dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

590 477 zł38 m² 15 704,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

686 000 zł43 m² 15 777,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nowe, eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie | os. Albertyńskie Wykończenie premium | Osobna kuchnia | Balkon | Piwnica | Miejsce postojowe za szlabanem | Ekspozycja wschód-zachód Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

616 000 zł39 m² 15 722,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na przyjaznym osiedlu Górka Narodowa przy alei 29 Listopada w Krakowie. Osiedle Górka Narodowa, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

899 999 zł46 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,75m2 znajdujące się na ul. Galicyjskiej na Czyżynach. Lokalizacja: nowoczesne i zielone osiedle w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Na Skarpie idealne dla pary, rodziny z dzieckiem lub jako zakup inwestycyjny z myślą o wynajmie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

505 363 zł36 m² 14 018,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

720 000 zł53 m² 13 610,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Premium estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 ,90 m zlokalizowane w spokojnej części Krakowa - ul. Wysłouchów. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

795 024 zł66 m² 12 009,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena! Poszukiwana lokalizacja! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

459 000 zł37 m² 12 541 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na 9. piętrze w bloku z wielkiej płyty na osiedlu Kalinowym w Krakowie. Lokal idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Albertyńskim ( Bieńczyce) Mieszkanie: - kuchnia z oknem na salon ( można otworzyć), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkani e zlokalizowane przy ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza, krowodrza Górka). Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w 4- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

1 054 772 zł71 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

681 000 zł32 m² 20 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Czyżyny,Kraków

2 300 zł26 m² 90,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 6. piętrze bloku z windą. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących wygodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytomska

Krowodrza,Kraków

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się w centrum Krakowa przy ulicy Bytomskiej (przecznica ul. Kazimierza Wielkiego) lokalizacja: oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Płaszów,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 1 pokojowe Z balkonem Oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow.ok 30m2, położone na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2022 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominikanów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 198 945 zł54 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta na prądniku czerwonym W krakowie najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakrzówek,Kraków

688 000 zł36 m² 19 234 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem w nowym budynku z 2024 roku. To świetna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza i komfort życia blisko centrum. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

559 990 zł49 m² 11 400,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiwerskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

905 420 zł58 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

757 158 zł48 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkania do odbioru już we wrześniu, zapraszamy na spotkanie na budowie| dostępne rabaty Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Twardowskiego

Dębniki,Kraków

1 262 000 zł68 m² 18 558,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego przy ul. Twardowskiego( Dębniki) Mieszkanie: - pierwszy poziom: salon z kuchnią, toaleta oraz przedpokój - poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

787 000 zł55 m² 14 356,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

19/13 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 54,82 na Ruczaju okolice ul. Bunscha. W kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Perkuna w krakowskich Mistrzejowicach. Lokal położony jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

699 000 zł51 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Victoria Estate prezentuje mieszkanie w spokojnej, rodzinnej okolicy. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 51,22 m2 zlokalizowane jest na I piętrze w III piętrowym bloku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaflarska

Dębniki,Kraków

1 739 745 zł71 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Starym Podgórzu III kwartał 2026 Ustawne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Niepodległości

Nowa Huta,Kraków

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 położone w Krakowie, przy os. Niepodległości, dzielnica Nowa Huta. Nieruchomość jest usytuowana na wysokim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Nowa Huta,Kraków

699 000 zł49 m² 14 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, osobna kuchnia! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Zielonym, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

610 000 zł45 m² 13 556 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Praktyczne 2-pokojowe mieszkanie po częściowym remoncie (kuchnia + łazienka), o powierzchni 45 mkw., położone w zielonej okolicy, w Starym Płaszowie przy ul. Wielickiej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

495 383 zł33 m² 15 048,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

A1-002 Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 32,92 m2 na krakowskim Prądniku Białym - 25 tysięcy taniej! Sprzedaż od dewelopera - Bez pcc! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 3 kwartał 2027r. 100 % ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje, osobna kuchnia I loggia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia juz od 1 kwietnia! Do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament 2-pokojowy, zlokalizowany w prestiżowej części Krakowa Podgórze, ul. Rydlówka. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 376 000 zł96 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe 96 m | Bronowice | gotowa inwestycja Brak Prowizji | Brak pcc Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96 m , położone w Bronowicach jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

611 000 zł39 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj II kwartał 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z ogrodem 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

675 000 zł50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Premium estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy Rondzie Grzegórzeckim, al. Pokoju. Zapraszam! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cedyńska

Mistrzejowice,Kraków

939 000 zł64 m² 14 671,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 - pokojowe mieszkanie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Cedyńskiej, dzielnica Mistrzejowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 293 306 zł81 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5-pokojowe mieszkanie | 1. piętro | Podgórze | La Vie House | Kraków *zakup bezpośrednio od dewelopera* *brak prowizji oraz podatku pcc przy zakupie* *w ramach inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, zlokalizowane, tuż obok przystanku autobusowego - Os. Kalinowe. Nieruchomość z przestronnym pokojem dziennym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

715 255 zł43 m² 16 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,24m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego pasterza Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

619 972 zł38 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyróżniona oferta: mieszkanie Z prywatną enklawą - ogrodem tylko 1! nr 2 - Metraż: 38,27 m | Taras ziemny / Ogród: 72 m | Cena: 619 974 zł brutto. To mieszkanie to prawdziwa rzadkość.