dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 249 000 zł86 m² 14 606,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szukasz przestrzeni, komfortu i spokoju w sercu Krakowa? To wyjątkowe 85 m w Bronowicach zapewni Ci jasne, funkcjonalne wnętrza oraz bezpieczeństwo zamkniętego osiedla. Idealne dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Witam Mam do wynajęcia duży pokój / kawalerkę z antresolą. Dana nieruchomość znajduje sie w Krakowie w dzielnicy Kazimierz przy ul Paulińskiej. Samo mieszkanie znajduje sie na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

5 000 zł88 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie W pobliżu parku młynówka królewska! do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zamoyskiego

Mateczny,Kraków

2 000 zł30 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji may apartments Zamoyskiego 73 zlokalizowanej tuż przy Rondzie Matecznego między ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Fatimska

Nowa Huta,Kraków

450 000 zł24 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Victoria Estate prezentuje kameralne mieszkanie w dzielnicy Nowa-Huta. Nieruchomość: kawalerka zlokalizowane na drugim piętrze w IV-piętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Fatimskiej. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

998 000 zł63 m² 15 937,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować państwu świetnie wykończone, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na Krakowskim Złocieniu przy ul. Henryka i Karola Czeczów. 1 piętro w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

939 907 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie numer 15 położone na 3. piętrze w inwestycji Piasta Towers. To wyjątkowy lokal o powierzchni 86,23 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 położone na 5 piętrze zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Ciesielskiego w dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowica

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

590 000 zł45 m² 13 053,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj W dwupokojowym mieszkaniu Z balkonem I garażem podziemnym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,2 m2. Położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

986 000 zł62 m² 15 903,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie Z garażem I klimatyzacją N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , które zapewnia wygodę i funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

629 999 zł43 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z panoramą Krakowa, zlokalizowane na 9 piętrze apartamentowca przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 42,60 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

749 000 zł53 m² 14 126,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się w cichym, kameralnym bloku przy ul. Ruczaj w Krakowie. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

790 000 zł45 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Ugorek w Krakowie. Mieszkanie: oferuję na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 41 m2 + piwnica 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

1 100 000 zł78 m² 14 175,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje na krowodrzy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Głowackiego, dzielnica Krowodrza. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, drogerie, restauracje, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie W wysokim standardzie. Pięknie, bezpośrednio od właściciela bez prowizji I bez pcc (wystawiam fv).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 080 000 zł78 m² 13 917,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,5 m2 z osobną otwartą kuchnią, w lokalizacji - Bronowice, ul. Głowackiego - autobus tramwaj - 4 minuty! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 385 022 zł77 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji U Przybyszewskiego. To idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort, przestrzeń i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nad Zalewem

Wola Justowska,Kraków

2 099 500 zł208 m² 10 079,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wola justowska środkowy lokal Z garażem W bryle I ogrodem teren zamknięty | 5 pokoi | klimatyzacja | strych N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

678 727 zł38 m² 17 970 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe Z jasną kuchnią! W sąsiedztwie dworca głównego! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się u zbiegu ul. Lubicz i ul. Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

839 477 zł54 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 004 586 zł59 m² 17 151,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od Dewelopera, brak podatku pcc! Mieszkanie 3 pokojowe gotowe do odbioru Powierzchnia: 58,57 m2 Cena: 1 004 586 pln Inwestycja oddana do użytkowania - klucze od ręki Dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 224 465 zł68 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji blisko centrum. Apartament o powierzchni 67,65 m2 składa się z: ocean Apartments / budynek B / klatka 1 / mieszkanie B.02.01 rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

680 800 zł45 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Ogrodowe

Nowa Huta,Kraków

749 000 zł47 m² 15 868,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferta sprzedaży mieszkania Osiedle Ogrodowe 3 pokoje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Ogrodowym, idealnego dla rodziny, pary, bądź inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wizjonerów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wystawienia faktury vat! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44,06 m2 na 4 piętrze w siedmiopiętrowym nowym budynku przy ul. Wizjonerów w Krakowie - Inwestycja Mieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

759 000 zł51 m² 14 882,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w rozwijającej się okolicy o powierzchni 50,65 m2. Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 599 000 zł70 m² 22 842,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe Z potencjałem! krowodrza! idealne dla dużej rodziny lub pod inwestycję! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Królewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pod Fortem

Krowodrza,Kraków

687 000 zł42 m² 16 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż jasne mieszkanie W świetnej lokalizacji - krowodrza, ul. Pod fortem Prezentujemy Państwu mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 41,90m2 położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

710 028 zł59 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

870 000 zł58 m² 14 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe słoneczne mieszkanie Z ogródkiem - dębskiego - swoszowice - opatkowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,05 m2 usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

2 248 207 zł90 m² 25 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Rabat 50 000 zł albo Miejsce Postojowe warte 75 000 zł Gratis! zobacz wirtualny spacer dwóch apartamentów biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Nowy

Kazimierz,Kraków

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Dębniki,Kraków

648 000 zł33 m² 19 541,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla pary jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -dębniki - Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

620 000 zł40 m² 15 562,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w spokojnej i zielonej części Krakowa na osiedlu Rżąka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

740 340 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Podgórzu Duchackim Gotowe do odbioru, w sąsiedztwie Parku Kurdwanów Powierzchnia: 54,84 m + balkon 5,56 m . Stan: deweloperski, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 171 484 zł101 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polonijna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

890 000 zł71 m² 12 503,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (7 km od Rynku Głównego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Mistrzejowice

Nowa Huta,Kraków

779 000 zł63 m² 12 365 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego i nowoczesnego mieszkania do zamieszkania wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków