dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 208 ogłoszeń

Rynek pierwotny

699 000 zł39 m² 17 923,08 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 37 m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 840 zł65,80 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł27 m² 20 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

* kupujący nie płaci podatku pcc * * części wspólne dla mieszkańców * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26,94 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 933 zł71,23 m² 16 228,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w inwestycji na Prądniku Białym Tylko 3 km od centrum miasta zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc 4 pokoje - 71.23 m2 - najlepsze dla rodziny. . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

654 000 zł42,58 m² 15 359,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowej inwestycji w Krakowie w dzielnicy Ruczaj. Dodatkowe informacje o inwestycji: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł58,34 m² 17 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,34 m2 zlokalizowane przy ul. Walerego Eljasza- radzikowskiego (prądnik Biały) Mieszkanie położone na 2 piętrze 4- piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, w Krakowie na osiedlu Piastów. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe - do każdego pokoju osobne wejście. Lokal usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 479 000 zł117 m² 12 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 117 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bielany w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Sokola. Apartament jest gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 715 zł34,96 m² 15 352,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak Prowizji oraz pcc! wiosenna promocja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr A10- pow. 34,96 m kw, w stanie deweloperskim, znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł31,31 m² 20 281,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupoziomowe, w pełni umeblowane i klimatyzowane mieszkanie z pięknym widokiem na Wawel i kościół na Skałce. Położone w prestiżowej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 540 zł40,56 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł30,24 m² 24 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,26 m znajdujące się na 4 piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Rewitalizacja kamienicy zakończona w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,65 m² 15 525,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,65m2 zlokalizowane w Krakowie na oś. Jagiellońskim. Mieszkanie jednopoziomowe, po generalnym remoncie , estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 000 zł33,42 m² 16 546,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,59 m² 14 402,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zachęcam do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania znajdującego się w kameralnym budynku na osiedlu domków jednorodzinnych. Dużo zieleni oraz przestrzeni, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł32,32 m² 16 398,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,45m2. Mieszkanie z możliwością przerobienia na dwa pokoje za aneksem kuchennym znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 474 zł62,82 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,70 m² 25 458,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Kijowskiej dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,50 m² 18 358,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 1 POKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł32,94 m² 17 182,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Przyjdź, wybierz i zamieszkaj. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 161 072 zł87,96 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Privatehousebrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w nowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego. Zakup od dewelopera - bez pcc i prowizji. Inwestycja: przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł13 m² 19 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w krakowskim Starym Podgórzu. Cena: 254 000 zł To propozycja inwestycyjna o bardzo dużym potencjale zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł58,95 m² 17 981,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i jasne 3 pokoje | Balkon | Garaż | Zielona okolica [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Cena przed promocją: 1 108 000 złna sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 195 zł37,94 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 896 zł39,16 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 535 436 zł94,78 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 542 zł69,74 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na sprzedaż Kraków 69,74 m | Teatralne 19 | gotowe do odbioru Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,74 m w nowoczesnej inwestycji os. Teatralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 722 zł28,78 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł90,50 m² 25 414,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w samym sercu klimatycznej dzielnicy Stare Podgórze w Krakowie w rejonie ul. Krakusa. Wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł34 m² 19 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 34 m2 znajdujące się przy ulicy Bagrowej w Krakowie. * 2 piętro * idealne dla rodziny, singla, studenta lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 967 zł121,36 m² 14 897,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na woli justowskiej zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% Lokalizacja: prestiż, cisza i Natura - Wola Justowska Ekskluzywna, kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 160 zł67,62 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe blisko Zalewu Bagry Bez prowizji i podatku pcc! Nowoczesne, wygodne mieszkanie. Zlokalizowane w nowym apartamentowcu, w Krakowie, tuż przy Zalewie Bagry, to świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł46,56 m² 17 182,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak English! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów, ta oferta łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 943 zł56,34 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 479 zł43,10 m² 19 036,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego, ukończonego budynku. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 311 zł75,39 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł35 m² 13 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe Kraków, os. Na Stoku Oferuję jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 088 zł110,32 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Kameralna Inwestycja Premium Na Zwierzyńcu! Zieleń, cisza, prestiżowa lokalizacja i wysoki standard- to gwarancja dobrze ulokowanego kapitału. Otoczona zielenią, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł27,50 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:1/3