dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Stare Podgórze

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

Rynek pierwotny

854 172 zł43,14 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 932 zł70,36 m² 18 233,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch komfortowych sypialni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 016 zł47,57 m² 20 874,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni, łazienki oraz balkonu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 699 zł91,05 m² 21 358,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech komfortowych sypialni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

769 000 zł43,43 m² 17 706,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY NIERUCHOMOŚĆ - 2 - POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 960 000 zł78,69 m² 24 907,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W historycznej fabryce Fabryka Koronek i Trykotaży | Rewitalizowana inwestycja | Wysoki potencjał inwestycyjny | Fabryka Koronek to wyjątkowy projekt rewitalizacji historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 705 zł42,13 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 739 745 zł71,01 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Doskonały wybór zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,30 m² 24 188,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Plac Bohaterów Getta - serce klimatycznego Podgórza! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie studio o powierzchni 32 m , usytuowane na 4 piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 096 zł42,16 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 42,16 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji la vie House.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł74,83 m² 16 971,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,83 m, położone na I piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z antresolą - ul.Hetmańska, Kraków, Podgórze Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z antresolą, położona w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,58 m² 17 590,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje | 42,58 m | balkon | 1 piętro | piwnica | Stare Podgórze | 749 000 pln Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,58 m , położone na 1 piętrze zadbanej, zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł75 m² 18 333 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oryginalne mieszkanie położone przy ul. Kalwaryjskiej w Podgórzu odświeżone we wrześniu 2022 r. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/3. Nieruchomość o powierzchni: 75.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 640 zł42,13 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł51 m² 20 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu klimatycznego Starego Podgórza, przy ul. Węgierskiej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł53,86 m² 18 176,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,86 m2, położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Rydlówka w Krakowie. Atuty gotowe do zamieszkania z przynależnym ogródkiem zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

769 000 zł44,18 m² 17 406,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 44,18 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 44,18 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56,05 m² 13 380,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,14 m² 17 501,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W CENTRUM DZIELNICY PODGÓRZE W KRAKOWIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

3 499 000 zł175,21 m² 19 970,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1864

Mieszkanie 5-pokojowe | pow. Użytkowa 137,32 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest pięciopokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 137,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł20 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2019 r. Lokal o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł220 m² 13 177,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1923

Niepowtarzalny apartament z widokiem na całe miasto. Przedstawiam wyjątkowo unikalny apartament położony w samym sercu Starego Podgórza o powierzchni użytkowej 144,57 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł56 m² 16 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka 7 w Krakowie. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy na osiedlu Walerego Sławka 8 Spokojne Ciche Bezpieczne osiedle Pełna infrastruktura w zasięgu 5 min pieszo Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 800 zł66,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 66,5 m2 w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 873 zł52,28 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

4.A.0.03 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 52,28 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł57,30 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Stare Podgórze, zabłocie, ul. Zaułek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,30 m, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

1 899 000 zł88,10 m² 21 555,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1864

Mieszkanie 3-pokojowe | 88,10 m | taras 15 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie do remontu o powierzchni użytkowej 88,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł75,35 m² 23 755,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska 75,35 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 75,35 m2, położone na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł43,34 m² 17 743,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,34 m, znajdujące się na drugim piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Mitery w Starym Podgórzu. Jasne i ustawne wnętrze z wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł90,50 m² 25 414,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł39,29 m² 20 997,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1888

Kraków Stare Podgórze ul. Limanowskiego 39,29 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 39,29 m2 położony na drugim piętrze w trzypiętrowej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł68,79 m² 18 607,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

. Mam przyjemność zaprezentować nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 68,79m2 znajduje się ma 7 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł48,90 m² 26 993,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament W historycznej fabryce Fabryka Koronek i Trykotaży | 2 pokoje | Rewitalizowana inwestycja | Wysoki potencjał inwestycyjny | ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł45 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 28 maja dwupokojowe mieszkanie z balkonem (15 m2) położone przy ul. pl. Bohaterów Getta w inwestycji Verona House. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. pl. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

839 965 zł35 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowe mieszkanie! nie było zamieszkane! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,45 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy w pobliżu ul. Kalwaryjskiej - dzielnica Stare Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł28,14 m² 22 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w Pogórzu. Inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł37,14 m² 16 963 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,14 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł30,93 m² 19 043 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kraków Stare Podgórze ul. Czarnieckiego 30,93 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 30,93 m2, znajdujące się na wysokim parterze kamienicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł34,05 m² 17 004 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,05 m2 położone na.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Stare Podgórze