dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 643 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

799 999 zł38,02 m² 21 041,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38m2 w kameralnym apartamentowcu, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Kawiory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smętna 1E i 1F

Bronowice Wielkie Kraków

1 019 565 zł62,55 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Smętna 1E i 1F

Bronowice Wielkie Kraków

562 480 zł31,60 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smętna 1E i 1F

Bronowice Wielkie Kraków

818 400 zł54,56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wykończonego o powierzchni 37,80 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł73,11 m² 25 441,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 73,11m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "apartamenty Novum" przy ulicy Rakowickiej 20C.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestrzennego mieszkania o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej w Krakowie. Lokalizacja: zamek Królewski na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł57,15 m² 14 785,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2026

Cena promocyjna! cena ofertowa: 880 110 zł cena promocyjna: 845 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł54,69 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2026

Cena promocyjna! cena ofertowa: 847 695 zł cena promocyjna: 820 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł42,48 m² 16 431,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2026

Cena promocyjna! cena ofertowa: 734 904 zł cena promocyjna: 698 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wynajmu mieszkania w wysokim standardzie o powierzchni 43 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej 20L w Krakowie. Oferta na zasadach.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł44,50 m² 85,39 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu widokowego mieszkania o powierzchni 44,5 m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 38 m , zlokalizowanego w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 57 m | Wola Duchacka | ul. Klonowica | m. postojowe opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 200 zł34,74 m² 14 801,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat 72 000 zł komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł58,53 m² 13 651,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie - M33 Deweloper sprzeda mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,53 m2 w inwestycji willa zalesie w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 145. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł41 m² 14 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54 m² 15 537,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Piastów (mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł25,78 m² 16 989,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 25,78 m2 w bloku znajdującego się w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Armii Krajowej 81 w Krakowie. ****.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł46,20 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i panoramicznym widokiem! Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 15. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł52,78 m² 14 967,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ciche i gotowe do wejścia mieszkanie w najbardziej prestiżowej części Krakowa. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy cichej ulicy Niezapominajek. To jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,53 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 75 m2 z jednym balkonem znajdującego się na strzeżonym oraz zamkniętym osiedlu mieszkaniowym "fajny Dom" położonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,08 m² 12 091,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, w których od razu czujesz, że ktoś naprawdę tu mieszkał szczęśliwie, wygodnie, przez lata. To jedno z nich. Lokalizacja Osiedle Stalowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

890 000 zł47,88 m² 18 588,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe | 2 pokoje | wysoki standard | zieleń za oknem | kraków Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 47,88 m , położone na 2. piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44,20 m² 14 253,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni ok. 44,2 m2 z balkonem znajdującego się osiedlu mieszkaniowym położonym w dzielnicy Nowa-huta/bieńczyce, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 54 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej 23 w Krakowie. ~ wyłączność ~ lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł85 m² 47,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Nadrzecznej w dzielnicy Olsza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

599 105 zł35,45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 35,45 m2 w kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego 38. Jest to idealny adres dla osób ceniących sobie zarówno ciszę i spokój jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 000 zł32,73 m² 28 353,19 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe studio premium 33 m - Centrum Krakowa, stare Miasto *zdęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, luksusowo wykończony apartament typu studio o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł45 m² 19 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 297 zł59,23 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł56,97 m² 15 762,68 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bieżanów - Prokocim 3-pokojowe mieszkanie 57 m z 2 dużymi tarasami! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m położone przy ul. Polonijnej w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,58 m² 13 553,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Gotowe do zamieszkania! Przytulne mieszkanie z balkonem blisko Kampusu uj Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni 8 m oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł47,20 m² 26 906,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo | Balkon | Garderoba | Świetna lokalizacja Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Kraków - Grzegórzki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 250 zł70,96 m² 88,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament Z tarasem Z widokiem na wawel, kopiec kościuszki oraz wisłę Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić państwu 3 pokojowy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,50 m² 11 908,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Nowej Huty os. Kazimierzowskie lokalizacja Mieszkanie położone jest na osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce. To.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38,58 m² 15 940,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie (2-pokojowe z oddzielna kuchnią) o powierzchni 38,58 m , położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

557 900 zł31 m² 17 996,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31 m , położone na wysokim parterze kameralnego, zadbanego budynku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł34,30 m² 16 763,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 1-pokojowe o pow. 34,30 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa, ul. Rozdroże tuż przy ul. Kapelanka. Idealna propozycja dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij