dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Płaszów

220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

220 ogłoszeń

1 090 000 zł75 m² 14 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Deweloperski dwupak inwestycyjny nad Wisłą. Podwójny dochód, osobne liczniki i jedna Księga Wieczysta! Szukasz odpornej na inflację lokaty kapitału, która nie wymaga od Ciebie bycia.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł66 m² 13 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 66 m | myśliwska | najtańsze 4p W okolicy | 2 miejsca postojowe Cena: 879 000 zł Stan deweloperski | dostępne od zaraz Opis nieruchomościna sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 200 zł47,75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł45 m² 19 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej 66 w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 34 m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł48,20 m² 16 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym. Ekspozycja okien oraz balkonu zapewnia widok na tereny zielone. Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Przedpokój: łazienka: balkon: widok na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dostępne od maja 2026! Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem! Na wynajem 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł85,10 m² 12 338,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Proponujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,1 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Układ jest przemyślany i wygodny w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł180 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - wykończony w najwyższej jakości materiałów. Rozkład apartamentu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 525 zł37,71 m² 16 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,71 m2 (1 piętro), zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Podgórze, przy ulicy Gromadzkiej. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł50,57 m² 15 186,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na kameralnym, zamkniętym osiedlu (dwa budynki, zieleń).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 680 zł61,36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,06 m² 13 576,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Okazja cenowa! / 3-pok mieszkanie do odświeżenia i własnej aranżacji / ul. Na Zakolu Wisły / widok na bulwar Wiślany Oferta tylko dla klientów gotówkowych/ mamy klucze do nieruchomości Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Bagrowej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 000 zł70,44 m² 17 816,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, przestronny apartament 4-pokojowy - ul. Kazimierza Siemienowicza, kraków Podgórze 70,44 m | 2. piętro | balkon | gabinet | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł71,39 m² 18 910,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Premium Estates przedstawia komfortowe mieszkanie na spokojnej ulicy Strycharska, kraków. Zapraszam! lokalizacja: dogodna lokalizacja - w pobliżu centra handlowe (M1 i Galeria Kazimierz), akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 390 000 zł83 m² 16 747 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Podgórze - płaszów - myśliwska 4 pokoje - 2 tarasy 20 M2 + 60 M2 - podwójny garaż Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w budynku z 2021 roku w świetnej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 099 000 zł59 m² 18 627,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Bagrowej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

730 000 zł45 m² 16 401 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Wielickiej. Budynek ogrodzony, z cichobieżnym windami, dużym garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

443 000 zł29 m² 15 424,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1-pokojowe ( Z możliwością wydzielenia 2 pokoju ) Z balkonem! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mierzeja Wiślana, dzielnica Płaszów. Okolica posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

817 000 zł51 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie ze skosami na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży "klimatyczne" mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym ze skosami. Kameralny budynek 10 - mieszkaniowy z 2015roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Płaszów,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 1 pokojowe Z balkonem Oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow.ok 30m2, położone na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2022 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowohucka

Płaszów,Kraków

185 000 zł39 m² 4 689,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu partycypacje tbs mieszkania o powierzchni 39,45 m2 znajdującego się w Krakowie przy ul. Nowohuckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

819 000 zł44 m² 18 613,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone, nowe mieszkanie na sprzedaż! Brak podatku pcc! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 44,39m Piętro: 3 Ekspozycja: e Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie Balkon: 3,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Płaszów,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 3.pokojowe na wynajem znajdujące się przy ul. Przewóz w dzielnicy Płaszów-Podgórze. Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

859 000 zł66 m² 13 021,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

768 000 zł51 m² 15 186,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje, oddzielna kuchnia I balkon! osiedle zamkniete! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Płaszowskiej, dzielnica Płaszów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 110,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,82 m , położone na 4. piętrze siedmiopiętrowego budynku z windą przy ul. Na Zakolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Na wynajem komfortowe, świeżo odmalowane mieszkanie trzypokojowe, gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, dzięki czemu zapewnia wygodę zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

874 158 zł49 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates prezentuje jasne i funkcjonalne mieszkanie w sąsiedztwie Zalewu Bagry przy ul. Bagrowej. To propozycja dla osób, które chcą połączyć codzienny komfort z bliskością natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goszczyńskiego

Płaszów,Kraków

850 000 zł54 m² 15 662,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż pięknie wykończone, przestronne mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Płaszów. Oferta idealna dla pary lub singla, którym zależy na komforcie dużej przestrzeni lub dla inwestora pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

443 000 zł29 m² 15 424,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

3 pokoje w zasięgu ręki, balkon na całą szerokość , Blisko Bagry i Wisła, miejsce postojowe w garażu podziemnym Szukasz mieszkania w nowoczesnym budynku, w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turka

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 16 890,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam dwupokojowe, słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się przy ul. Turka na Płaszowie, na cichym osiedlu monitorowanym z 2000r. Do przystanku autobusowego ok.5 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

979 950 zł53 m² 18 563,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English Below Adres: kraków, ul. Mierzeja Wiślana 6C oferta nowego wykończonego mieszkania wraz z wyposażaniem w cenie: bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych opłat i prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje z balkonem | Bagry | miejsce postojowe | nowe mieszkanie Do wynajęcia komfortowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w krakowskim Płaszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

489 000 zł26 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecamy! mieszkanie 1- pokojowe 25,5M2 do wejścia W spokojnej okolicy! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Koszykarskiej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

4 400 zł85 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2022 roku przy ul. Koszykarskiej w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 199 000 zł68 m² 17 668,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne, doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 67,86 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

689 000 zł45 m² 15 311,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 45 m | Balkon | City Vibe, płaszów | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Płaszów,Kraków

760 000 zł44 m² 17 471,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie - właśnie je znalazłeś. Powierzchnia: ok 43m2.