dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 630 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

739 700 zł59 m² 12 601,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne i wyjątkowo funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2. Wykończone będzie w wysokim standardzie, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 648 000 zł95 m² 17 283,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny zaaranżowany jako lokal biurowy przy ul. Zabłocie 25 nieruchomość: - pow. 95,35m2 - piętro 3/6 - salon - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

510 000 zł64 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Mistrzejowice Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 7-piętrowym bloku Nieruchomość jest wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szpakowa

Kraków,małopolskie

799 000 zł68 m² 11 715,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam Państwu do zaoferowania nowe, wykończone, widokowe mieszkanie położone przy ulicy Szpakowej w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie o metrażu 68.14 m2 położone jest na 10 tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Łobzów,Kraków

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow.49m2, 2-pokojowe mieszczące się na 4-piętrze do zamieszkania od zaraz , po kapitalnym remoncie kilka lat temu.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

569 948 zł52 m² 10 960,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta: mieszkanie nowe, wykończone według projektu architekta wnętrz Oferta bezpośrednio od właściciela Nie ma prowizji od ceny zakupu, ani podatku pcc 2% (wystawiam fakturę vat) Powierzchnia około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Telimeny

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biurom pośrednictwa dziękuję! Oferuję komfortowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Telimeny. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 , znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowego budynku oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy romanowicza opis mieszkania : Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: -Sypialnia; -Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

850 000 zł62 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie W inwestycji garden residence opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Garden Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w apartamentowcu z 2012 roku z windą. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

869 000 zł44 m² 19 585,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 44,37 m2 zlokalizowane w inwestycji o bardzo wysokim standardzie - Noble Residence. Noble Residence została zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Supniewskiego

Grzegórzki,Kraków

279 000 zł26 m² 10 772,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Lokal użytkowy! Przedstawiam Państwu lokum, które idealnie się sprawdzi jako inwestycja dla przyszłego właściciela, tuż przy Rondzie Mogilskim-Grzegórzki-Kraków. Lokalizacja: rewelacyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 200 zł38 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A Kraków, krowodrza / Bronowice , ul. Lea - 38,21 m2, pokój z kuchnią. Polecam na wynajem wygodne, pięknie wykończone, zadbane mieszkanie, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowicza

Prądnik Biały,Kraków

450 000 zł33 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Słowiczej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - ustawny pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Grębałów,Kraków

407 000 zł45 m² 9 044 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

711 220 zł83 m² 8 588,58 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

651 636 zł71 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym Bez podatku pcc metraż: 70,83 m2 piętro: 2 cena: 651 636 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

375 000 zł40 m² 9 305,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nieruchomości oferują do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na os. Na Stoku. Lokal ma powierzchnię 40,3 m2. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Opis mieszkania: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

693 000 zł52 m² 13 456,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W dzielnicy: wola justowska Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

414 000 zł34 m² 12 183,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem dla singla lub dla pary w stanie deweloperskim. Apartament zlokalizowany jest Bronowicach, uważanych za jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

612 000 zł33 m² 18 601,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży kawalerkę przy ul.Grzegórzeckiej 69, inwestycja "Wiślane Tarasy 2.0". Unikatowa inwestycja położona w znakomitej lokalizacji: bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sodowa

Pychowice,Kraków

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, pięknie wykończony i w pełni umeblowany lokal mieszkalny na nowo powstałym, kameralnym osiedlu budynków w zabudowie bliźniaczej. Mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Bieżanów,Kraków

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, nigdy nie zamieszkały lokal przy ul.Domagały na os.Złocień. Znajduje się na 3p. nowego budynku (winda). Składa się z 2 sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

137 198 €26 m² 5 348,84 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Luksusowe Apartamenty Kraków Stare Miasto- długa Residence rozkład: apartament o powierzchni 25,65 m2 , składający się z holu, pokoju dziennego, otwartej na salon kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krygowskiego

Kliny Zacisze,Kraków

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe piękne mieszkanie w dzielnicy Kliny przy ulicy Krygowskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój z wyjściem na zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

830 011 zł91 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest widokowe 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

395 000 zł38 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na Prokocimiu lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (7,9 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

1 700 zł21 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę po remoncie, z dostępnymi miejscami parkingowymi. Klucze W biurze, prezentacja W dogodnym dla państwa terminie, również weekendy lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

1 600 000 zł91 m² 17 582,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż nieruchomość w samym centrum Krakowa o metrażu 91,15m2 Lokalizacja: apartament jest zlokalizowany przy ul Kościuszki W pobliżu znajdziemy : -bulwary Wiślane -kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czyżyny,Kraków

755 000 zł63 m² 11 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowy, piękny, nowoczesny, komfortowy, ustawny - gotowy do zamieszkania W wysokim standardzie - 3 pokojowy apartament, z miejscem postojowym zewnętrznym - W nowym budynku apartamentowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

1 145 500 zł79 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa oferta na rynku *** Do sprzedania mieszkanie w sercu Starego Podgórza zlokalizowane przy spokojnej ulicy Józefińskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 79 m2 mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

515 100 zł51 m² 10 151,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 -p okojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwieńskiego

Prądnik Biały,Kraków

460 000 zł42 m² 10 911 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Czerwieńskiego w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malachitowa

Bieżanów,Kraków

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jedyna taka oferta- dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w bardzo spokojnej okolicy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z balkonem do wynajęcia, znajdująca się w prestiżowym apartamentowcu Novum przy ulicy Rakowickiej 20j. Jeżeli szukasz pięknego mieszkania w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

593 349 zł61 m² 9 722,25 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

525 000 zł43 m² 12 124,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 43,30 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 525 000 pln. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowa kawalerka w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 Mieszkanie o powierzchni 30m2 z dużą loggią zamkniętą znajduje się na 7 piętrze w budynku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kazimierz,Kraków

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy apartament na wynajem, o powierzchni 32 m2, w inwestycji Lokum Salsa. Lokalizacja Lokum Salsa to nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 22m2 przy Alejach Pokoju tuż przy Rondzie Grzegórzeckim. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Krakowie, dzielnica Grzegórzki, al. Pokoju., około 2 minut pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 500 000 zł64 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

DO sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie W apartamentowcu novum na rakowickiej składające się Z : - 2 sypialni - salon z otwarta kuchnią - łazienka - hall - balkon Mieszkanie wykończone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij