dowolna

Mieszkania Kraków ul. Bagrowa

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

872 378 zł49,01 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bagry | Jasne 2-pok. mieszkanie z dużym balkonem (rozkład okien pozwala na bezproblemowe przerobienie na mieszkanie 3-pokojowe), klimatyzacją i 2 miejscami w garażu | najwyższe piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe studio z ogródkiem | Bagry | miejsce postojowe | komórka lokatorska Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone studio o powierzchni 25 m , zlokalizowane przy ul. Bagrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

987 400 zł53 m² 18 630,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni ok. 53 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji w rejonie Kraków, płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* dostępne od zaraz * * wykończone I wyposażone * * wysoki standard * Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 30 m2 na parterze w czteropiętrowym nowym budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 369 000 zł104 m² 22 778,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Designerski penthouse z 112-metrowym tarasem na ostatnim piętrze english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament z 112-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Bagrowej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48,38 m² 19 636,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Proponujemy Państwu do zakupu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,38 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego apartamentowca. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zaraz, 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie wraz z miejscem postojowym na terenie zamkniętym w cenionej inwestycji Bagry Park nieopodal zalewy Bagry w Krakowie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł68 m² 18 367,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż | 68 m | 3 pokoje | 2 łazienki | taras | Bagry / Płaszów Cena mieszkania: 1 249 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne: 50 000 zł (osobna księga wieczysta) Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł43 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy - ul. Bagrowa, kraków Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest w bloku z 2018 roku, przy ul. Bagrowej, - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,70 m² 20 871,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie przy Zalewie Bagry - gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu od zaraz. Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania w wysokim standardzie, które zapewni komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,23 m² 69,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością do wynajęcia znajdującą się kilkaset metrów od Plaży Bagry - ul. Bagrowa 23a Parametry nieruchomości: 1) 1 piętro z windą 2) powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,50 m² 18 449,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować oferty sprzedaży komfortowego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na krakowskim Płaszowie. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni użytkowej 64,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowez tarasem przy ul. Bagrowa 23a na Płaszowie. Mieszkanie ulokowane na 2.piętrze w 4-piętrowym bloku z windą na nowoczesnym osiedlu, które słynie ze.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38 m² 18 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 37,8 m , położone na IV (ostatnim) piętrze nowoczesnego bloku przy ul. Bagrowej w Krakowie. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 014 900 zł52,45 m² 19 349,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, kupujący nie płaci 2% podatku pcc! - oszczędność 22 tyś. Pln! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,45 m2 w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 595 916 zł83,77 m² 19 051,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, kupujący nie płaci 2% podatku pcc! - oszczędność ponad 33 tyś. Pln Przedstawiam Państwu 4 pokojowy apartament o powierzchni 83,77 m2 w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Private House Brokers oferuje do wynajęcia kawalerkę w nowej inwestycji przy ul. Bagrowej. Lokalizacja: nowa inwestycja przy ul. Bagrowej 24 , w sąsiedztwie wszystkie niezbędne punkty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

998 000 zł50 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m z dużym tarasem, zlokalizowane w kameralnej inwestycji "bagry Park" przy ul. Bagrowej w Krakowie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na 4 piętrze na osiedlu Bagry Park. Mieszkanie ma ok 100m2, 4 osobne pokoje + salon, 2 osobne łazienki, co zapewnia wygodę i prywatność na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Bagrowej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,20 m² 18 089,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zaprezentowane zdjęcia oferowanej nieruchomości nie są wizualizacjami! Szukasz nowoczesnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie? Marzysz o zamieszkaniu w przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia! Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowe, jasne studio z oddzielną sypialnią o łącznej powierzchni 30 m położone na nowym osiedlu Mierzeja Wiślana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 010 zł26 m² 78,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 099 000 zł59 m² 18 627,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

874 158 zł49 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates prezentuje jasne i funkcjonalne mieszkanie w sąsiedztwie Zalewu Bagry przy ul. Bagrowej. To propozycja dla osób, które chcą połączyć codzienny komfort z bliskością natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 100 000 zł99 m² 21 188,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

5 pokoi | 99 m | 2 duże tarasy | parki i bagry w zasięgu kilku kroków Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na ostatnim piętrze nowoczesnego osiedla Bagry Park w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje z balkonem | Bagry | miejsce postojowe | nowe mieszkanie Do wynajęcia komfortowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w krakowskim Płaszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 199 000 zł68 m² 17 668,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne, doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 67,86 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagrowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji mieszczącej się przy ul. Bagrowej w Płaszowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

1 884 000 zł99 m² 18 997,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena: 1 884 000 zł Powierzchnia: 99,17 m Piętro: 4/4 (ostatnie) Rok budowy: 2016 Układ: salon z aneksem + 3 sypialnie + 2 łazienki Dodatkowo: 2 tarasy ok. 47 m Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 747 908 zł92 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament z tarasem o łącznej powierzchni 41 m2 - Bagry Park, ul. Bagrowa Oferuję na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 91,72 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 780 zł39 m² 72,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 810 zł26 m² 70,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 840 zł41 m² 70,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

1 749 000 zł88 m² 19 834,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cena: 1 749 000 zł Powierzchnia: 88,18 m Piętro: 2/4 Rok budowy: 2017 Układ: salon z aneksem + 3 sypialnie + 2 łazienki + garderoba (schowek) Dodatkowo: 3 balkony (łącznie ok. 30 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 100 000 zł99 m² 21 188,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij