dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Prokocim

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

1 900 zł59 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Polecam! Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Polonijnej; ok.ul.Wielickiej. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa; w pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prokocim

Prokocim,Kraków

318 000 zł39 m² 8 238,34 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,60m 2 w Krakowie- prokocim. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze jedenastopiętrowego wieżowca wybudowanego w 2015r. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

245 000 zł40 m² 6 154,23 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zespół Annderson prezentuje dwupokojowe nowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wielickiej. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana, blisko do linii tramwajowej oraz przystanku autobusowego. Łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

319 000 zł68 m² 4 718,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków Prokocim ul. Jerzmanowskiego 12. Mieszkanie o powierzchni 67,6 mkw składające się z 3 oddzielnych pokoi (jeden z loggią), kuchni, łazienki, osobnego wc oraz sporego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Telimeny

Prokocim,Kraków

335 000 zł71 m² 4 700,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przy zakupie mieszkania, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis! Mam do zaoferowania Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę zakupu pięknego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 71,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowskiego

Prokocim,Kraków

244 782 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy zakupie mieszkania weekend W apartamencie dla 4 osób gratis! Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim podwyższonym o pow. 45,33 m2 zlokalizowane w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowskiego

Prokocim,Kraków

364 369 zł74 m² 4 949,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy zakupie mieszkania weekend W apartamencie W zakopanem dla 4 osób gratis! Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim podwyższonym o pow. 73,61 m2 zlokalizowane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała Góra

Prokocim,Kraków

312 000 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Primo house prezentuje bardzo ładne mieszkanie do sprzedania! przy zakupie tej nieruchomości, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis! Mieszkanie o powierzchni 52 m2 , znajduje sie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

295 000 zł59 m² 5 018,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu 4 pokojowe mieszkanie o pow. 58,78 m. kw., położone w dzielnicy Prokocim. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70 - tych. W 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

226 000 zł40 m² 5 676,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości primo house prezentuję mieszkanie W nowej inwestycji W okolicach ulicy polonijnej! przy zakupie tej nieruchomości, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

239 000 zł56 m² 4 306,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prosper Nieruchomości Kraków,Prokocim; ul. Wallenroda; w okolicy ul. Teligi, wenedy, jerzmanowskiego;; do sprzedania: mieszkanie 3-pokojowe, z jasną kuchnią; trzypokojowe,55,4m2; mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

362 012 zł54 m² 6 703,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa ekskluzywna inwestycja kraków bieżanów-prokocim ul. Wielicka Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera, to kompleks 5 budynków w atrakcyjnej lokalizacji z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

316 253 zł52 m² 6 081,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

467 179 zł73 m² 6 399,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prokocim

Prokocim,Kraków

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 34m 2 w Krakowie- prokocim. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z: oddzielnej kuchni, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

1 300 zł64 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

The English description is available at the end of the Polish text. Świeżo po remoncie! atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem. Prokocim. Układ: mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne i zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,80m2 znajdujące się na dziewiątym piętrze w jedenastopiętrowym bloku przy ulicy Jerzmanowskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ul. Konrada Wallenroda ( Prokocim) - Trzypokojowe mieszkanie (55 m2) na siódmym piętrze bloku. Standard i układ pomieszczeń widoczny na załączonych zdjęciach duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prokocim

Prokocim,Kraków

318 000 zł39 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 39 m2 w dzielnicy Prokocim. Lokal znajduje się nowym, ekskluzywnym budynku na IX piętrze. Mieszkanie zostało wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jerzmanowskiego

Nowy Prokocim,Kraków

800 zł23 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka na parterze w bloku przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego w Krakowie Prokocimiu. Lokal o powierzchni 23m2 w bardzo dobrym stanie. Posiada ono w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, kraków (prokocim), ul. Kurczaba 35. 38m2, 2 pokoje, duży balkon, osobna kuchnia (pralka, lodówka, płyta kuchenna gazowa), łazienka z wc, 4 piętro, winda. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prokocim

Prokocim,Kraków

277 000 zł50 m² 5 540 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe przestronne mieszkanie w dzielnicy Prokocim. Lokal jest po generalnym remoncie. Zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

