dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kraków

Śródmieście,Kraków

236 500 zł16 m² 15 006,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz zainwestować ok. 300 000 zł w kameralne mieszkanie (ścisłe centrum, blisko 3 największych uczeni), ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie! Oferujemy -> doradztwo inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

741 091 zł68 m² 10 898 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

539 000 zł39 m² 13 838,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Litewskiej lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (2,1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

470 000 zł54 m² 8 704 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozrywka

Prądnik Czerwony,Kraków

499 999 zł46 m² 10 870 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Reduta obok Parku Reduta. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój - aneks kuchenny - mniejszy pokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Kleparz,Kraków

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Stare miasto- 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 65m2, usytuowane na parterze w kamienicy z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

624 461 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Kraków

Śródmieście,Kraków

180 215 zł13 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz zainwestować ok 300 000 zł w kameralne mieszkanie (ścisłe centrum, blisko 3 największych uczelni), ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie! Oferujemy -> doradztwo inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Kraków

Śródmieście,Kraków

220 048 zł16 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz zainwestować ok 300 000 zł. w kameralne mieszkanie (ścisłe centrum, blisko 3 największych uczelni), ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Oferujemy -> doradztwo inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

618 239 zł57 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kraków

Śródmieście,Kraków

240 600 zł16 m² 15 199 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz zainwestować ok 300 000 zł. w kameralne mieszkanie (ścisłe centrum, blisko 3 największych uczelni), ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie! Oferujemy -> doradztwo inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

395 000 zł41 m² 9 634,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy al. 29 Listopada w Krakowie Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ludwinów,Kraków

9 000 zł150 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Property Partners prezentuje nowoczesny apartament o powierzchni 150 m2 w prestiżowej inwestycji Apartamenty Ludwinów w dzielnicy Podgórze. Apartament Apartament jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na I p. w nowym budynku przy Al.Pokoju, pomiędzy Rondem 308.Dywizjonu a ul. Centralną. Jest świeżo wykończone, nie było jeszcze zamieszkałe. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

625 333 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Swoszowice,Kraków

525 000 zł56 m² 9 405,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam, bezpośrednio, mieszkanie 3x pokojowe, kraków-Kliny Mam przyjemność zaproponować do sprzedaży 3-pokojowe, zadbane, ustawne, umeblowane i wyposażone mieszkanie z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

884 000 zł59 m² 14 978 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży przestronne, zadbane mieszkanie na ul. Głowackiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze bloku z 2009 roku. Na powierzchnię 59,02m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

1 040 000 zł45 m² 23 003,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na starych Dębnikach (ul. Madalińskiego) z balkonem, wykończone w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie o powierzchni 45.21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paszkowskiego

Prądnik Biały,Kraków

480 000 zł61 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 61 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Prądniku Białym przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego. Mieszkanie o metrażu 61,5 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

899 000 zł78 m² 11 452,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie). Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

686 504 zł84 m² 8 193,15 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

703 885 zł83 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

687 500 zł56 m² 12 276,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis Lokalizacja: kraków, bronowice Powierzchnia: 56m2 Liczba pokoi: 3 Kondygnacja: 4/10 (winda) Ogrzewanie: mpec Ekspozycja: wschód, zachód Czynsz: 360 zł Cena: 687 500 zł - we speak english!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

485 000 zł41 m² 11 969,40 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 40,52 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 485 000 pln. Mieszkanie o metrażu 40,52 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

653 805 zł75 m² 8 689,59 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kraków

Śródmieście,Kraków

232 650 zł16 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz zainwestować ok. 300 000 zł w kameralne mieszkanie z wielkim ogródkiem (ścisłe centrum, blisko 3 największych uczeni) lub parterowy lokal pod działalność w wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dębniki,Kraków

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe po remoncie 60M2 dębniki Rynek Dębnicki opis mieszkania: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60m2 mieści się na pierwszym piętrze w oficynie remontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wesele

Krowodrza,Kraków

1 400 000 zł132 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Kraków, krowodrza, ul. Wesele - do sprzedaży cichy i słoneczny, klimatyzowany apartament dwupoziomowy, składający się z 4 sypialni, salonu, kuchni, 2 łazienek, pralni, garderoby oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

1 096 000 zł69 m² 15 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Bezpośrednio oferuję na sprzedaż 69-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w Centrum Krakowa Stare Miasto, ulica Prandoty 10b, osiedle 29 Aleja. Mieszkanie: mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kraków

Śródmieście,Kraków

244 650 zł16 m² 15 300,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 280 000 zł100 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Centrum Krakowa na ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Nowa Huta,Kraków

440 000 zł42 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe ustawne mieszkanie w historycznej części Huty w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój - mniejszy pokój - osobna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wenecja

Stare Miasto,Kraków

599 000 zł25 m² 24 085,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe w metrażu 19,89 m2 na parterze w odrestaurowanej Kamienicy przy ul. Wenecji w Krakowie. Wspaniała lokalizacja 5 minut od Plant i Błoń Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paszkowskiego

Prądnik Biały,Kraków

525 000 zł64 m² 8 267,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 63,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Prądniku Białym przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego. Mieszkanie o metrażu 63,5 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głowackiego

Łobzów,Kraków

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krowodrza - łobzów - głowackiego 2 osobne pokoje - 41 m2 - 569 000 pln Do sprzedania mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum Krakowa przy ulicy Głowackiego w dzielnicy Krowodrza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

295 000 zł56 m² 5 249 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opis Na sprzedaż partycypacja tbs (cesja praw do mieszkania). Mieszkanie 3 pokoje 56,2m kw w bloku z 2004 r. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Felińskiego - Prądnik Biały. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Tonie,Kraków

729 000 zł70 m² 10 358,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chcielibyśmy zaoferować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji wykończone pod klucz. Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zostań pierwszym mieszkańcem!.