dowolna

Mieszkania pod klucz Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

675 000 zł31 m² 21 944,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Sołtysowskiej, w inwestycji Osiedle Symbioza, w dzielnicy Czyżyny. To spokojna, zielona okolica w pobliżu Łąk Nowohuckich oraz Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

824 999 zł60 m² 13 775,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielna, jasną kuchnia o powierzchni 59.89 m2 z zabudowanym balkonem i piwnicą przy ulicy Dobrego Pasterza 129 w osiedlu Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

750 000 zł48 m² 15 569,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kobierzyn,Kraków

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowy Ruczaj | 44 m | Balkon | Garaż podziemny | Gotowe l Kampus uj l Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Wola Justowska,Kraków

1 224 210 zł95 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

883 000 zł52 m² 16 819,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 3. piętrze 5-piętrowej kamienicy z cegły przy ul. Lea w ścisłym centrum Krakowa, tuż obok Parku Krakowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

958 332 zł63 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 63,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kazimierz,Kraków

569 000 zł27 m² 20 888,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,24 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1912 roku, zlokalizowanej przy ul. Augustiańskiej na Kazimierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj komfortowo na Czyżynach - idealne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować przestrzenne mieszkanie o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

1 110 000 zł65 m² 17 040,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 65.14 m znajdujące się w 5 piętrowym apartamentowcu z 2015 roku usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

745 524 zł48 m² 15 567,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze, z widokiem na wewnętrzne patio-ogród - lokalizacja Wola Duchacka, w pobliżu ch Bonarka. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wieniawskiego

Olsza,Kraków

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja piękne mieszkanie przy ul.Wieniawskiego dzielnica Olsza. English version below lokalizacja Dzielnica: olsza Ulica: wieniawskiego Przystanek: pilotów W pobliżu: komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

746 950 zł38 m² 19 708,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m z loggią 3,82 m , położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji noho Młyny Mogilska przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 198 918 zł59 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

758 000 zł48 m² 15 635,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Okulickiego, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

554 000 zł34 m² 16 424,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania ustawne2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 położone na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gałczyńskiego

Czyżyny,Kraków

1 410 000 zł80 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

2-poziomowy apartament 80 m idealny dla ludzi, którzy potrzebują przestrzeni Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - 80 m , 5 pokoi, 2 łazienki, dwa poziomy, funkcjonalny układ dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

535 882 zł36 m² 14 791,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat 65 000 zł komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 295 000 zł59 m² 21 930,60 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 59.05m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

904 000 zł58 m² 15 721,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | ostatnie piętro | balkon | świetny układ - gotowe do aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m , położone na ostatnim, 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 488 500 zł65 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować przepiękne, nowoczesne mieszkanie tuż po generalnym remoncie, położone przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w Bieńczycach przy ul. Okulickiego. Mieszkanie: - salon z kuchnią otwartą (można zamknąć), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego przy ul. Białoprądnickiej ( Krowodrza- prądnik Biały) Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

2 400 zł40 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Słoneczne dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej zielonej okolicy. Lokalizacja Osiedle Na Wzgórzach zbudowane zostało w latach 60. XX wieku. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 52 m z klimatyzacją i zadaszoną loggią, położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku ny Residence przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

3 500 zł43 m² 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bespośrednio od właściciela Apartament w absolutnym sercu Kazimierza, na ul. Józefa 22. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone wysokiej jakości materiałami (podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

587 000 zł50 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Sportowym. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Radzikowskiego, dzielnica Azory. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

599 152 zł38 m² 15 660 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2.C.4.02 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały - mieszkanie 38m2 Z balkonem Taniej o 70 tysięcy. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

2 319 000 zł85 m² 27 282,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 85 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

782 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39,16 m2 zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Lokal mieszkalny jest gotowy do odbioru! Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

538 000 zł37 m² 14 462,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem trzypokojowe mieszkanie W apartamentowcu przy ulicy krowoderskiej opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55m2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od maja nowoczesne mieszkanie przy Wawelu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: pl. Na Groblach Przystanek: filharmonia W pobliżu: rynek Główny, grodzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

2 899 000 zł116 m² 24 884,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament z ogrodem i tarasem na dachu | Jacuzzi | Las Wolski Wyjątkowy apartament o charakterze domu położony przy ul. Wiosennej w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

795 000 zł50 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Paulińskiej, dzielnica Kazimierz. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infeastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

546 395 zł35 m² 15 714,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 1- oraz.