dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 643 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widłakowa

Tyniec,Kraków

2 650 zł68 m² 38,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 Czerwca cztero-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 przy ulicy Widłakowej, zlokalizowane na krakowskim Tyńcu. Nieruchomość z trzema oddzielnymi sypialniami, przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

941 000 zł54 m² 17 400,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Ukończona budowa, mieszkania gotowe do odbioru. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju łazienki salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

760 000 zł53 m² 14 377,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 8-piętrowym bloku z 2002 roku położone na osiedlu Oświecenia. Nieruchomość jest umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielskiego

Olsza,Kraków

765 000 zł51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje do wejścia na olszy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul Dzielskiego, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

1 100 000 zł36 m² 30 219,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 2-pokojowy apartament z tarasem i widokiem na Wisłę inwestycja Pianissimo, ul. Marka Stachowskiego, grzegórzki/kazimierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Europejskie,Kraków

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ruczaj, czerwone Maki, bobrzyńskiego, szuwarowa English description below. We speak English. Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2. Mieszkanie posiada funkcjonalną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

1 083 600 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z dwoma ogrodami na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Apartament jest gotowy do wejścia, w pełni wyposażony i nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania z możliwością natychmiastowego zamieszkania lub inwestycji przynoszącej stały dochód ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

637 000 zł35 m² 17 989,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Biskupa Piotra Tomickiego w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. To doskonała lokalizacja zapewniająca dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

419 000 zł20 m² 20 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną na 3 piętrze w 10 - piętrowym budynku na ul.Młyńskiej w Krakowie - dzielnica Olsza. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedwiośnie

Stare Podgórze,Kraków

1 300 000 zł48 m² 27 310,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, przestronne mieszkanie przy bulwarach wiślanych Z widokiem na wawel | W inwestycji dom pod wilgą rezerwacja - N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szuwarowa

Dębniki,Kraków

860 000 zł71 m² 12 112,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji dwupoziomowe | 4 pokoje | klimatyzacja | możliwość podziału | garaż | piwnica | po remoncie Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszczelna

Ruczaj,Kraków

715 000 zł49 m² 14 621,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

2 oddzielne pokoje! pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pszczelnej, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

649 000 zł49 m² 13 137,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje do wejścia! ruczaj! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Raciborskiej, w dielnicy Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

430 000 zł30 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

nr M I.1.1 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Przedsprzedaż - mieszkanie 28,9 m2 z taras 7 m2 w cenie poniżej 400 tysięcy! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr M IV.0.2 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Przedsprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie 52,74 m2 z dużym ogródkiem 66 m2 w cenie 730 tysięcy! (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji w Krakowie na osiedlu Mieżeja Wiślana. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i blizkości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

799 000 zł50 m² 15 916,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzy o metrażu 50,2 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Ruczaj, przy ul. Piltza. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, stylowe mieszkanie w Wiślanych Tarasach pierwszy najem! Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 40 m , zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł46 m² 50,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym balkonem w bloku przy ul. Domagały 31a (złocień). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 750 zł41 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*nowe, nie było zamieszkałe* *wykończone I wyposażone* *wysoki standard* Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,78 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym nowym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 416 080 zł91 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu do kupienia mieszkanie z antresolą, prywatnym wejściem na dach i przestrzenią do wyłącznego korzystania w nowoczesnej inwestycji wyróżniającej się niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Kraków

3 000 zł44 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Zamieszkaj w sercu Krakowa Twoje magiczne miejsce czeka! Lokalizacja pełna życia i historii: na prestiżowych Alejach Krasińskiego, zaledwie 800 metrów od Rynku Głównego, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

520 000 zł34 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 34 w promocyjnej cenie 531 000 zł znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|R| Property ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - Sarego Rezydencja. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Europejskie,Kraków

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

1 599 000 zł120 m² 13 375,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! oddane do użytkowania! Przestronne, jasne i funkcjonalne! 119 m2 na jednym poziomie. Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. Kameralna inwestycja z podziemną halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

749 000 zł42 m² 17 807,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia! górka narodowa! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Banacha, górka Narodowa. Doskonale rozwinięta infeastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

2 243 000 zł103 m² 21 776,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość Inwestycyjna pod krótki najem z możliwością wydzielenia trzech apartamentów. Zachwycające mieszkanie znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Rydlówka nieopodal Ronda Matecznego w dzielnicy Podgórze. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż bez prowizji: mieszkanie na Dąbiu, ul. Dąbska 20C Cześć! Bez lania wody konkret: oferuję na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa, przy ul. Dąbskiej 20C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

995 610 zł60 m² 16 593,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ? Jasne, przestronne mieszkanie 60 m z balkonem i klimatyzacją Podgórze Mały Płaszów ? Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł50 m² 12 069,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości oferuję na sprzedaż jasne mieszkanie o pow. 49,63m2, dwustronne, piętro 1. Ekspozycja okien to północ (pokój, kuchnia) oraz południe (duży pokój z balkonem) 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Stanisława Klimeckiego english version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: klimeckiego Przystanek: klimeckiego W pobliżu: komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

479 000 zł35 m² 13 600,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 35,22 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Stare Podgórze w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kalwaryjska 72. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Gustawa Morcinka (strefa Cegielnia). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliska

Mateczny,Kraków

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym Śliska 9, kraków Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

579 000 zł43 m² 13 424,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,13 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

637 000 zł44 m² 14 477 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz stylowego mieszkania w spokojnej okolicy, idealnego dla osób ceniących komfort i bliskość natury, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy gotowe do zamieszkania mieszkanie.