dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 630 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

907 124 zł63 m² 14 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

599 000 zł50 m² 11 939,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne i przestronne mieszkanie Z balkonen, kurdwanów Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 50,17m2 położone w budynku z 2001 roku, przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł73 m² 21 232,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy - kupujący nie płaci 2% podatku pcc - nowoczesny, jasny, elegancki, komfortowy, z klimatyzacją - 3 pokojowy apartament - gotowy do zamieszkania W wysokim standardzie, z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

2 800 zł48 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemne i gustownie wykończone mieszkanie czeka na swoich nowych właścicieli. Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w zmywarkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

978 027 zł85 m² 11 499,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,05 m w nowej inwestycji zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

2 016 300 zł103 m² 19 534 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Nowoczesna architektura w otoczeniu zieleni. W sąsiedztwie terenów rekreacyjnych oraz rzeki Rudawa / 6 min. samochodem na Błonia Krakowskie 14 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

1 090 000 zł51 m² 21 427,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English version below 0% pcc |r| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w dzielnicy Krowodrza przy ul. Kijowskiej w Krakowie. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jancarza

Nowa Huta,Kraków

702 000 zł60 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Złotego Wieku. TA oferta tylko U nas! opis: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

766 924 zł35 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą 35.18m2 (powierzchnia całkowita 50.88m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Ruczaj,Kraków

1 290 000 zł79 m² 16 391,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,7 m2 znajdujące się w ciekawej lokalizacji Krakowa osiedle Kliny. Lokalizacja: ul. Borkowska. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 500 301 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji oraz brak podatku pcc Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z własnym parkiem o powierzchni 1 ha. Inwestycja oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

950 000 zł45 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Pachońskiego , na pierwszym piętrze, sześciopiętrowego budynku z 2023 roku w bardzo spokojnej, zielonej a zarazem bliskiej centrum okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Topolowa

Śródmieście,Kraków

1 337 000 zł56 m² 23 705,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W niezwykle atrakcyjnej okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

818 935 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie - noho mogilska inwestycja: o wyjątkowości Inwestycji świadczy standard inny niż wszystkie. Do Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

863 152 zł58 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne I przestronne mieszkanie 2 pokojowe W luksusowym budynku Z całodobową ochroną I recepcją przy ul. Wrocławskiej, dzielnica krowodrza, łobzów. Dostępne od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

5 200 zł70 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie na wynajem w nowoczesnym osiedlu Wiślane Tarasy w sercu Krakowa, które oferuje dogodny dostęp do komunikacji miejskiej oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: mieszkanie o powierzchni 35 m2 Mistrzejowice For Rent: flat in Krakow Lokalizacja: dzielnica i ulica: kraków, mistrzejowice; sąsiedztwo: nieruchomość znajduje w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

7 000 zł93 m² 75,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ludwinowska - 3 pokoje - 93 m2 basen - siłownia - garaż Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym , ogrodzonym budynku z 2010 roku "apartamenty Ludwinów", z portiernią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

748 000 zł48 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,28m 2. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Łobzów,Kraków

840 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem poznańska - krowodrza N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł58 m² 13 854,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masarska

Kazimierz,Kraków

1 850 000 zł81 m² 22 839,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Partnerzy w nieruchomościach prezentują: wykończony w wysokim standardzie, funkcjonalny apartament w wyjątkowej lokalizacji. Ulica Masarska przy bulwarach wiślanych oraz Galerii Kazimierz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej, grzegórzki, kraków! Oferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , zlokalizowane przy ul. Grzegórzeckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

649 000 zł27 m² 23 869,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

585 900 zł43 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 43,40 m2 w Mistrzejowicach For Rent: flat in Krakow Lokalizacja: dzielnica i ulica: kraków, os. Tysiąclecia Sąsiedztwo: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

948 000 zł53 m² 17 893,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia W rejonie bonarki! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Dzielnica ta charakteryzuje się świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

717 656 zł33 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą 32.92m2 (powierzchnia całkowita 37.96m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w budynku z roku 2009-tego przy ulicy Strzelców, przy Rondzie Barei. Oferta na wyłączność biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

869 000 zł33 m² 26 623,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowym etapie inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 300 zł40 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 Bronowice. For Rent: flat in Krakow Lokalizacja: dzielnica i ulica: kraków, bronowice; sąsiedztwo: nieruchomość znajduje się w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Gromady Grudziąż

Kurdwanów,Kraków

935 000 zł68 m² 13 852 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu, ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Zamoyskiego na Starym Podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Podgórze Ulica: zamoyskiego Przystanek: smolki W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe, przestronne i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

695 638 zł32 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą 31.91m2 (powierzchnia całkowita 42,77m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

784 535 zł36 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 760 000 zł65 m² 26 936 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykle stylowy apartament w ścisłym centrum Krakowa. Idealnie sprawdzi się dla rodziny lub jako inwestycja w nieruchomość przeznaczoną na krótki wynajem. Zaledwie 450 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

751 606 zł53 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Płaszowie z pięknym widokiem na park. -Mieszkanie jest świetne - jasne, dobrze doświetlone, wysokie piętro, sąsiad nie zagląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

644 500 zł38 m² 16 960,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetna opcja dla inwestora - mieszkanie cały czas wynajmowane. 2-pokoje z widokiem na zieleń, loggią i parkingiem! Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju. Najdynamiczniej rozwijająca.