dowolna

Mieszkania wyremontowane Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

2 373 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 373 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

435 000 zł21,20 m² 20 518,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Z klimatyzacją ul. Mazowiecka krowodrza, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mazowieckiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,36 m² 15 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*zdjęcia udostępnione przez właściciela nieruchomości dochód pasywny - gotowiec inwestycyjny - 3 pokoje - prądnik czerwony - ul. Majora - 52,36 m2 za 799 000 zł lokalizacja: prądnik Czerwony to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 000 zł55,57 m² 16 627,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55,57 m | Górka Narodowa | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,57 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł65,56 m² 15 222,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,56 m , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Piastów w Krakowie. Lokal idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

361 000 zł21 m² 17 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka, krowodrza - bronowice 361000 zł sprzedaż bez pośrednika mieszkanie 1 pokojowe, na 3 piętrze, po remoncie, budynek ocieplony i zmodernizowany. niedaleko miasteczka studenckiego.

Szczegóły ogłoszenia

793 850 zł54,30 m² 14 619,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie 54,3 m | Glogera | Prądnik Biały | blok z 2017 r. | jasne | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 54,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł71 m² 14 929,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, położone na parterze niewielkiego, pięciopiętrowego bloku z windą, przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Świetny rozkład pomieszczeń, oraz znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,49 m² 13 310,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków Nowa Huta Bieńczyce Zależy Ci na osobnej, jasnej kuchni? Nie chcesz martwić się generalnym remontem nieruchomości? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł59,90 m² 11 435,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 60 m2 Szukasz mieszkania gotowego do szybkiego wprowadzenia się? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Cenisz sobie długie spacery po parku oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 000 zł105 m² 11 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie dla rodziny! Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 97,67 m , zlokalizowane w kameralnym budynku na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,65 m² 15 525,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,65 m2 położone w dzielnicy Bieńczyce, przy Osiedlu Jagiellońskim. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł78 m² 18 589,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! Aleja Zygmunta Krasińskiego, zwierzyniec, kraków. Obok ulice: kościuszki, syrokomli, morawskiego, zwierzyniecka, powiśle.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,42 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 2 pokojowe Z balkonem Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Domagały w Krakowie, o pow. 48,42m, usytuowane na 2- pietrze z windą. Budynek zadbany, winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł19,90 m² 90,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gnieźnieńska - do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie Mieszkanie o pow. 19,9m2, położone na 6-piętrze w 10- piętrowym budynku. W budynku dwie windy, blisko dużo zielenie do spacerowania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł68,22 m² 16 564,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,22 m , zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa - Ruczaj, przy ul. Czerwone Maki. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,51 m² 67,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,51 m , położone w okolicach ul. Wielickiej w Krakowskiej - dzielnica Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38,08 m² 16 544,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje | 2020 rok | 5 min do Bonarki | Gotowe do zamieszkania N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 38,08 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates oferuje Państwu do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie 44 m2 zlokalizowane w samym sercu Krakowa na Starym Mieście, przy ulicy Karmelickiej. Opis Lokalizacja Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,31 m² 15 526,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w cichej części miasta gotowe, aby stworzyć tu własny, wymarzony klimat! Lokal został zaprojektowany tak, by zapewniać wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 15 869,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,7 m , położonego przy ul. Dwernickiego w Krakowie (śródmieście ). Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł34,50 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kompaktowe, w pełni wyremontowane i umeblowane mieszkanie dwupokojowe na 2. piętrze z ekspozycją południową słońce przez większość dnia, ciepło i jasno niezależnie od pory.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w dobrej lokalizacji i w rozsądnej cenie? Jeśli zależy Ci na miejscu, które będzie dobrym startem do życia, pracy i odpoczynku ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł58 m² 18 431,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 58 m w Krakowie, krowodrza ul. Rolnicza Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Rolnicza Cena: 1 069 000 pln (do negocjacji) Powierzchnia: 58 m Piętro: 8 piętro z 10 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,35 m² 14 131,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł58 m² 12 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uwaga: proszę dzwonić po godz. 17.00, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, dziękuję i zapraszam do kontaktu. Oferujemy Państwu w pełni urządzone 58-metrowe mieszkanie na osiedlu Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,32 m² 14 514,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje z widokiem na zieleń i realną przestrzenią między budynkami - rzadkość na Czyżynach. Gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone, jasne, uporządkowane i zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,50 m² 13 480,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecamy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w sercu krakowskich Rakowic. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku nieopodal ulicy Ślicznej. Mieszkanie składa się z - osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Salwatorze przy ul. Syrokomli. Nieruchomość usytuowana jest na IV piętrze reprezentacyjnej kamienicy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł20,30 m² 18 669,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Kraków Nowa Huta os. Hutnicze 20,3 m Nieruchomość: przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 20,3 m , usytuowanej na drugim piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł67,47 m² 12 879,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie z tarasem i balkonem - ul. Domagały | Nowoczesne osiedle | Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23m2 po generalnym remoncie | Park lotników/ugorek. Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , usytuowana na parterze. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł32 m² 25 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Oferujemy państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście tuż koło Galerii Krakowskiej, teatru Słowackiego w okolicy ul. Radziwiłłowskiej, ul. Zamenhofa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł33,57 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum krakowskiego Kazimierza. Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy przy Placu Nowym. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa ul. Garncarska 1. Idealne dla osób, które chcą mieszkać w sercu miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Szuwarowej na krakowskim Ruczaju. Układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł60 m² 16 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam przestronne, słoneczne (ekspozycja zachodnia) mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na drugim piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł36,19 m² 15 971,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na osiedlu Kalinowym. Lokal usytuowany jest na 10. (ostatnim) piętrze budynku z lat 70., co.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł68,20 m² 13 782,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 68,2 m | po generalnym remoncie | balkon | zielony widok | ul. Jerzmanowskiego Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,2 m z balkonem i piwnicą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59 m² 14 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59 m2 + poddasze użytkowe (ok. 30 m2) - pokój na poddaszu - nie wliczony do metrażu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 810 zł27,61 m² 22 810,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł53,57 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z dwoma balkonami | Kraków - Łagiewniki / Podgórze | ul. Do Wilgi Szukasz mieszkania, które łączy świeżość nowej inwestycji z gotowym, wyposażonym wnętrzem? Ta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij