dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Podgórze

198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

198 ogłoszeń

254 000 zł13 m² 19 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w krakowskim Starym Podgórzu. Cena: 254 000 zł To propozycja inwestycyjna o bardzo dużym potencjale zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 739 745 zł71,01 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,14 m² 17 501,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W CENTRUM DZIELNICY PODGÓRZE W KRAKOWIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

854 000 zł43 m² 19 860,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedania klimatyczne mieszkania w stanie deweloperskim na Starym Podgórzu w Krakowie w nowo wyremontowanej pięknej kamienicy z ładną klatką schodową. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

979 000 zł53,86 m² 18 176,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,86 m2, położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Rydlówka w Krakowie. Atuty gotowe do zamieszkania z przynależnym ogródkiem zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowoczesnej inwestycji przy ul. Dąbrowskiego. Tuż obok plac bohaterów getta I bulwary wiślane, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 987 470 zł77,94 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł56 m² 18 910,71 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 3 pokoje | 56 m | balkon | garaż | ul. Walerego sławkacena: 1 059 000 zł Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 50 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64 m² 14 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo ładne i dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie. Składa się ono z: -3 pokoi, -otwartej kuchni, -łazienki, -przedpokoju, -garderoby. Mieszkanie posiada bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,50 m² 12 549,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze.! mieszkanie znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie ciche!.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,05 m² 17 591,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł74,83 m² 16 971,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,83 m, położone na I piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł56 m² 16 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka 7 w Krakowie. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,32 m² 15 225,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 281 257 zł63 m² 20 337,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63,1 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł42 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, położone w kamienicy w pobliżu Rynku Podgórskiego w Krakowie, na ul. Zamoyskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 9. piętrze w budynku z windą, w samym sercu Krakowa. To idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 000 zł89 m² 15 898,88 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 5 pokoi inwestycja bona, ul. Walerego Sławka 7, kraków Termin oddania: i kwartał 2026 Brak podatku pcc mieszkanie: idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

599 000 zł34,34 m² 17 443,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 34,34 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie do remontu (istnieje możliwość za dodatkową opłata kupienia w stanie wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 420 zł69,81 m² 17 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem (ekspozycja na dwie strony świata: zachodnią oraz północną) o wielkości 69,81 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł31 m² 19 032,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Stare Podgórze / Plac Bohaterów Getta/ dwupokojowe Kraków Mam do sprzedania klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa- starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

1 899 000 zł88,10 m² 21 555,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1864

Mieszkanie 3-pokojowe | 88,10 m | taras 15 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie do remontu o powierzchni użytkowej 88,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z balkonem i widokiem na Bulwary Wiślane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 759 716 zł90,50 m² 19 444,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 90,50 m | ul. Rzeźnicza | Stare Podógrze | 2. piętro I bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej przecznicy z ulicy Limanowskiego. Idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 739 745 zł71,01 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Doskonały wybór zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł31,20 m² 18 910 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stare podgórze, stylowe mieszkania 2 pokojowe, kamienica po remoncie, okna na zielony dziedziniec, cicho, bezpiecznie do sprzedania mieszkanie przy ul. Limanowskiego, tuż obok placu Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł60 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 4 piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 096 zł42,16 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 42,16 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji la vie House.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 2 pokojowy apartament W inwestycji nadwiślańska 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Nadwiślańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 695 zł70,89 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł57,30 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Stare Podgórze, zabłocie, ul. Zaułek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,30 m, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka (28 m2) przy Rynku Podgórskim (stare Podgórze) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł47 m² 14 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem - Wola Duchacka, okolice Bonarka Cena: 695 000 zł Garaż: + 40 000 zł Wyobraź sobie miejsce, które łączy spokój zielonej okolicy z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkanie w sercu starego Podgórza , 2 pokoje , w tym przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł47,57 m² 12 991,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przestronne, umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie 47,57 m2 z oddzielną jasną kuchnią i balkonem w samym sercu Starego Podgórza przy ulicy Kalwaryjskiej. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

839 965 zł35 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowe mieszkanie! nie było zamieszkane! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,45 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy w pobliżu ul. Kalwaryjskiej - dzielnica Stare Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł18,57 m² 26 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne i praktycznie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2018 r. Lokal o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł34,05 m² 17 004 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,05 m2 położone na.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Stare Podgórze

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij