dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 255 ogłoszeń

Rynek pierwotny

565 045 zł26,73 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 500 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 146 000 zł81 m² 26 493,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z duszą w sercu krakowskiego Kazimierza przy ul. Mostowej english description below - please do not hesitate to contact us Piękne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł43,43 m² 17 936,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - ul. Mitery Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w pięknie odnowionej kamienicy położonej w prestiżowej lokalizacji przy ul. Mitery. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

748 927 zł52,19 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 440 zł55,88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 7-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54,50 m² 17 431,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową ofertę w sercu miasta Z przyjemnością oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem wynajmu lub jako mieszkanie na start. Kameralna zabudowa. Balkon z wyjściem na pas zieleni. Do sprzedania dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł60 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w centrum Krakowa/60,40 m2 [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł78,56 m² 13 225,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy gen. Bolesława Roi w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki. Lokalizacja: rejon Łagiewnik to jedno z najbardziej uniwersalnych miejsc na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , znajdujące się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy Osiedlu Albertynskim.W.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 54,6 m, usytuowane w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł50,57 m² 15 186,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na kameralnym, zamkniętym osiedlu (dwa budynki, zieleń).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,78 m² 14 585,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,78 m, zlokalizowane w zadbanym budynku na zmodernizowanym osiedlu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 40 m2 zlokalizowane w budynku mieszkalnym przy ul. Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł89 m² 17 640,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie 89 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 570 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 89 m Piętro: drugie piętro w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 138 zł48,39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

560 000 zł37 m² 15 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o pow.37,5 m2 + piwnica 8m2 na piątym piętrze w wieżowcu z windą. Bardzo korzystna lokalizacja przy pętli mpk Azory. Aktualny rozkład : Salon z aneksem kuchnnym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł37,50 m² 11 973,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł93,40 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 93,4 m2 przy ul. Sosnowieckiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł51,29 m² 16 377,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, do których chce się wracać. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m2 na Osiedlu Avia w Krakowie zdecydowanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 269 zł37,75 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 980 zł77,90 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł57,97 m² 14 990,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe, 58m2 mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu, ul. Federowicza, kraków Mieszkanie wykończone, idealne dla młodej rodziny w świetnej okolicy! Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 208 zł70,83 m² 16 238,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 216 zł62,88 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 920 zł64,78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 000 zł90,25 m² 14 825,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51 m² 16 450,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajdujące się w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Adama Vetulaniego. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 019 zł39,79 m² 22 895,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,79 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł65,52 m² 13 431,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami | Myśliwska 66D, kraków | I piętro Soho Realty Group prezentuje atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do wprowadzenia się od zaraz! Centrum Krakowa w zasięgu ręki! Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł39,14 m² 22 457,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie premium Ocean Apartments, ul. Pana Tadeusza, kraków (zabłocie) Powierzchnia: 39,14 m -piętro: 5/7 - Ekspozycja: południe / wschód - Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 048 zł51,32 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 000 zł68,10 m² 12 495 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 68,1 m2 z 2 ogródkami o powierzchni 34,6 m2 + 45 m2, położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 850 zł28,10 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z dużym balkonem (ekspozycja na stronę południową) o wielkości 28,10 m2 (1 pokój) znajdujące się na piętrze 5. Gotowe od ręki, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,30 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Grzegórzki , al. Pokoju , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 451 740 zł100,26 m² 14 479,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Oferuję 6-pokojowe mieszaknie w nowoczesnej inwestycji w Bronowicach. Nie płacisz prowizji i podatku pcc 2% Szukasz innego mieszkania? - zapytaj o ofertę! Dostępne mieszkania od 70.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł28 m² 19 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego przy ul. Szlak. Lokalizacja: dzielnica Stare Miasto jest esencją Krakowa. Wspaniałe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij