dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Zielone

Nowa Huta,Kraków

795 000 zł49 m² 16 224 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji oraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: os. Zielone Nowa Huta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

801 778 zł42 m² 18 874,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% ani prowizji dla biura nieruchomości. Termin oddania - IV kwartał 2024. Dostępne również kawalerki oraz mieszkania 3 i 4-pokojowe o powierzchniach 32,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 224 465 zł67 m² 18 251,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,09 m w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, usytuowanym w prężnie rozwijającej się dzielnicy Zabłocia, w sąsiedztwie Ocean Office Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Żabiniec,Kraków

555 000 zł37 m² 14 959,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą kawalerkę z potencjałem aranżacji dodatkowego pokoju, o powierzchni 37,1 m , usytuowaną na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

899 000 zł42 m² 21 574,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder proponuje dwupokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na mapie Krakowa. - lokalizacja: ul Tadeusza Rejtana nieopodal ulicy Kalwaryjskiej i Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tymotkowa

Ruczaj,Kraków

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie dwupokojowe "do wejścia" w rejonie ulic Kolistej/ Piltza w dzielnicy Ruczaj Lokal - o powierzchni 49,5 m2 znajduje się na pierwszym piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

907 124 zł63 m² 14 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja! miejsce postojowe gratis biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne apartamenty podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

629 000 zł33 m² 19 060,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie na os. Oświecenia o powierzchni 33,23 m2. Lokal ma bardzo dobry układ, mieści się na wysokim parterze. Jest bardzo dobrze skomunuikowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezprowizyjny Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem o powierzchni 41,84 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

728 000 zł57 m² 12 771,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje W mistrzejowicach! lokalizacja: dzielnica Mistrzejowice to spokojna i dobrze skomunikowana okolica z doskonale rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

674 114 zł38 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

730 000 zł44 m² 16 489,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie przegap okazji! Zamieszkaj w prestiżowym kultowym miejscu na Krakowskim zabłociu idealnym dla osób ceniących komfort i nowoczesność. 1. Opis mieszkania: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

931 000 zł55 m² 16 909 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: 728* 341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

1 512 000 zł76 m² 19 997 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Uwaga! idealne rozwiązanie dla rodziny lub dla osoby poszukującej nieruchomości, która przynosi dochód od razu po zakupie! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 76 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

819 999 zł42 m² 19 598,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 z balkonem w prestiżowej zielonej dzielnicy Krakowa - bronowice. Mieszkanie gotowe do odbioru! bez pcc! bez prowizji! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Przy Arce,Kraków

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje na nowej hucie po generalnym remoncie! lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w dzielnicy Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

895 000 zł52 m² 17 201,60 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Krowodrza przy ul. Władysława Łokietka. Lokalizacja : Mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

870 000 zł59 m² 14 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 59 m2 na ul. Kwartowej (śródmieście, prądnik Czerwony). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w zadbanego budynku 4 piętrowego z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Nowa Huta,Kraków

620 000 zł47 m² 13 163,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, ustawne mieszkanie znajdujące się w Krakowskiej dzielnicy Nowa Huta na osiedlu Niepodległości. Idealne dla młodej pary/rodziny oraz jako inwestycja. Rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W bloku przy ulicy borkowskiej opis mieszkania : Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - sypialnia; - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Prądnik Biały,Kraków

808 000 zł55 m² 14 664,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

nr s3/m.1.4 ZAKUP OD DEWELOPERA - 0% PROWIZJI - 0% PODATKU Mieszkanie 55,1 m2 w BRONOWICACH, ul. Piaskowa - 20 minut do centrum, powierzchnia 50,19 m2, na którą składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 414 755 zł95 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z tarasem - Powierzchnia: 94,95 m + taras 15,35 m + balkon 4,85 m Cena: 1 414 755 pln Gotowe do odbioru: i kwartał 2025 Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

995 000 zł63 m² 15 687 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: tel. 728 *341 *653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! W ogłoszeniu prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

840 844 zł68 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na sprzedaż nowe 3-pok mieszkanie w świetnej inwestycji. Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

752 000 zł43 m² 17 529,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Sołtysowska Park, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Handlowe

Nowa Huta,Kraków

400 000 zł28 m² 14 035 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ciekawa alternatywa dla osób szukających kawalerki z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: kraków Nowa Huta Przedstawiam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

710 028 zł59 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

694 694 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

867 410 zł68 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 68,30 m2 w skład którego wchodzą pokój dzienny z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

765 000 zł51 m² 14 926,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.] Mieszkanie zlokalizowane jest na 9-tym piętrze w 9-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

777 000 zł38 m² 20 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, który znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa. Inwestycja zostanie oddana do użytku w przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Barciach

Prądnik Czerwony,Kraków

760 000 zł45 m² 16 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Livinder z przyjemnością prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania "pod klucz". To wyjątkowa okazja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

813 984 zł67 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 66,72 m z balkonem.