dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kraków - Oferty wynajmu i sprzedaży

331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

331 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

815 000 zł46,40 m² 17 564,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji, trzypokojowe mieszkanie na granicy dzielnic Krowodrza i Prądnik Biały w bezpośrednim sąsiedztwie Kauflandu,.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł35,30 m² 13 994,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu - bez remontu i dodatkowych kosztów? To 35,3 m na 7. piętrze daje dokładnie to: funkcjonalność, światło i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł25 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Cena do negocjacji! Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Krynicznej 2 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł59,68 m² 12 064,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym - ul. Edwarda Heila, wola Duchacka, kraków Pierwsze cztery zdjęcia są wizualizacjami. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 59-metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

480 000 zł40,73 m² 11 784,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 40,73m2, kraków os. Na Stoku, nowa Huta. Cena:   za metr2) Usytuowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku, bez windy. Składa się z: - pokój 8,68m2, - pokój 16,69m2, - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł52 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

*cześć zdjęć w jasnych, beżowych kolorach stanowi wizualizację i jest propozycją na aranżację po remoncie mieszkanie 53 m2 z potencjałem - do remontu - własna aranżacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

To wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na zielonym osiedlu zlokalizowanym blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł62,10 m² 13 446,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Wola Duchacka, ul. Gołaśka. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,46 m² 11 191,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na osiedlu Oświecenia - w świetnie skomunikowanej i stale rozwijającej się części miasta. Układ i stan mieszkania - 3.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,70 m² 13 447,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kraków - Podgórze Duchackie / Piaski Wielkie / 3 pokoje ok. 55,7 m balkon/loggia widok na panorame miasta Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,80 m² 13 422,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,8 m2, położone w bloku po termoizolacji na osiedlu Złotego Wieku. Oferta wyłącznie w biurze danax Atuty gotowe do zamieszkania dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,09 m² 11 599,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 55,09 m2 Zdjęcia ogłoszenia przedstawiają wizualizację mieszkania. Szukasz mieszkania, które możesz wyremontować pod siebie? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł63 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na wysokim parterze w budynku przy ulicy Jana Sas Zubrzyckiego 10. Inwestycja: budynek posiada udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł59,90 m² 11 435,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 60 m2 Szukasz mieszkania gotowego do szybkiego wprowadzenia się? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Cenisz sobie długie spacery po parku oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł72,60 m² 11 707,99 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kraków spółdzielcze-własnościowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze z loggią w skład, którego wchodzi przedpokój łazienka wc kuchnia 4 pokoje komórka lokatorska media prąd woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł20 m² 18 495 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ciepłe, słoneczne mieszkanie z przyjemnym widokiem. Azory, bronowice , ul. Gnieźnieńska. Doskonała lokaluzacja! W okolicy pentla autobusowa - bardzo dobre, szybkie połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dzielnicy Bronowice, na Os. Widok, w bloku przy ul. Na Błonie 13b. Mieszkanie ma powierzchnię 46m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35,29 m² 12 043,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność nr oferty ms-5280 lokalizacja: kraków Śródmieście- prądnik Czerwony- ul. Powstańców opis nieruchomości : do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 36 m | pod klucz | Winda | Azory ul. Jaremy

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,41 m² 21 084,13 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz kompaktowej przestrzeni, która oferuje więcej, niż wskazuje metraż? Ten lokal o powierzchni 28,41 m , położony na 2. piętrze zadbanego budynku z windą, to przykład świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł35,13 m² 13 521,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

1 pokojowe mieszkanie w Krakowie Bieżanów - Prokocim Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na ulicy Mała Góra. Zadzwoń i umów się na prezentację - mamy klucze do nieruchomości. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35,26 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Szablowskiego 4, kraków Zapraszam na dzień otwarty 23.05 w sobotę o godzinie 11;00 do 13;00. Zapisy na dzień otwarty pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

690 000 zł49 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary, singla lub małej rodziny, która szuka funkcjonalnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Dzięki dwustronnej ekspozycji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł44,56 m² 14 587,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,56 m2 z oddzielną, jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w Osiedlu Albertyńskim 21 w dzielnicy Nowa Huta,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe odnowione mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Krakowa. Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne, gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 49,7.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł49 m² 13 061,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką przy ulicy kluczborskiej, jest również komórka lokatorska w piwnicy. Dokładny metraż to 48,5400 m2 ok. 3 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł34,50 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kompaktowe, w pełni wyremontowane i umeblowane mieszkanie dwupokojowe na 2. piętrze z ekspozycją południową słońce przez większość dnia, ciepło i jasno niezależnie od pory.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 m² 17 347,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 23 m | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia,.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54 m² 15 537,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Piastów (mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł46,20 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i panoramicznym widokiem! Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 15. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44,20 m² 14 253,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni ok. 44,2 m2 z balkonem znajdującego się osiedlu mieszkaniowym położonym w dzielnicy Nowa-huta/bieńczyce, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64,90 m² 10 631,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł65 m² 13 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,85 m² 15 059,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone na 4. piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 881,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę mieszkania 3-pokojowego na sprzedaż o powierzchni 46,5m2, położonego na Osiedlu Józefa Strusia, w doskonale skomunikowanej krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł59 m² 12 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka. Mieszkanie w bloku na osiedlu pełnym przestrzeni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Najważniejsze informacje: - wysoki 11.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,40 m² 13 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może planujesz zakup swojego pierwszego lokum w świetnie skomunikowanej części Krakowa? Biuro nieruchomości Veryhome Real.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na ul. Młyńskiej. Mieszkanie jasne i ciche. Zapraszam do kontaktu i prezentacji. Odbieram telefonu od poniedziałku do niedzieli.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,51 m² 14 266,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 59,51 m , Kraków, ul. Adama Staszczyka Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny nr 38 położony na III (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Adama Staszczyka 2.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43 m² 14 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

MB Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na spokojnym Osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie Nowej Hucie. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem.