dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kraków - Oferty wynajmu i sprzedaży

333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

333 ogłoszenia

723 000 zł63,70 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe mieszkanie na parterze, z logią. Kraków, osiedle Na Kozłówce. 63,70 m2 w księdze wieczystej w tym: 58,70 powierzchnia użytkowa 5 m2 przynależna piwnica Własność.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł39,52 m² 12 398,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,52 m znajdujące się w Krakowie na os. Kolorowym, w dzielnicy Nowa Huta. English below Mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

539 600 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku na os. Jagiellońskie. Wnętrze jest spójnie urządzone, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

620 000 zł45 m² 13 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa - Prądnik Biały, ul. Pachońskiego Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,70 m² 11 899,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Kraków | 43,7 m | Os. Na Stoku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie | Kraków ul. Stachiewicza | 36,6 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 549 000 zł (możliwa transakcja wyłącznie gotówkowa) Powierzchnia: 36,6 m Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

758 500 zł42,16 m² 17 990,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42.16 m wraz z pakietem kompleksowego wykończenia pod klucz , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 65 m2 Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Zależy Ci na bliskości przystanków komunikacji miejskiej? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

879 500 zł55 m² 15 990,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bronowice, ul. Na Błonie | Po remoncie | 2 oddzielne pokoje | balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57 m² 14 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,67 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Teligi w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47,80 m² 19 665,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Krowodrza - ulica gramatyka. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 / 10 / 6.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł35,80 m² 16 173,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w niskim, 3 piętrowym bloku, położone na 3. piętrze, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51 m² 18 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 - zlokalizowane w doskonałym punkcie- kilka minut spacerem od Rynku Dębnickiego, wisły i Zamku na Wawelu, atuty.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53 m² 12 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na Woli Duchackiej, przy ulicy Estońskiej. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku z lat 80-tych. Najważniejsze atuty: dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł63 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w rejonie krakowskich Czyżyn w os. Dywizjonu 303 Mieszkanie: - trzy pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł36,28 m² 13 699,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze w dzielnicy Azory, przygotowane do prac wykończeniowych. Dzięki otwartej ekspozycji na zieleń i boiska, wnętrze jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kraków, os. Krowodrza Górka - ul. Rusznikarska - trzypokojowe z jasną kuchnia, duża loggia, 1 piętro opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł51 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Czyżyn w osiedlu Dywizjonu 303. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - stan do zamieszkania /.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23 m | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł44,88 m² 13 926,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[oferta na wyłączność] Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,88 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30 m² 16 633,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w osiedlu Tysiąclecia( Mistrzejowice). Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,49 m² 13 310,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków Nowa Huta Bieńczyce Zależy Ci na osobnej, jasnej kuchni? Nie chcesz martwić się generalnym remontem nieruchomości? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44 m² 15 227,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie os. Strusia 6, kraków Lokalizacja: os. Strusia 6, nowa Huta Kraków Piętro: 10/10 (winda) Powierzchnia: 44 m Pokoje: 2 Kuchnia: osobna Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Engslish below Przedstawiam bardzo ładne, dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie przeznaczone do najmu. Mieści się ono na parterze w budynku położonym przy ulicy Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,10 m² 13 679,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,1 m , usytuowanego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ul. Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam do sprzedaży parterowe mieszkanie położone na os. Na Wzgórzach. Lokal przeszedł remont podczas którego zostały zainstalowane udogodnienia dla niepełnosprawnych (płytki antypoślizgowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,75 m² 15 278,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na prądniku czerwonym Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,75 m2, położone na 11-piętrze 12-piętrowego budynku przy ulicy Powstańców. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61,70 m² 14 570,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Witosa w Krakowie (dzielnica Kurdwanów / Podgórze Duchackie). Powierzchnia użytkowa: 61,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Na Błonie Z przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Na Błonie w dzielnicy Bronowice w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł58,57 m² 12 549,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, ul. Na Błonie Mieszkanie o pow. 53,47 m2 Piętro III/IV Piwnica Dwustronne Loggia Cena: 735 000 zł Kraków Osiedle Widok, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,40 m² 13 903,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! ul. Stanisława Lentza, azory, prądnik Biały, kraków. Obok ulica: radzikowskiego, weissa, makowskiego, wybickiego, rydla atuty nieruchomości: piętro II.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,30 m² 12 198,95 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł68,20 m² 13 782,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 68,2 m | po generalnym remoncie | balkon | zielony widok | ul. Jerzmanowskiego Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,2 m z balkonem i piwnicą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł57 m² 14 385,96 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia nieruchomość: oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze jedenastopiętrowego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł28,60 m² 13 111,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kraków Stare Podgórze al. Dembowskiego 28,60 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 28,60 m2, znajdującego się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Bronowicach przy ul.Na Błonie. Mieszkanie zlokalizowane na 10piętrze z przepięknym widokiem na Las Wolski. Po generalnym remoncie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na Osiedlu Piastów do wynajęcia od zaraz! Lokalizacja Mieszkanie usytuowane w budynku na os. Piastów w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,88 m² 15 109,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kraków - Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów mieszkanie 3-pokojowe na parterze W bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość o metrażu 52,88m , położona na parterze w bloku.