dowolna

Mieszkania Kraków ul. Górników

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 438 650 zł103,50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego 4-pokojowego apartamentu (z opcją wydzielenia 5-go pokoju) tuż przy pięknym Parku Jerzmanowskich i ul. Wielickiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie, 66 m z balkonem, ul. Górników, apartamenty Wielicka, prokocim lokalizacja Ulica Górników znajduje się niedaleko ul. Wielickiej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,39 m² 16 887,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | balkon 9 m | ul. Górników Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących przestrzeń oraz inwestorów poszukujących nieruchomości w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47,30 m² 14 355,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kraków, prokocim Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego i komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

789 000 zł46,60 m² 16 931,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Odkryj swoje nowe miejsce w Krakowie! Przyjazne mieszkanie w Apartamentach Wielicka Umów się na prezentację i poznaj więcej szczegółów zanim zrobi to ktoś inny:   Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stary Prokocim ul. Górników dwupokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie | Bieżanów-Prokocim | ul. Górników Lokalizacja idealna dla aktywnych i ceniących wygodę! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku z windą (2016 r.), w spokojnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia 3 pokojowe komfortowe mieszkanie z widokiem na park, 70 m , 2 balkony, 2 miejsca parkingowe w garażu, komórka lokatorska, apartamenty Wielicka , Górników, prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prokocim,Kraków

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w enklawie Apartamenty Wielicka lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górników

Prokocim,Kraków

970 000 zł66 m² 14 787 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Funkcjonalne, nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Starym w inwestycji Apartamenty Wielicka I przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Prokocim,Kraków

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowoczesną kawalerkę z balkonem i miejscem parkingowym przy ul. Górników - Prokocim Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na IV piętrze w apartamentowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

970 000 zł66 m² 14 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 65,6 m znajdujące się w 5 piętrowym apartamentowcu z windą z 2014 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

970 000 zł66 m² 14 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje Z balkonem! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul.Górników, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

735 000 zł46 m² 15 978,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie ulicy Górników Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka z toaletą, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górników

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 049 000 zł70 m² 14 879,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

English below rezerwacja - mieszkanie zarezerowwane do 27.04.2026 Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie tuż przy Parku im. Anny i Erazma Jerzmanowskich - ulica Górników. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł39 m² 51,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania - kawalerki - o powierzchni 38,90 m , położonego na parterze zadbanego bloku przy ul. Górników 50. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

785 000 zł54 m² 14 596,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie 53,8m2 z miejscem postojowym i komórką! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne i komfortowe mieszkanie, na osiedlu przy ul. Górników, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w inwestycji Apartamenty Wielicka Słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górników

Prokocim,Kraków

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Apartamenty Wielicka, ul. Górników, prokocim lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Wielicka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

785 000 zł49 m² 15 922,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu, przestronne i ustawne, 2 pokojowe mieszkanie, na sprzedaż o powierzchni 49,3 m2 znajdujące się na 4 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

800 000 zł49 m² 16 227,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m z dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prokocim,Kraków

699 000 zł53 m² 13 075,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w Krakowie na ul. Górników, w bloku wybudowanym po 2000 roku. Mieszkanie ma 53,5 m2 powierzchni, składa się z salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Prokocim,Kraków

735 000 zł46 m² 15 978,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

800 000 zł49 m² 16 227,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 49,30 m przy ul. Górników w inwestycji Apartamenty Wielicka. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Kraków,małopolskie

3 000 zł44 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od lipca oferuję na wynajem przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m2 na piątej kondygnacji w pięciopiętrowym apartamencie przy ulicy Górników (przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górników

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 247 000 zł92 m² 13 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje W wysokim standardzie na bieżanowie! lokalizacja: ulica Górników znajduje się w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, która charakteryzuje się doskonale rozwiniętą siecią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Prokocim,Kraków

749 000 zł46 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górników

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 247 000 zł92 m² 13 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górników

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 360 000 zł92 m² 14 831 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górników

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego miejsca do życia w komfortowych warunkach? Ta Alternatywa spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

1 360 000 zł92 m² 14 831 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górników

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 360 000 zł92 m² 14 831 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Kraków,małopolskie

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem od grudnia przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m2 na piątej kondygnacji w pięciopiętrowym apartamencie przy ulicy Górników (przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 28m2 + ogródek 12m2, widok na zachód i ogródki działkowe. Mieszkanie jak na zdjęciach, swierzo po małym remoncie. Dostępne od zaraz. Adres to Górników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górników

Prokocim,Kraków

695 000 zł54 m² 12 990,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Prokocimu, w bloku, wybudowanym po 2000 roku. Kameralna, niska zabudowa. Mieszkanie ma 53,5 m2 powierzchni, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

620 000 zł45 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2014 r., o powierzchni 45 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu przy ul. Górników. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 0-1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

849 000 zł46 m² 18 336,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, z oknami wychodzącymi na południe, co zapewnia obfitość naturalnego światła oraz malowniczy widok na tereny zielone oraz pętlę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 550 000 zł109 m² 14 233,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartamenty wielicka bieżanów - prokocim, ul. Górników - 4 pokoje, 2 łazienki, 2 zabudowane loggie Do sprzedaży nowe, piękne mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Prokocim,Kraków

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45m2 na ul. Górników w Krakowie Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na na ul. Górników. Okolica jest cicha, spokojna i bardzo zielona. Miejsce.