dowolna

Mieszkania Kraków Śródmieście!!!

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

121 600 zł15,20 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kompaktowy lokal użytkowy W sercu starego miasta Stare Miasto | ul. Biskupia / Krowoderska | Poziom -1 | Potencjał inwestycyjny Wyjątkowa propozycja niewielkiej przestrzeni użytkowej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas-oferta na wyłączność- nie szukaj dalej tylko umów się na spotkanie zanim ubiegną Cię inni ;-) kraków, ul. Stanisława Staszica tuż przy ul. Szlak, krowoderska, łobzowska Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 510 zł46,13 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę widokowego mieszkania o powierzchni 46m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł58,90 m² 22 920,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | noho Mogilska | Grzegórzki | Loggia 16 m Opis Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 499 000 zł50,98 m² 29 403,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tu mieszkasz w rytmie miasta i nadwiślańskich spacerów. Wiślane Tarasy 2.0 to nowoczesna, rozpoznawalna architektura, zielone dziedzińce i prywatność, którą czuć już od wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w apartamentowcu przy ulicy Rakowickiej, mieszkanie o pow. 31 m2 składające się z:aneks kuchennysalon.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70,60 m² 21 104,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 71 m , z imponującą wysokością blisko 3,7 m, położony na 2 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Dietla 15. Wyjątkowy apartament położony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50,01 m² 21 975,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 50,01 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Osiedle 29 Aleja wybudowana przez znanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,53m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36,30 m² 57,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa - przy ul. Zenona Klemensiewicza, w dzielnicy Prądnik Czerwony. Cena najmu 2100 zł Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 m² 22 368 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krowoderskiej w sercu Krakowa. Położony w prestiżowej okolicy, apartament oferuje doskonałe połączenie wygody miejskiego życia i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 301 850 zł57,86 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 57.86 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

871 200 zł33 m² 26 400 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho Investment.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł29 m² 24 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję studio o metrażu 29 m2 z przynależnym dużym tarasem o powierzchni dodatkowej 30 m2 zlokalizowane w inwestycji Wita dewelopera Archicom. Dokładna lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21,83 m² 32 020,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Designerski apartament inwestycyjny przy Plantach - ul. św. Gertrudy 10 / Gotowiec inwestycyjny. Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy wyjątkowy, luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 647 820 zł70,12 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 70,12 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Szafera 7, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego w Krakowie! budynek I lokalizacja: przystanek komunikacji miejskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł101 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Wawelium oferuje do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 100 m , zlokalizowany w prestiżowej części centrum Krakowa. Nieruchomość łączy komfort wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 61m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. bp. Jana Prandoty w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[eng Below] dostepne od zaraz! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykończony w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły 3-pokojowy apartament położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł104 m² 81,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 104m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Wielopole w Krakowie w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Kraków

1 192 000 zł66,31 m² 17 976,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 66 m2 przy ul. gen. Józefa Dwernickiego. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł67 m² 15 208,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe przy ulicy Beliny Prażmowskiego! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w kameralnym, spokojnym i przestronnym otoczeniu. Lokalizacja jest idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, przy Alei 29 Listopada. Do lokalu przynależy balkon z którego rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł34 m² 20 588,24 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji Mogilska Tower. Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł35 m² 22 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń, umów się na spotkanie I zobacz - tel.   na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe o pow 35m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowej, topowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 48m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum". Lokalizacja: lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł43 m² 82,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint property oferuje do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie parę minut piechotą od Galerii Krakowskiej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 43,90 m2 zlokalizowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł113 m² 92,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy 113m2 apartament z tarasem, położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Czystej. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

798 920 zł36,88 m² 21 662,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,68 m² 20 521,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż: mieszkanie 3 pokojowe w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł34,76 m² 20 972,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe (możliwość 2-pokoje) 34.76m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108,20 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Doskonała lokalizacja | Kamienica ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

575 850 zł34,90 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34,90 m2 przy rogu ul. Skorupki/ Rakowickiej. Mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie mieści się w kamienicy wybudowanej w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brak czynszu administracyjnego! Śródmieście, ul. Rakowicka, 1 pok. mieszkanie, zadbane, czyste, jasne, nowa łazienka. W rejonie ul. Prandoty, prażmowskiego. W pobliżu Dworzec, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł37 m² 27 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho premium lifestyle - Nowy standard życia! Do sprzedaży najwyższej jakości apartament, funkcjonalny i ponadczasowy w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie - Młyny Mogilska!.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę z widokiem na zieleń! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 24m2 zlokalizowane jest na II piętrze IV-piętrowego budynku bez windy przy ul. Ugorek -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł44 m² 19 318,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Ścisłe centrum krakowa | zabytkowa kamienica Z windą | idealne pod najem lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w ścisłym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij