dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 080 000 zł66 m² 16 289,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 2-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 60 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ruczaj,Kraków

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Tylko U nas! Kawalerka z dużym potencjałem inwestycyjnym. Możliwość przejęcia wynajmu mieszkania. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w południowej części Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Wola Duchacka,Kraków

740 340 zł55 m² 13 460,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

- na sprzedaż ustawne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji - gotowe do odbioru! Zakup od Dewelopera, bez prowizji I pcc Ostatnie takie mieszkanie - zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

519 000 zł37 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - ul. Okólna, kraków Najważniejsze informacje o nieruchomości: powierzchnia: 37,1 m Układ: salon z aneksem kuchennym Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

643 000 zł46 m² 13 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 46 m2. Lokalizacja: prądnik Biały- os. Żabiniec. Świetnie rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

941 576 zł71 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

809 600 zł55 m² 14 822,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Federowicza w nowym i kameralnym bloku (bez windy - tylko 2 piętra!). Mieszkanie o powierzchni 54,65 m2 z balkonem 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Żabiniec,Kraków

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka na żabińcu! lokalizacja: mieszkanie położone jest w świetnie skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Żabiniec, ul. Reja. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

717 000 zł52 m² 13 688,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeśli poszukujesz mieszkania w Krakowie to mieszkanie mieszkanie spełni Twoje oczekiwania: mieszkanie dedykowane dla rodzin z dziećmi jak i inwestorów - przewidywany szybki wzrost wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

865 712 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 70,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe! stare podgórze! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Kalwaryjskiej Nieruchomość położona na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

824 348 zł70 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia osobnej kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

769 000 zł49 m² 15 614,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Victoria Estate prezentuje przytulne, jasne mieszkanie z dwoma balkonami i miejscem postojowym przy ul. Dębskiego w Krakowie Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Ruczaju przy ul. Stefana Grota Roweckiego budynek I lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w budynku czteropiętrowym z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

671 772 zł45 m² 14 882 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Azory,Kraków

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 49m2. Lokalizacja: azory - ul. Kazimierza Pużaka Świetnie rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

619 000 zł35 m² 17 635,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Partnerzy w nieruchomościach prezentują: nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o minimalistycznym charakterze i eleganckim wykończeniu - idealne dla tych, którzy cenią komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 385 022 zł77 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy przestronny apartament w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard i zagospodarowanie części wspólnych bez prowizji i podatku pcc - Mnóstwo zieleni - Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

639 000 zł35 m² 18 122,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w wyjątkowej inwestycji Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w spokojnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Praska

Kraków,małopolskie

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokoje przy ul. Praskiej, bezpośrednio od właściciela Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela, odświeżone przestronne mieszkanie (parter w bloku dwu piętrowym) , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dominikanów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 050 000 zł50 m² 20 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja W doskonałej lokalizacji Park Zaczarowanej Dorożki | quattro business park | Prądnik Czerwony trzy pokoje | taras i ogród 70 m2 | wysoki standard N20 Nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 080 000 zł78 m² 14 175,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2001 roku, na 2. piętrze w 6-piętrowym bloku. Jest przestronne i funkcjonalnie rozplanowane, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

860 000 zł46 m² 18 740,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje nowe miejsce w najlepszej lokalizacji-komfort i wygoda na wyciagnięcie ręki! Mieszkanie o wysokim standardzie wykonania wyróżnia się znakomitą lokalizacją i dostępnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

659 000 zł44 m² 14 926,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! bieńczyce! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kalinowym Nieruchomość położona na 2 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

638 275 zł35 m² 18 210 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj na we własnym M z szybkim dojazdem do Centrum! Mieszkanie idealne pod najem! > Powierzchnia: 35,05 m2 > Pokój z aneksem kuchennym 16,72 m2 > Łazienka 4,25 m2 > Pokój I - 10,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

420 000 zł24 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zaproszenie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Krakowie, na Alei Pokoju, brzmi bardzo zachęcająco. Oto szczegóły oferty w bardziej przejrzystym formacie: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza Górka,Kraków

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Krowodrza górka- 1 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow.27m2 przy ul. Fieldorfa-Nila w Krakowie. Usytuowane na 7- piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

698 040 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 49,86m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrzańska

Cegielniana,Kraków

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy odrzańskiej opis mieszkania : Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: -Salon z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

696 000 zł46 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położna na Osiedlu Kalinowym. Doskonale rozwinięta sieć handlowo-usługowa: sklepy, punkty gastronomiczne, placówki medyczne, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Azory,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Azory - ul. Makowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Azory, ul. Makowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

585 900 zł43 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje blisko parku tysiąclecia! lokalizacja: os. Tysiąclecia (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

933 555 zł78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 78,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zalesie

Ruczaj,Kraków

774 000 zł49 m² 15 795,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ruczaj - ul. Zalesie Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Ruczaj, ul. Zalesie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 3 piętrowym bloku, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 080 798 zł59 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomiana

Dębniki,Kraków

695 000 zł46 m² 14 978,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe ( 3 niezależne pokoje) mieszkanie w centrum Krakowa na spokojnym osiedlu Podwawelskim, przy ul. Słomianej. Mieszkanie o powierzchni 46,4 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Wola Duchacka,Kraków

958 920 zł72 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

958 920 zł72 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie na Podgórzu Duchackim - 71,91 m + balkon 4,14 m Oferujemy mieszkanie na 10. piętrze w inwestycji oddanej do użytkowania, gotowe do odbioru. Zakup bez pcc, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

748 000 zł48 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Strefa cegielnia/ nowe 2 pokojowe, M.POSTOJOWE, KOMÓRKA LOKATORSKA *** PIĘKNE BUDOWNICTWO, NOWOCZESNE MIESZKANIE *** POLECAM! KB Nieruchomości prezentuje Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

772 000 zł52 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Krowoderskich Zuchów, dzielnica Krowodrza Górka. To spokojna i zielona dzielnica, idealna dla osób ceniących sobie.