dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piasek,Kraków

3 500 zł42 m² 84,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie z charakterem w świetnie skomunikowanej okolicy - ul. Lenartowicza, kraków. Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

630 000 zł39 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie odświeżone w sierpniu 2025 r. o powierzchni: 39 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Polonijnej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

709 000 zł52 m² 13 740,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Victoria Estate prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy - Kurdwanów Nieruchomość: na sprzedaż funkcjonale mieszkanie na parterze w 4 piętrowym budynku z 2001 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kantorowice,Kraków

722 778 zł67 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 67 m2! Mieszkanie 3 pokojowe z łazienką oraz dodatkowym osobnym wc. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w inwestycji na krakowskich Czyżynach, o powierzchni ok 38 m2 Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Akademickie

Czyżyny,Kraków

485 000 zł33 m² 14 877,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka gotowa do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Akademickim (dzielnica Czyżyny). Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

680 000 zł37 m² 18 579,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na al. Kijowskiej w Krakowie, na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2012 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Radosna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 700 zł14 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-09-23 Do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Radosna 1 w Krakowie. Nieruchomość: powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Blok. Lokalizacja: dojazd do uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

813 381 zł41 m² 19 680,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Oferta inwestycyjna. Do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.41,33m położone na parterze w 3-piętrowym budynku, który zostanie oddany w IV kwartale 2025 r. na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

624 757 zł42 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Mistrzejowicach. Realizacja II/III kw 2025 Jest to kolejny budynek z planowanego wieloetapowego kompleksu. Deweloper w ramach inwestycji zapewni mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

749 817 zł57 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0 % prowizji, 0 % podatku pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy właśnie - takiego szukasz mieszkania ? Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruczaj,Kraków

740 000 zł50 m² 14 829,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z możliwością wydzielenia osobnej kuchni, zlokalizowanego w inwestycji Ruczaj Park przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Podgórze duchackie - kurdwanów - ul. Wysłouchów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie ul. Wysłouchów w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

585 000 zł41 m² 14 278,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Złocień - nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 40,97 m2 zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Przy Arce,Kraków

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje na nowej hucie po generalnym remoncie! lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w dzielnicy Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

802 663 zł54 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem od południa - komfort i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 530 000 zł72 m² 21 109,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie bez podatku pcc. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 72,48m2 na Zabłociu przy ulicy Klimeckiego. Lokalizacja na nowym osiedlu Lokum Salsa z pięknym zielonym dziedzińcem służącym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

826 640 zł64 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam mieszkanie Z możliwością kupienia miejsca postojowego W garażu podziemnym (na osobnej księdze wieczystej) 1-pokojowe + pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

787 000 zł56 m² 13 978,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja Mieszkanie położone na os. Oświecenia (możliwy blok nr 13), na 5. piętrze bloku z windą z 2010 roku. Osiedle monitorowane, zamykane, z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

861 465 zł52 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji zakup bez pcc IV kwartał 2025 W ofercie dostępne także inne mieszkania 2- 4 pokojowe mieszkanie Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze o łącznej powierzchni 52,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Dąbie,Kraków

799 000 zł57 m² 14 091,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone zaledwie 200m od Bulwarów, oraz Parku Dąbie w Krakowie - Grzegórzkach. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w IV pietrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne, funkcjonalnie urządzone mieszkanie - 3 oddzielne pokoje na os. Mistrzejowice, w dzielnicy mistrzejowice. Opis nieruchomości Mieszkanie po generalnym remoncie, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie w nowoczesnej, kameralnej inwestycji z bezpośrednim widokiem na Park Lotników. Zakup bez wynagrodzenia dla biura i pcc Biuro Lakado prezentuje czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni użytkowej 42,8 m2 (całkowitej 55 m2). Lokal charakteryzuje się niezwykłym klimatem oraz możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Płaszów,Kraków

699 900 zł49 m² 14 283,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować państwu ustawne trzypokojowe mieszkanie, w spokojnej, otoczonej zielenią lokalizacji w krakowskim Płaszowie o metrażu 49m2 i cenie 705 000 zł. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kurdwanów,Kraków

565 230 zł34 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na ostatnim 11 piętrze w stanie deweloperskim. Dysponuję również innymi mieszkaniami o rożnych metrażach w tej inwestycji. oraz podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polonijna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

479 000 zł31 m² 15 689,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu wyjątkową kawalerkę z dużym balkonem przy ul. Polonijnej w dzielnicy Kozłówek. Mieszkanie ma 30,53m i jest zlokalizowane na czwartym piętrze, a ponadto jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

959 000 zł56 m² 17 100,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,1 m2 znajdujące się przy ulicy Rydlówka, w Krakowie. * bez pcc * 3 piętro * nowoczesna inwestycja * 3 sypialnie + salon Z aneksem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

790 000 zł47 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu piękne, 2 pokojowe mieszkanie, na zamkniętym osiedlu, na Czyżynach. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo komfortowe, bardzo jasne i elegancko urządzone, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości dkb invest ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , zlokalizowanego w tętniącej życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 299 000 zł72 m² 18 089,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio, wykończone i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,81 m2 z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w garażu podziemnym, położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 023 080 zł63 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Złocień,Kraków

595 849 zł39 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Do sprzedaży nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow.39,33m położone na II piętrze w 4-piętrowym budynku, który zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2026 r. na Złocieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

634 312 zł39 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Kompaktowe 2 pokoje z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

599 000 zł39 m² 15 487,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Livinder oferuje mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ul. Meiera w Krakowie w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²