dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 630 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

7 416 150 zł212 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 5-pokojowy apartament w Wiślanach Tarasach 2.0 Na sprzedaż 5-pokojowe apartament o powierzchni 211,89 m , z tarasem o powierzchni 75,39 m2 , położony na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsza,Kraków

599 000 zł34 m² 17 362,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

MB estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5m2 na Olszy. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, a w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Górka Narodowa,Kraków

499 000 zł36 m² 13 769,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oddanie budynku do użytkowania w grudzień 2024/styczeń 2025. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych, z podziemną halę garażową, w której znajdują się zarówno miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicy ul. H. Pachońskiego w Krakowie. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

699 000 zł28 m² 24 638,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Green Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 28.37 m , znajdującą się w prestiżowej lokalizacji na ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej, grzegórzki, kraków! Oferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , zlokalizowane przy ul. Grzegórzeckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nad Zalewem

Wola Justowska,Kraków

2 099 500 zł208 m² 10 079,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wola justowska środkowy lokal Z garażem W bryle I ogrodem teren zamknięty | 5 pokoi | klimatyzacja | strych N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu stylowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz licznych punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bujaka

Kurdwanów,Kraków

629 000 zł41 m² 15 230 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem gotowe do zamieszkania N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,30 m2 , usytuowane na wysokim parterze bloku z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Ogrodowe

Nowa Huta,Kraków

649 000 zł50 m² 12 851,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania 2 pokoje informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brogi

Prądnik Czerwony,Kraków

3 500 zł52 m² 67,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2 pokojowe mieszkanie olsza- prądnik czerwony N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia w pełni urządzone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,92 m2 , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

595 000 zł32 m² 18 593,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **rezerwacja** **oferta pochodzi bezpośrednio od właściciela. Wszystkim pośrednikom i agencjom dziękujemy.** Dzień dobry, Posiadam na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

749 000 zł50 m² 15 010 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 49,9 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Federowicza, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górników

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 247 000 zł92 m² 13 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje W wysokim standardzie na bieżanowie! lokalizacja: ulica Górników znajduje się w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, która charakteryzuje się doskonale rozwiniętą siecią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Górka Narodowa,Kraków

439 000 zł29 m² 15 306,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oddanie budynku do użytkowania w grudzień 2024/styczeń 2025. Wizualizacje pochodzą z projektu aranżacji, przygotowanej przez firmę studio aranżu. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

784 000 zł55 m² 14 254,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i przepięknym widokiem na klasztor Tyniecki o powierzchni 55m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Wola Duchacka,Kraków

944 000 zł53 m² 17 811 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw., położone w bloku z 2023 r., w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Zainstalowany system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

915 000 zł52 m² 17 596,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , położonego przy ulicy Tomickiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 285 000 zł103 m² 22 184,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

620 000 zł36 m² 16 986,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne studio! gotowe do wejścia! ruczaj! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Federowicza, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

884 260 zł34 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ emmerson prezentuje: inwestycyjne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa, przy ul. Rakowickiej, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

765 100 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wizualizacja oraz wirtualny spacer znajdujące się w galerii ogłoszenia oraz w ogłoszeniu odzwierciedlają rzeczywiste możliwości aranżacyjne mieszkania. W pełni oddają układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

550 000 zł25 m² 21 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Stare miasto przy wiśle ul.PAULIŃSKA BARDZO ŁADNE MIESZKANIE TYPU STUDIO 25,20 M2 LOKALIZACJA Oferuję państwu atrakcyjną lokalizację mieszkania jaką jest Stare Miasto przy Wałach Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Celna

Stare Podgórze,Kraków

367 000 zł14 m² 26 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 14 m , znajdującą się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Celnej 1 w Krakowie, w sercu Starego Podgórza. To wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadźwingów

Mistrzejowice,Kraków

607 000 zł48 m² 12 638 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz wygodnie rozplanowanego, zadbanego i umeblowanego, 3-pokojego mieszkania z dużym balkonem i osobną kuchnią w stylu vintage z lat 70 do zamieszkania od zaraz, albo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Grzegórzki,Kraków

940 000 zł38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowe Mieszkanie na Sprzedaż w Inwestycji Tarasy Wiślane Lokalizacja: grzegórzki, kraków Powierzchnia: 37,6 m Piętro: 1 z 9 Cena: 940 000 zł Rok budynku: 2024 r. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

546 495 zł31 m² 17 465,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz ustawnego 2 pok. mieszkania z przestrzenią do życia? Nie chcesz czekać do 2026 roku na to, aż deweloper wybuduje i odda Twoje wymarzone mieszkanie?. Jeśli tak, te cztery kąty są dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

1 044 120 zł62 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękny apartament na Ruczaju. Świeżo oddany budynek, w otoczeniu zarówno terenów zielonych jak i pełnej infrastruktury. Wykończony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

550 000 zł25 m² 21 851,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na sprzedaż - Kazimierz, ul. Paulińska, kraków Cena: 550 000 pln Powierzchnia: 25,17 m Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,17 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 62m.kw. 3 - pokojowy apartament przy ulicy ul. Starego Dębu 18/11 w Krakowie, składający się z trzech pokoi, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 559 000 zł72 m² 21 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 71,6 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi 327. Cena: 1 559 000 pln za mieszkanie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

815 000 zł56 m² 14 553,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokojowe mieszkanie na mistrzejowicach! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Mistrzejowice, os. Bohaterów Września. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 102 500 zł63 m² 17 511,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Grzegórzki,Kraków

1 265 750 zł51 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 50,63 m + loggia 2,56 m , zlokalizowany w ekskluzywnym projekcie mieszkaniowym soho Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

539 000 zł34 m² 15 852,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i zachodnią ekspozycją, o powierzchni 34 w promocyjnej cenie 539 000 zł znajdujące się w fajnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Szczepański

Stare Miasto,Kraków

2 500 000 zł82 m² 30 413,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rynek główny wysoki standard 2 niezależne mieszkania 82,20 m2 lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa na Placu Szczepańskim. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

609 000 zł44 m² 13 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Twój nowy dom w sercu natury! Zapraszam do odkrycia nowoczesnej inwestycji położonej w malowniczej Dolinie Prądnika, na północ od Krakowa. To idealne miejsce dla rodzin, par oraz singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

798 000 zł58 m² 13 746,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwustronne 3-pokoje z balkonem, komórką i parkingiem! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w pobliżu pętli autobusowo-tramwajowej Czerwone Maki. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sas-Zubrzyckiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

4 alternatywy Tel: jeśli szukasz w pełni urządzonego, wyremontowanego mieszkania w zielonej okolicy to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

749 000 zł42 m² 17 807,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia! górka narodowa! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Banacha, górka Narodowa. Doskonale rozwinięta infeastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje,.