej! Nowoczesna inwestycja Stare Miasto - gotowe IV kw 2025. Inwestycja posiada pełen przekrój mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Prądnik Biały,Kraków

730 000 zł52 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3 m , usytuowane na drugim piętrze kameralnego bloku z 1980 roku. Mieszkanie znajduje się w malowniczej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Nowa Huta,Kraków

528 000 zł47 m² 11 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z osobną kuchnią W nowej hucie! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Zgody, dzielnica Nowa Huta. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i lokali usługowych:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

705 000 zł38 m² 18 441 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w nowej, prestiżowej inwestycji na ul. Wybickiego. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy zaledwie 3 km od Rynku.