dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3pokojowe na górce narodowej lokalizacja: mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy Górka Narodowa. Na osiedlu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

697 000 zł50 m² 14 052,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj na Grzegórzkach z pięknym widokiem - 3 pokoje do remontu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne i przestronne mieszkanie w sercu Grzegórzek, o powierzchni prawie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

1 016 226 zł63 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na północy Krakowa. Położone w zielonej okolicy Doliny Prądnika Białego, mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pielęgniarek

Krowodrza,Kraków

767 000 zł40 m² 18 985,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Pielęgniarek w Krakowie (dzielnica Krowodrza). Ciekawa propozycja dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Lotnisku,Kraków

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajdujące się we wschodniej części Krakowa w dzielnicy Bieńczyce. Lokalizacja: osiedle Na Lotnisku zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Azory,Kraków

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, drugiego mniejszego pokoju, przedpokoju i łazienki. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

904 000 zł55 m² 16 308,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego przy ulicy Wybickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Nowa Huta,Kraków

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Prime Property oferuje do wynajmu zadbane mieszkanie o powierzchni 30m2 na oś. Spółdzielczym Nowej Hucie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.11.2024 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żabiniec - dzielnica Krowodrza. Doskonała propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację oraz wysoki standard mieszkania. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

985 395 zł55 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Stare Podgórze,Kraków

607 000 zł32 m² 18 676,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

3.A.4.04 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 100 tysięcy! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 000 zł51 m² 14 515,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 50,98 m, z balkonem, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym bloku z 2024 roku. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

930 000 zł50 m² 18 716 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena do negocjacji! tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z odzielną kuchnią o powierzchni 49,69 m usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie na Grzegórzkach tuż przy Galerii Kazimierz N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży eleganckie, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bieńczyce,Kraków

1 890 zł37 m² 51,08 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia znajdujące się na Osiedlu Strusia w Krakowie. Na 37 m2 znajduje się: - oddzielna kuchnia - salon - oddzielna sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2pokojowe na os. Kalinowym lokalizacja: nieruchomość położna na Osiedlu Kalinowym. Doskonale rozwinięta sieć handlowo-usługowa: sklepy, punkty gastronomiczne, placówki medyczne, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Centrum B

Centrum B,Kraków

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie typu studio przy placu centralnym O metrażu 31M2, nowa huta dostępne od 01.12.2024 Oferujemy do wynajęcia całkowicie odświeżone mieszkanie przy Centrum B w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Dębniki,Kraków

1 200 339 zł55 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dworskiej w Krakowie. Mieszkanie wyremontowane w tym roku, bardzo wysoki standard wykończeń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

750 000 zł47 m² 15 839,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,35 m2 z tarasem, znajdujące się w nowej inwestycji przy ulicy Romana Ciesielskiego. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów Nowy,Kraków

499 000 zł26 m² 18 830,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojową kawalerkę o powierzchni 26,5 m2 znajdujące się przy ul. Marii i Bolesława Wysłouchów doskonała propozycja dla osób ceniących spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje | klimatyzacja | ogrzewanie podłogowe | piwnica | garderoba | balkon | dostępne od zaraz! Na wynajem mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 56m2 przy ulicy Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Krowodrza,Kraków

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza przy ul. Świętokrzyskiej 14 w cenie 3500 zł. Opis mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 9 piętrze, jego metraż liczy 52 m2, na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

939 742 zł60 m² 15 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dębniki,Kraków

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

All in One Nieruchomości prezentuje na wynajem 4 pokojowe, przestronne, nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z tarasem. Zlokalizowane na ul. Obozowej w Krakowie ( dzielnica Ruczaj ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

782 400 zł54 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe Mieszkanie w Nowoczesnym Osiedlu na Dębnikach Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,38 m w nowoczesnym osiedlu, zlokalizowanym w spokojnej okolicy Krakowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

792 343 zł36 m² 21 894 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w dzielnicy Grzegórzki. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji, dostępne w układach 1-, 2- i 3- pokojowych na różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

710 028 zł59 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

780 000 zł40 m² 19 403 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 40,20 m2 z balkonem 2,73 m2. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej dzielnicy Krakowa, bronowice ul. Stańczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

619 000 zł42 m² 14 915,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jerzmanowskiego w Krakowie o powierzchni 41,5 m Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, istnieje możliwość skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Swoszowice,Kraków

574 000 zł45 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.]: LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Badurskiego

Prokocim,Kraków

1 235 000 zł71 m² 17 275,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie wykończone na wysoki standard, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o metrażu 71,49m2 usytuowane jest na 7 piętrze w budynku 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

857 934 zł56 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Mieszkanie składa się z: - przedpokoju z miejscem na szafę - salonu połączonego z kuchnią - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

729 000 zł51 m² 14 299,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 457 000 zł81 m² 17 987,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje Mieszkanie 81m Prądnik Czerwony Bezpośrednio For English please call or write message Bezpośrednio oferuję na sprzedaż dwupoziomowe 81-metrowe, 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 426 zł40 m² 61,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Polonijnej 15. Możliwość zawarcia umowy na 6, 12, lub 24 miesięcy, zwierzęta są akceptowalne, możliwość meldunku czasowego! Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

453 509 zł38 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: P O L E C A M Y! TA OFERTA TYLKO U NAS. Okazja! Do sprzedaży mieszkanie położone na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kurdwanów,Kraków

2 500 zł48 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 47 m przy ul. Gromady Grudziąż w dzielnicy Kurdwanów Oferujemy na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

684 742 zł41 m² 16 820 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Grzegórzki,Kraków

670 000 zł51 m² 13 241,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 50,6 m2 na co składają się: * kuchnia - możliwość przerobienia na sypialnię/ gabinet, * pokój I,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij