dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

667 592 zł46 m² 14 611,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze, posiada 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

540 000 zł31 m² 17 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Starej Huty w osiedlu Uroczym. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szuwarowa

Ruczaj,Kraków

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokoje do wejścia z parkingiem! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Szuwarowej w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

599 000 zł41 m² 14 563,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z loggią, zlokalizowane na czwartym piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku przy ul. Lasówka na krakowskim Płaszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

1 092 640 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego apv, która łączy nowoczesność, funkcjonalność oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto ul Kopernika. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 197 105 zł53 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe apartament położony w inwestycji Angel City przy ul Szlak, stare Miasto Apartament znajduję się na I piętrze w VI piętrowym nowoczesnym budynku Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederczyków

Górka Narodowa,Kraków

790 000 zł44 m² 18 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Belwederczyków, dzielnica Prądnik Biały, górka Narodowa. Lokalizacja ma doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Stare Miasto,Kraków

14 000 zł120 m² 116,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy ul. Grodzka, kraków | 120,26 m Na wynajem unikatowe, przestronne mieszkanie w samym sercu Krakowa przy ul. Grodzkiej, zaledwie 1 minuta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Skrzetuskiego

Łagiewniki,Kraków

495 000 zł25 m² 19 713,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m2 położone przy ul. Jana Skrzetuskiego w Krakowie Lokalizacja: nowo powstała inwestycja znajduję się przy ulicy Skrzetuskiego 11, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 999 zł40 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! [eng Below] zamieszkaj W centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dostępne od zaraz wyjątkowe, ciche mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Felicjanek

Stare Miasto,Kraków

799 000 zł32 m² 24 922 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań Stare Miasto, ul. Felicjanek nadbudowa kamienicy Na sprzedaż oferujemy mieszkania na 3. (ostatnim) piętrze pięknie odnowionej kamienicy w sercu krakowskiego Starego Miasta, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

775 000 zł47 m² 16 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru!możliwość zakupu miejsca postojowego! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

750 000 zł48 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 2-pokojowe z balkonem ul. Estońska, kraków Na sprzedaż komfortowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,5 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

869 000 zł46 m² 18 944,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje W spokojnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Starego Dębu, dzielnica Bronowice Wielkie. Dzialnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

612 000 zł45 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Drukarska). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taklińskiego

Opatkowice,Kraków

884 000 zł51 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwustronne 2-pokoje. Duży balkon! Wysoki standard! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż w Opatkowicach. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna - autostrada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Wola Duchacka,Kraków

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie z widokiem 11. piętro, ul. Podedworze, kraków. Na sprzedaż funkcjonalne, nowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

560 000 zł40 m² 14 177,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Podedworze 13 w Krakowie (dzielnica Piaski Nowe / Podgórze Duchackie). Powierzchnia: 39,37 m2 Rok budowy: 2025 r. Piętro: 2/11 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

956 528 zł72 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc, bez prowizji W ofercie biura więcej mieszkań W tej lokalizacji Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie, składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

610 000 zł40 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie (nowa Huta). Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Zabłocie,Kraków

559 000 zł34 m² 16 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i garderobą, o powierzchni 33,56 m2 znajdujące się przy ulicy Rydlówka w Krakowie. * 1 piętro * idealne pod inwestycję *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39 m2 ( po podłodze ) znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 054 000 zł59 m² 17 828,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | 59,12 m | Forma Otwarta Ekopark | Kraków ul. Sosnowiecka. Lokalizacja: kraków, prądnik Biały Powierzchnia: 59,12 m Liczba pokoi: 3 Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Nowa Huta,Kraków

350 000 zł19 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kwalerka W atrakcyjnej cenie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Górali, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

632 000 zł39 m² 16 205,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 39 - zaraz obok Bonarka City Center w zgrabnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Odrowąża

Krowodrza,Kraków

360 000 zł18 m² 19 459,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 18,5 m , zlokalizowane w sercu Krowodrzy przy ul. Odrowąża, tuż obok ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Stare Miasto,Kraków

593 500 zł30 m² 19 989,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,69 m , położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2015 roku. Mieszkanie składa się z : - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 500 000 zł96 m² 26 041,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartament 96 m dla wymagających - wysoki standard, doskonała lokalizacja Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 96 m , stworzony z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaski Nowe,Kraków

920 000 zł64 m² 14 263,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? To mieszkanie będzie idealne dla rodziny, pary szukającej dodatkowej przestrzeni do pracy zdalnej lub dla inwestora. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

925 298 zł68 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej zabudowie przy ul. Strzelców w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 67,54 m 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Bieżanów,Kraków

627 000 zł52 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 51,5 m ul. Teligi, bieżanów, kraków Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

399 000 zł27 m² 14 778 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku na os. Na Stoku 15 w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania to 27m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł62 m² 12 901,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 62 m2, który znajduje się na drugim piętrze 3 piętrowego budynku wraz z częścią ogrodową!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

959 000 zł56 m² 17 100,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,1 m2 znajdujące się przy ulicy Rydlówka, w Krakowie. * bez pcc * 3 piętro * nowoczesna inwestycja * 3 sypialnie + salon Z aneksem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji - brak 2% podatku pcc gotowe kraków - mistrzejowice we speak english budynek gotowy zapraszam na prezentacje W dogodnym dla państwa terminie Przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

825 000 zł54 m² 15 185 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Orlińskiego, kraków (czyżyny / Avia) We speak English / Розмовляємо українською Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

918 382 zł51 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji przy ul. Rydlówka Zakup bez prowizji i podatku pcc lok. 4A304 Piętro 3/3 Metraż 51,45 m2, składający się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

699 999 zł39 m² 17 948,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej (podgórze, płaszów). Mieszkanie: - wykończone jest w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

785 000 zł59 m² 13 305,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Bieńczyce przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, osobne wc, przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w zacisznej części Płaszowa przy ul. Na Zakolu Wisły. Mieszkanie: - salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka.