dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

704 082 zł55 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

859 000 zł68 m² 12 684,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,72 m , wykończone w wysokim standardzie i świeżo po remoncie przeprowadzonym w 2025 roku. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

799 000 zł48 m² 16 528,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przepiękne I gotowe do wejścia, 2-pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią kraków, czyżyny, osiedle avia lokalizacja: na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

765 336 zł40 m² 19 278 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m przy ul. Portowej w krakowskiej dzielnicy Zabłocie - wyjątkowa propozycja dla osób szukających wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

680 000 zł38 m² 17 787,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem (okna od strony wschodniej) o wielkości 38,23 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

553 192 zł36 m² 15 260,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe! Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasińskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

379 000 zł21 m² 18 424,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka świeżo po remoncie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowane jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Jasińskiego. To okolica ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

539 000 zł33 m² 16 166,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 33,34 m2 plus ogródek 57 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

600 408 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Prokocim,Kraków

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia przy ul. Gersona. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Telimeny

Nowy Bieżanów,Kraków

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia mieszkanie przy ul Telimeny (nowy Bieżanów, blisko pierwszego przystanku tramwajowego za pętlą tramwajową). Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

549 656 zł35 m² 15 794,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malinowa

Prądnik Biały,Kraków

892 372 zł68 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa - Prądnik Biały, kraków Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowych mieszkań w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Kraków

938 718 zł47 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w kameralnej inwestycji przy parku! świetna lokalizacja Bez podatku pcc, bez prowizji gotowe do odbioru - Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 44 m2, które zlokalizowane jest w dzielnicy Ruczaj. Dokładna lokalizacja: ul. Zamiejska. Lokal jest w pełni wykończony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

438 000 zł37 m² 11 837,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje Z ciemną kuchnią! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce - os. Kalinowe. Dzielnica cechuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje - Kazimierza Wielkiego, królewska - Krowodrza Mieszkanie znajduje się w bloku z windą na 10tym widokowym piętrze, w świetnie skomunikowanej części miasta szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Prokocim,Kraków

899 000 zł62 m² 14 617,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 oddzielne pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Rydygiera, dzielnica Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

562 333 zł38 m² 14 856,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

561 242 zł38 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bonarka,Kraków

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa ul. Walerego Sławka. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

1 190 000 zł82 m² 14 528,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa oferta | 3 pokoje po remoncie | Kasztel | 1. piętro | Garaż + komórka | Kurdwanów english below Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia: 81,91 m Lokalizacja: kraków Kurdwanów, ul. Turniejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bulwarowa

Nowa Huta,Kraków

699 000 zł46 m² 15 255,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bulwarowej, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem - Najwyższe Piętro | Piaski Nowe | Bez Prowizji bez podatku pcc! Unikalna okazja inwestycyjna lub wymarzony dom dla wymagających! Zapraszamy do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipińskiego

Ruczaj,Kraków

999 000 zł65 m² 15 447,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opis nieruchomości 3 pokoje | Dwustronne | Do remontu | Pełna infrastruktura w pobliżu - Lokalizacja: ul. Lipińskiego, ruczaj, kraków - Forma własności: pełna własność - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

534 468 zł36 m² 15 000,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopczyńskiego

Dębniki,Kraków

2 300 zł32 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z wnęką sypialnianą 31,60m2. + ogródek i piwinca. Dostępne od 15.02.2026r. Ul. prof. Władysława Konopczyńskiego 7a. Brak prowizji dla agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemiarki

Czerwone Maki,Kraków

710 000 zł53 m² 13 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na zielonej części Ruczaju. Gotowiec inwestycyjny, możliwość zakupu mieszkania wraz z najemcami! Fenomenalna lokalizacja (kampus uj oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie na ruczaju lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Kobierzyńskiej , dzielnica Dębniki. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

760 000 zł52 m² 14 615 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Obozowej w Krakowie. Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się z 26,44m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

2 399 zł50 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieprzechodnie dwupokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy Aleja Kijowska 11 w Krakowie. *Dostępne od zaraz. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

495 000 zł41 m² 12 043,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

1 pokojowe Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Śliwkowej, dzielnica Czyżyny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

799 000 zł63 m² 12 650,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Czyżynach Budowa ukończona! Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goszczyńskiego

Ruczaj,Kraków

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie, 39 m - ul. Goszczyńskiego w Krakowie. - dostępne od zaraz - podwyższony standard - garaż - doskonała lokalizacja - komunikacja miejska Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

616 700 zł42 m² 14 683,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie? A może inwestycja na wynajem? To miejsce sprawdzi się w obu rolach! Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami , ale od razu daje wrażenie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 29 Listopada

Olsza,Kraków

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! dostępne od zaraz! Do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami położone na ulicy Prandoty w dzielnicy Stare miasto. Lokalizacja: apartament znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

629 000 zł37 m² 16 895 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bajecznej, dzielnica Dąbie. Lokalizacja posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaski Nowe,Kraków

890 000 zł64 m² 13 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? To mieszkanie będzie idealne dla rodziny, pary szukającej dodatkowej przestrzeni do pracy zdalnej lub dla inwestora. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

689 999 zł53 m² 13 018,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Telimeny, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Sudołem

Prądnik Biały,Kraków

2 150 zł30 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane na III piętrze bloku przy ulicy Nad Sudołem, dzielnica Prądnik Biały. Nieruchomość składa się z przedpokoju,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij