dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Kordiana ( Kurdwanów) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Podgórski

Stare Podgórze,Kraków

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum krakowa mieszkanie 2 pokojowe Z oddzielną I widną kuchnią - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 600 zł44 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | wysoki standard | dostępne od zaraz Oferuję do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,08 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

2 000 zł30 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przytulne mieszkanie 30,27 m z dużym pokojem i balkonem na południe Jasne, komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,27 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

750 000 zł49 m² 15 278,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49,09 m , zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej 63 w krakowskiej dzielnicy Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 269 000 zł64 m² 19 674,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m w genialnej cenie, położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Świętego Sebastiana zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego i w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament przy Wiśle i Wawelu! Nowoczesny, jasny, gotowy do zamieszkania, pełni wyposażony komfortowo urządzony. Lokalizacja - jedna z najpiękniejszych części Krakowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

730 000 zł48 m² 15 145,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

+ 30m2 prywatnego ogródka! Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 znajdujące się w świetnie skomunikowanej części wschodniego Krakowa - dzielnicy Bieńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Na Kozłówce Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

729 000 zł55 m² 13 302,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: bieżanów-Prokocim, os. Złocień spokojne i dobrze skomunikowane osiedle Krakowa. Blisko stacji Kraków Złocień (ska3, polregio), szybki dojazd do centrum (17 min do Dworca Głównego),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

585 000 zł43 m² 13 604,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ulicy Fedorowicza, zaledwie 7 minut spacerem od przystanku tramwajowego, zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

515 760 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń umów sie na spotkanie\ zakup od dewelopera 0% prowizji - brak 2% podatku pcc gotowe kraków - mistrzejowice we speak english budynek gotowy zapraszam na prezentacje W dogodnym dla państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

739 000 zł49 m² 15 081,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 49 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy dębniki/podgórze w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Rzemieślnicza 8. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

560 000 zł20 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w nowej kamienicy w dzielnicy Stare Podgórze przy ul. Kalwaryjskiej. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starego Wiarusa

Tonie,Kraków

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków / zielonki, ulica wiarusa, osiedle magnolia bardzo ładne, przytulne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i ogródkiem w bardzo ładnym, zadbanym osiedlu niskiej zabudowy jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Okólnej Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, kuchnia oddzielna ciemna, łazienka z toaletą, przedpokój - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowo wyposażona kawalerka o powierzchni 18 m przy ul. Pilotów 26 w dzielnicy Olsza. Nieruchomość: powierzchnia 18 m . Przytulne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Górali,Kraków

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością oferujemy jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m , położone na 1. piętrze niskiego bloku na Osiedlu Górali, w Krakowie (nowa Huta). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliwkowa

Nowa Huta,Kraków

540 000 zł41 m² 13 138,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na przyjaznym osiedlu w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Śliwkowej- zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

729 000 zł54 m² 13 376,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego mieszkania na krakowskim osiedlu Złocień przy ul. H.K.Czeczów Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Kraków

1 150 000 zł53 m² 21 698,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w samym centrum Krakowa na Starym Mieście. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do zwiedzania Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

657 160 zł45 m² 14 474,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubomirskiego

Śródmieście,Kraków

599 000 zł34 m² 17 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Z przyjemnością oferujemy funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w centrum Krakowa, przy ul. Aleksandra Lubomirskiego- naprzeciwko uczelni uek. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

940 000 zł47 m² 20 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na świetnym osiedlu w dzielnicy Zabłocie, przy ul. Tadeusza Romanowicza - zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 254 000 zł103 m² 21 883,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bajeczna

Prokocim,Kraków

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe - przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane w spokojnej części Wieliczki, przy ul. Bajecznej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem narożne mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukiennicza Apartamentowiec Angel Wawel z 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubocka

Lubocza,Kraków

948 000 zł95 m² 9 947,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i prywatnym ogródkiem | Kraków ul. Lubocka 43e Marzysz o przestronnym mieszkaniu w Krakowie, gdzie po pracy możesz odpocząć w ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mistrzejowice,Kraków

530 127 zł35 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025