dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

Rynek pierwotny

838 518 zł57,58 m² 14 562,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł46,90 m² 16 695,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! - oferta na wyłączność! Jeśli szukasz gotowego , po kapitalnym remoncie mieszkania położonego w doskonałym miejscu w centrum Krakowa (ok. 20-25min. pieszo do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 296 zł39 m² 15 802,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - Czerwieńskiego 3. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł43,16 m² 12 280 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 43 mkw. położone na prokocimskiej Rżące przy ul. Schweitzera, dostępne od zaraz. Piętro: 2/2. W lokalu - salon: 17 mkw., sypialnia: 10 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie , parter w 3-kondygnacyjnym budynku w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Powierzchnia 40 m2 to:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 240 zł67,64 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł46,50 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Doskonała lokalizacja przy ul. Litewskiej, kraków-Krowodrza, cicha i zielona okolica. Polecamy do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 przy ul. Litewskiej. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45 m² 17 556 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie prawie 45m2 do remontu. Mieszkanie na wygodnym pierwszym piętrze w bloku z widną. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 60tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł66,77 m² 17 447,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 23,60 m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 632 zł41,28 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez podatku pcc i prowizji, inwestycja jest gotowa zapraszam na prezentację Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim*.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 495 zł81,79 m² 12 599,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w sercu Czyżyn - ul. Galicyjska Oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej przemyślanych i konsekwentnie realizowanych inwestycji mieszkaniowych w Czyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł24,59 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kozłówek, ul. Nowosądecka garsoniera po remoncie. Idealne dla pary lub singla. Mieszkanie częściowo umeblowane, w kuchni płyta dwupalnikowa, piekarnik, lodówka, w łazience pralka. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł47 m² 10 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym ocieplonym budynku z cegły z lat 50.,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,65 m² 15 525,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,65m2 zlokalizowane w Krakowie na oś. Jagiellońskim. Mieszkanie jednopoziomowe, po generalnym remoncie , estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 39m2, na poddaszu w bloku z lat 90-tych. Mieszkanie umeblowane, położone na V piętrze bez windy. Idealne dla studentów, do przystanku 5.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów - 54m2, 3 pokoje + balkon + parking, rozkładowe Prezentujemy Państwu przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł70,64 m² 15 430,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny - roi 6%! Dwa mieszkania po generalnym remoncie - Azory, kraków Lokalizacja: ul. Wojciecha Weissa, azory, kraków Powierzchnia: 70,64 m (dwa niezależne mieszkania + piwnica) Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50,43 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Ulica: agatowa 37 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,43 m2 zlokalizowane na 4 piętrze, 4 piętrowego budynku z windą, oddanego do użytku w 2021 r. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 38 m , zlokalizowanego w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34 m² 14 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mint Property prezentuje na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, na Złocieniu, przy ul. Mariana Domagały. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Tecnocasa ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na 10. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,75 m² 11 101,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje, osobna kuchnia, do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 740 zł48,96 m² 15 946,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem - ul. Federowicza Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Federowicza w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł75,90 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe świetne mieszkanie W bieńczycach Z przyjemnością oferujemy komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie o powierzchni 75,9 m2 usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 219 zł48,96 m² 15 588,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Siemaszki | 42 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 2 pokoje z balkonem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 046 174 zł57,09 m² 18 325 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł33,33 m² 22 052,21 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.