467 179 zł73 m² 6 373,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

362 012 zł54 m² 6 733,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

316 253 zł52 m² 6 026,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

154 969 zł31 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 31m2 zlokalizowane na parterze w 2 piętrowej kamienicy przy ulicy Bieżanowskiej. Mieszkanie po generatnym remoncie ( nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe pokojowe przy ul.ks.Piotra Ściegiennego, Prokocim.~~W okolicy bardzo dobra infrastruktura handlowo - usługowa, bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Prokocim,Kraków

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, kozłówek - ul. Okólna Cena: 260 000 złotych (do negocjacji) Mieszkanie w czteropiętrowym bloku na parterze o powierzchni użytkowej 47m2 do sprzedaży, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Prokocim,Kraków

305 000 zł45 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kraków - Stary Prokocim, ul. Górników Cena: 305 000 zł (do negocjacji) Mieszkanie dwupokojowe do sprzedaży w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2008 roku o powierzchni użytkowej 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seweryna

Prokocim,Kraków

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kraków - Kozłówek, ul. prof. T. Seweryna Cena: 335 000 zł (do negocjacji) Mieszkanie w czteropiętrowym bloku z cegły na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 60m2 do sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Prokocim,Kraków

315 000 zł40 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków - Stary Prokocim, ul. Górników Cena: 315 000 zł (do negocjacji) Mieszkanie dwupokojowe do sprzedaży w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2015 roku o powierzchni użytkowej 40,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Prokocim,Kraków

205 000 zł34 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków, kozłówek ul. Nowosądecka Cena: 205 000 złotych (do negocjacji) Mieszkanie w czteropiętrowym bloku na czwartym piętrze o powierzchni użytkowej 34m2 do sprzedaży, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spółdzielców

Prokocim,Kraków

160 000 zł30 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków, kozłówek ul. Spółdzielców Cena: 160 000 zł (do negocjacji) Mieszkanie na jedenastym piętrze o powierzchni użytkowej 30m2 do sprzedaży, składające się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Prokocim,Kraków

440 000 zł110 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Kraków, prokocim, rej. ul. Prosta Cena: 440 000 złotych (do negocjacji) Mieszkanie czteropokojowe do sprzedaży w nadbudowie z połowy lat 90-tych o powierzchni użytkowej 110m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

228 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków - Kozłówek, ul. Polonijna Cena: 228 000 złotych (do negocjacji) Mieszkanie w jedenastopiętrowym bloku na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 38,05m2 do sprzedaży, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasińskiego

Prokocim,Kraków

142 000 zł23 m² 6 173,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków - Stary Prokocim, ul. Jasińskiego Cena: 142 000 złotych (do negocjacji) Mieszkanie w dziesięciopiętrowym bloku o powierzchni użytkowej 23m2 do sprzedaży, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków - Kozłówek, ul. Polonijna Cena: 235 000 złotych (do negocjacji) Mieszkanie w jedenastopiętrowym bloku na trzecim piętrze o powierzchni użytkowej 39,20m2 do sprzedaży, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Prokocim,Kraków

232 000 zł47 m² 4 936,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, kozłówek ul. Spółdzielców Cena: 232 000 zł (do negocjacji) Mieszkanie na dziesiątym piętrze o powierzchni użytkowej 47m2 do sprzedaży. Mieszkanie trzypokojowe przearanżowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

450 000 zł87 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kraków - Stary Prokocim, rej. ul. Bieżanowska Cena: 450 000 zł (do negocjacji) Mieszkanie czteropokojowe do sprzedaży w dwupiętrowym budynku z lat 80'tych o powierzchni użytkowej 87m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Górników

Prokocim,Kraków

146 000 zł26 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kraków, stary Prokocim, ul. Górników Cena: 146 000 (do negocjacji) Mieszkanie położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2004 roku o powierzchni użytkowej 26m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Prokocim,Kraków

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na II pietrze IV-piętrowego odnowionego bloku; ekspozycja na południowy zachód; mieszkanie posiada dwa pokoje i otwartą kuchnię dzięki.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim, Prokocim