dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

950 000 zł67 m² 14 242,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku (około 1970- 1980) na ul. Łepkowskiego, dzielnica Prądnik Czerwony. Nieopodal: ul.Powstańców, Majora, al. 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneckiego

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł46 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! |r| Property przedstawia dwupokojowe mieszkanie na wynajem znajdującą się w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Słoneckiego 4 w Krakowie - dzielnica Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

638 600 zł36 m² 17 988,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

534 762 zł36 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 560 000 zł58 m² 26 896,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

To propozycja dla osób, które marzą o tym, by mieszkać w mieście, ale na co dzień czuć się jak w domu z własnym ogrodem. Ten 3-pokojowy apartament został zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

780 519 zł52 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. W sprzedaży mamy całą inwestycję, w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Piaski Wielkie,Kraków

425 000 zł26 m² 16 209 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Unikatowe, dwupokojowe (możliwość wstawienia ścianki/drzwi przesuwnych) mieszkanie z tarasem 11 m2 przy ul. Bochenka 10 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo przyjemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Ruczaju przy Ul. Obozowej. Dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz bardzo zielony balkon. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zygmuntowska

Azory,Kraków

580 000 zł33 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 32,8m | 2 pokoje Z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum D

Nowa Huta,Kraków

630 000 zł53 m² 11 995,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Kraków - Nowa Huta - os. Centrum D - 52,52 m Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - w samym sercu Nowej Huty - w Osiedlu Centrum D. Komfortowa, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

655 000 zł55 m² 11 887,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 osobne pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul Dzielskiego, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Półłanki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

726 939 zł65 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

597 074 zł43 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 na osiedlu Kazimierzowskim. Mieszkanie po generalnym remoncie ( wykończone praktycznie pod klucz a wcześniej doprowadzone do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Przy Arce,Kraków

500 000 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje na ruczaju! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Bobrzyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ossowskiego

Wola Duchacka,Kraków

989 000 zł58 m² 17 125,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje! Z ogródkiem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ossowskiego, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Zwierzyniec,Kraków

2 300 zł32 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki z osobną kuchnią i balkonem przy ulicy Piastowskiej. Mieszkanie znajduje się w zielonej części Krakowa przy ulicy Piastowskiej 8, w pobliżu Błoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

2 250 zł39 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferują na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m, położone w rejonie Prądnika Białego, al 29 listopada. Najbliższe przystanki mpk: -Banacha , os. Gotyk - pieszo 1 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

625 000 zł38 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Kraków, dąbie, ul. Bajeczna 1 Na sprzedaż oferuję wygodne, średniej wielkości mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 54 m2, położonego w dzielnicy Czyżyny. Dzięki świetnej lokalizacji, przyszli właściciele zapewnią sobie komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie typu stduio W doskonałej lokalizacji - agh, up Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 20m2 usytuowane na II piętrze przy ul. Kujawskiej róg Kazimierza Wielkiego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Nowa Huta,Kraków

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje! do wejścia! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Spóldzielczym, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny,Kraków

839 000 zł62 m² 13 532,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z 2021. Piękne części wspólne, inwestycja z 2021 roku. Blisko dużo terenów zielonych. MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

480 000 zł41 m² 11 650,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Kraków Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku | 2 pokoje (możliwość 3) | parter Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 41,2 m + piwnica, położone w spokojnej i zielonej części Krakowa os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

688 000 zł43 m² 15 922,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe | Kraków, płaszów | 43,21 m mb Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną przestrzeń 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,21 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Półłanki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

726 939 zł65 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

971 870 zł86 m² 11 337,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rynek: pierwotny - kupujesz bez podatku pcc (2%) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania z rynku pierwotnego, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jaremy

Azory,Kraków

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Drodzy Państwo Biuro Nieruchomości Helton, zaprasza do obejrzenia mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Azory przy. ul. Marii Jaremy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wadowicka

Łagiewniki,Kraków

940 000 zł72 m² 13 091,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

0%prowizji dla kupującego łagiewniki, 4 pokoje, doskonała lokalizacja parking, dodatkowo miejsce magazynowe Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 71,80m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny,Kraków

625 000 zł43 m² 14 534,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie w jednej z bardziej zielonych dzielnic Krakowa - Kliny, osiedle harmonia. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

724 851 zł56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

701 600 zł41 m² 17 297,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania dopasowane do Twoich potrzeb 127 mieszkań od 27 do 122 m - dostępne kawalerki, 2 , 3 , 4 i 5 pokojowe układy. Każde z balkonem, loggią lub ogródkiem. Kształty wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Dębniki,Kraków

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie dla studentów, internet W cenie najmu Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na II piętrze przy ul. Bobrzyńskiego na Ruczaju rozkład I opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zwierzyniec,Kraków

3 140 139 zł126 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

The Emaus - prestiż i zieleń w sercu Woli Justowskiej Lokalizacja: zamieszkaj w spokojnej, reprezentacyjnej części Krakowa - w Woli Justowskiej przy ul. Emaus. Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Praska

Dębniki,Kraków

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa oddzielne pokoje, oddzielna jasna kuchnia - Dębniki Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Krakowie na Dębnikach. W kameralnej inwestycji, w otoczeniu zieleni. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

604 157 zł47 m² 12 912,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 46,79m zlokalizowane II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

547 366 zł38 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia