dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 366 ogłoszeń

2 900 zł48,11 m² 60,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MB Estates prezentuje komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na wynajem przy Mariana Domagały 33h Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 400 zł58,90 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna architektura, całościowo zagospodarowane osiedle i przystępna cena. Pełna infrastruktura w okolicy i bardzo wygodna komunikacja miejska. Inwestycja zapewnia: - ścieżki zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 848 zł42,40 m² 17 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł44,50 m² 13 258,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - gotowe do zamieszkania! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

848 000 zł60,10 m² 14 109,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko 10min do centrum | Słoneczne M | Aż 16m2 balkonu | 0% prowizji zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej |   Oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 243 880 zł97,56 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż przestronny apartament zlokalizowany przy ul. Tatarskiej 3 w sercu krakowskiego Zwierzyńca, jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 329 zł36,83 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Opis mieszkania Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ul. Ślusarskiej 8 na Zabłociu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł35,31 m² 18 125,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,31 m , położone na II piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł72 m² 12 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko 10min do centrum | Słoneczne M | Duży balkon | 0% prowizji zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej |   Oferta najtańszego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni aż 72m ,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie | ul. Makowskiego / | oferta na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie z 3 osobnymi pokojami i jasną kuchnią, położone na 3. piętrze ocieplonego kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63,13 m² 55,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

oferuję do wynajecia nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pszczelnej na Ruczaju w okolicy bliskość terenów zielonych oraz punktów handlowo-usługowych. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 524 zł49,63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż atrakcyjne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 49,63 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 493 zł55,67 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 385 zł38,69 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł63 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Kurdwanów przy ul. Halszki Mieszkanie: - salon , dwie sypialnie, osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania (33,34) m z ogródkiem 57 m , położonego w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na Ruczaju jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Z przyjemnością prezentuję przestronne 3-pokojowe, jasne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m , zlokalizowane w krakowskich Bronowicach przy ul. Podkowińskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 727 zł31,77 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje kawalerkę z balkonem w Mistrzejowicach Bez prowizji od Kupującego Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 31,77 m2 zlokalizowane na IV-piętrze w VII-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 994 zł109,61 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110m z ogrodem i tarasem (176m ) zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się w północno zachodniej części Krakowa, przy ulicy Gnieźnieńskiej, na Azorach. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 662 zł47,89 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł72 m² 17 069,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w atrakcyjnej lokalizacji - 13 min od Centrum. Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł66 m² 15 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2 znajdujące się w Krakowie przy ul. Chmielna, w dzielnicy Kurdwanów. English below Mieszkanie w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł51 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Czyżyn w osiedlu Dywizjonu 303. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - stan do zamieszkania /.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na ulicy Bronowickiej, dzielnica Bronowice. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 33 m2, na co składają się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Na Dołach, w budynku z 2021 r., niedaleko Wisły. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, blisko przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł71,60 m² 15 349,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Morestate ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Marchołta 26. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33 m² 17 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na osiedlu Złotego Wieku w Mistrzejowicach w zielonej, spokojnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł43,77 m² 16 906,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc Oferuję do sprzedaży jasne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim* w budynku 7-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Krowodrza ulokowanym na dużej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

984 000 zł65,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 65,6 m , położone na Ruczaju przy ul. Bobrzyńskiego w Krakowie. To oferta idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 972 zł38,27 m² 16 199,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyróżniona oferta: mieszkanie Z prywatną enklawą - ogrodem tylko 1! nr 2 - Metraż: 38,27 m | Taras ziemny / Ogród: 72 m | Cena: 619 974 zł brutto. To mieszkanie to prawdziwa rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł37,50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe , wola duchacka , loggia! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł44,30 m² 13 544 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 44,30 m , w Krakowie przy ul.Widok w dzielnicy Grzegórzki/Dąbie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 576 zł49,72 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Top oferta: komfortowe 2 pokoje na ostatnim piętrze - cisza I przestrzeń Budynek posiada już odbiór do użytkowania. NR 12 - Piętro: 3 (ostatnie) | Balkon: 9,86 m | brak skosów. Szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie Z loggią osiedle złotego wieku mistrzejowice, kraków lokalizacja: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Złotego Wieku.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł61,60 m² 10 551,93 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią o powierzchni 61,6 m2, znajdujące się w doskonałej lokalizacji Prądnik Biały. Mieszkanie na 11 piętrze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł59,10 m² 11 150,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu, położone przy ul. Kordiana w dzielnicy Kurdwanów w Krakowie. Oferta dostępna wyłącznie w naszej agencji! Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,75 m² 15 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory, ul. Wielkotyrnowska Lokalizacja: kraków, azory, ul. Wielkotyrnowska Budynek: blok z lat 70 -tych, 4.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł51 m² 15 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na parterze budynku z 2019 roku, przy ul. Orlińskiego w Czyżynach. To propozycja dla osób, które.