dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Prokocim

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 przy ul. Czajna w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 577 236 zł106,57 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennymi, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek oraz dwóch loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 268 zł63,58 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennymi, dwóch sypialni, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 332 zł63,56 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2025

o nowych ogłoszeniach

580 000 zł47 m² 12 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47 m² 12 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 47 m w sercu Starego Prokocimia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze pod siebie lub jako pewna inwestycja pod wynajem! Lokalizacja: kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71,50 m² 11 888,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 1000.00 zł; Budynek: blok, z lat 90-tych wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: częściowo wyremontowane; Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 438 650 zł103,50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego 4-pokojowego apartamentu (z opcją wydzielenia 5-go pokoju) tuż przy pięknym Parku Jerzmanowskich i ul. Wielickiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,30 m² 15 241,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,3 m, usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja: kraków, dzielnica XII.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,37 m² 15 231,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

* zdjęcia nalezą do właściciela mieszkania 3 - pokojowe mieszkanie z Dwoma balkonami Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,37 m2 zlokalizowane przy Ul. Aleksandry.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,39 m² 16 887,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | balkon 9 m | ul. Górników Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących przestrzeń oraz inwestorów poszukujących nieruchomości w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,41 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38.41 m2 przy ul. Facmiech 14 w Krakowie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bloku z lat 80-tych przy ul. Facimiech 14.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowy Prokocim ul. Leonida Teligi kawalerka z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26m , znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 510 zł33,03 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 4 - kompaktowe I funkcjonalne 2 pokoje Metraż: 33,03 m | Piętro: 1 | Balkon: 9,70 m | Cena: 561 510 zł To mieszkanie to mistrzostwo planowania przestrzeni. Na metrażu 33 m udało.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stary Prokocim ul. Górników dwupokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*dostępne również 3 inne mieszkania W tym samym budynku O różnych metrażach I rozkładach - po więcej informacji zapraszam do kontaktu. W wirtualnym spacerze można zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Prokocim przy ul. Kozietulskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,50 m² 13 009,71 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Kraków, nowy Prokocim ul. Ks. Piotra Ściegiennego 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz piwnicą Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 510 zł33,03 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 974 zł38,27 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57 m² 14 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,67 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Teligi w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

530 000 zł43,60 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 972 zł38,27 m² 16 199,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyróżniona oferta: mieszkanie Z prywatną enklawą - ogrodem tylko 1! nr 2 - Metraż: 38,27 m | Taras ziemny / Ogród: 72 m | Cena: 619 974 zł brutto. To mieszkanie to prawdziwa rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 780 zł71,64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 71,64m2 w nowej inwestycji przy ul. Andrzeja Badurskiego. Brak prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Prokocim,Kraków

350 000 zł25 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1 pokojowe mieszkanie o pow.25,28m2 z ciemną kuchnią. Lokal na parterze z dobudowanym balkonem / zatwierdzona inwestycja i opłacona / Ogrzewanie i ciepła woda z mpcu. Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,35 m² 11 144,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,35 m , położone na 3. piętrze w bloku z wielkiej płyty na spokojnym i zielonym osiedlu Rżąka w Krakowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł68,50 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Widokowe, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie kapitalnym przeprowadzonym w lutym 2025 r., o powierzchni 68,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Konrada Wallenroda 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz obszerną loggią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47,30 m² 14 355,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kraków, prokocim Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego i komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kluczowe informacje:Lokalizacja: kraków, prokocim (przybudówka domu jednorodzinnego, 1. piętro). Dostępność: od zaraz. Przeznaczenie: idealne dla firm (możliwość zakwaterowania 4-6 osób).

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45,60 m² 13 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czynsz: 560.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: duży balkon, domofon, piwnica, parking, łącze internetowe, winda;.

Szczegóły ogłoszenia

832 000 zł64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 64 m , zlokalizowany na drugim piętrze kameralnego budynku przy ulicy Jana Kurczaba w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł57 m² 14 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w zielonej i spokojnej części Krakowa Prokocim Stary, przy ul. Snycerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 678 339 zł99,31 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży - wyjątkowego - dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 99m2 w nowej inwestycji przy ul. Andrzeja Badurskiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32,30 m² 13 312,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Ks. Piotra Ściegiennego 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re interested in this particular.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w inwestycji "start City" przy ul. Republiki Korczakowskiej. Inwestycja Inwestycja start city przy ul. Republiki.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Tecnocasa ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na 10. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,04 m² 12 254,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie na Prokocimiu ul. Teligi lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6 km.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł56,12 m² 12 473 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz jasnego, funkcjonalnego M z parkiem za oknem, ale wciąż dobrze skomunikowanego z centrum? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Telimeny w Bieżanowie-Prokocimiu może być właśnie.