dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

998 000 zł63 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

762 262 zł61 m² 12 562 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 530 000 zł73 m² 20 958,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy - kupujący nie płaci podatku 2% pcc - nowoczesny, jasny, elegancki, komfortowy, z klimatyzacją - 3 pokojowy apartament - gotowy do zamieszkania W wysokim standardzie, z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

531 000 zł34 m² 15 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 34 w promocyjnej cenie 531 000 zł znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie ul masarska grzegórzki opis mieszkania Apartament o pow. 44 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z windą i składa się z: - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarza

Bieżanów,Kraków

748 907 zł62 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

2 850 zł45 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe mieszkanie w przy ul. Ciesielskiego 8a. Mieszkanie o powierzchni 44,68 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w nowej inwestycji z 2024. Wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

665 000 zł26 m² 25 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- gotowiec inwestycyjny - zapraszam do zapoznania się Z tą wyjątkową nieruchomością Na sprzedaż piękny, nowoczesny i przytulny w pełni urządzony apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

1 005 123 zł62 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Gotowe do odbioru Funkcjonalne 3 pokoje z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Piasek,Kraków

1 130 000 zł51 m² 22 156,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w samym sercu Krakowa, zlokalizowaną w zabytkowej kamienicy w rejonie ul. Karmelickiej. To doskonała oferta zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

599 000 zł38 m² 15 930,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje na azorach! wysoki standard! lokalizacja: mieszkanie znajduje jest w bardzo wygodnej lokalizacji - ul. Gnieźnieńska (dzielnica Azory). Okolica posiada dskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Czyżyny,Kraków

1 095 000 zł62 m² 17 661,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż eleganckie, 62-metrowe mieszkanie z przynależącym ogródkiem, położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Nowohuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

725 000 zł57 m² 12 719,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje W mistrzejowicach! lokalizacja: dzielnica Mistrzejowice to spokojna i dobrze skomunikowana okolica z doskonale rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

860 000 zł43 m² 19 953,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie przy ulicy Piltza. Mieszkanie jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Dąbie,Kraków

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 38m2 zlokalizowanego na ul Aleja Jana Pawła II 38. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy. Rozkład mieszkania: przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 położone na 5 piętrze zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Ciesielskiego w dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

599 900 zł39 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją w Ruczaju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łagiewniki,Kraków

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do uwagi Państwa prezentujemy dwupokojowe, przestronne i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane w nowoczesnym budynku na 1. piętrze. Jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł58 m² 13 854,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Przy Arce,Kraków

675 000 zł51 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Osiedle Przy Arce. Oferta na wyłączność. Polecam mieszkanie na 2 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie dwustronne : Wschód-Zachód. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

649 000 zł28 m² 23 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w prestiżowym budynku w samym sercu Krakowa - Starym Mieście. Bez prowizji dla kupującego Kawalerka mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Kraków

809 000 zł33 m² 24 279,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 33,32 m , znajdujący się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Rakowickiej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Zwierzyniec,Kraków

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; czynsz: 488.00 zł; Budynek: kamienica, z lat 30-tych, cegła w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, duża piwnica, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

769 000 zł41 m² 18 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Ugorek w Krakowie. Mieszkanie: oferuję na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 41 m2 + piwnica 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

647 900 zł40 m² 16 197,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 40 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały - Slow City. Dokładna lokalizacja: ul. Piaszczysta 31. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wężyka

Czyżyny,Kraków

959 000 zł64 m² 14 984,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 19.02.2025 For English please call or write a message Bezpośrednio oferuję na sprzedaż 64-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorsaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

2 244 000 zł67 m² 33 492,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

919 000 zł66 m² 13 945,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje na os.OŚWIECENIA! GOTOWE DO WEJŚCIA! LOKALIZACJA: Nieruchomość położona na os. Oświecenia (nowa Huta). Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

770 000 zł50 m² 15 296 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ok. 50 m na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym 2 pokoi - idealnych do zaaranżowania zarówno jako sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie: 52,5 m w układzie: 2 osobne pokoje (nieprzechodnie, idealne na sypialnię i gabinet/pokój dziecka), jasna kuchnia , łazienka, przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kurdwanów,Kraków

739 000 zł47 m² 15 623,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Funkcjonalne i ergonomiczne, w spokojnej, bardzo cichej i świetnie skomunikowanej okolicy. Idealne pod wynajem i do zamieszkania - niski czynsz, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Krowodrza,Kraków

1 375 400 zł46 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament wykończony materiałami wysokiej jakości, w pełni umeblowany i wyposażony. Dodatkowo do nabycia miejsce w garażu podziemnym i komórka lokatorska. Kontakt e-mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turka

Płaszów,Kraków

659 000 zł56 m² 11 814,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż duże dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy płaszów/podgórze. Mieszkanie Na powierzchni 55,78 m2 mamy duży słoneczny salon z balkonem, osobną sypialnię i osobną jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Bieńczyce,Kraków

595 000 zł43 m² 13 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje do wejścia! bieńczyce! lokalizacja: mieszkanie znajduje się os. Jagiellońskie, dzielnica Bieńczyce. Swietnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, drogerie, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 576 206 zł78 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc oraz prowizji! Na życzenie oferujemy wykończenie "pod klucz" Na sprzedaż: luksusowy Apartament 3-pokojowy w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Układ mieszkania: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

649 000 zł27 m² 23 869,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Młyny Mogilska - Komfort i Doskonała Lokalizacja Apartament M103 Cena: 649 000 pln Powierzchnia: 27,19 m Liczba pokoi: 1 (salon z aneksem kuchennym, przedpokój oraz łazienka ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 399 920 zł123 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 6 funkcjonalnych i nowocześnie zaprojektowanych mieszkań w stanie deweloperskim. Lokale dwupiętrowe, 5-pokojowe o powierzchni użytkowej 122,8 m2 + balkon (ok. 18 m2). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

815 000 zł50 m² 16 375,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49.7 m2 tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku, który został w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

7 416 150 zł212 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 5-pokojowy apartament w Wiślanach Tarasach 2.0 Na sprzedaż 5-pokojowe apartament o powierzchni 211,89 m , z tarasem o powierzchni 75,39 m2 , położony na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsza,Kraków

599 000 zł34 m² 17 362,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

MB estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5m2 na Olszy. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, a w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Górka Narodowa,Kraków

499 000 zł36 m² 13 769,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oddanie budynku do użytkowania w grudzień 2024/styczeń 2025. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych, z podziemną halę garażową, w której znajdują się zarówno miejsca.