dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Płaszów

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

533 000 zł41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż w kompleksie Bagry Park. Stan deweloperski z usługą kompleksowego projektowania wnętrza wykonana przez profesjonalne krakowskie biuro architektoniczne gratis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

593 725 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe ustawne mieszkanie z dużym ogrodem, blisko jeziora Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

623 809 zł63 m² 9 901,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Proponujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, a zarazem kameralnej , oraz ekologicznej architekturze. Inwestycja znajduje się w pobliżu terenów zielonych takich jak Zalew Bagry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

424 626 zł42 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W pobliżu plaży Bagry Prowizja O% Kontakt: inwestycja charakteryzuje się nowoczesną i elegancką architekturą, zapewniającą komfortową i przyjemną przestrzeń do życia. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

649 000 zł60 m² 10 762,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

60 m2*3 pokoje*balkon*parking*podgórze-Płaszów Mieszkanie 60,3 m2 składa się z salonu z półotwartą kuchnią i balkonem, 2 sypialni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

405 000 zł44 m² 9 129,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Myśliwskiej. Na powierzchnię 44,36m2 w funkcjonalnym układzie składają się: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

589 000 zł66 m² 8 966,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną jasną kuchnią w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Myśliwskiej. Na powierzchnię 65,69m2 w funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

395 000 zł33 m² 11 970 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Koszykarskiej. Okolica cicha i zielona. Oferujemy mieszkanie całkowicie wyposażone składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

623 809 zł63 m² 9 901,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

399 000 zł45 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

-rezerwacja - Oferujemy do kupienia mieszkanie położone w okolicy ul. Wielickiej, oddalone około 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię ok 45m2, usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Płaszów

Płaszów,Kraków

417 894 zł41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania kraków-Podgórze ok.ul.Saskiej/ul.Lipskiej Nowa inwestycja deweloperska w zachodniej części Krakowa to kompleks trzech kameralnych pięciopiętrowych budynków (z windami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mały Płaszów

Płaszów,Kraków

450 000 zł56 m² 8 036 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 zlokalizowane przy ulicy Mały Płaszów, 3 minuty pieszo od pętli Mały Płaszów. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

485 000 zł56 m² 8 707,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w spokojnej części Płaszowa przy ulicy Lipskiej. O 700 metrów oddalona jest szkoła podstawowa i przedszkole, jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goszczyńskiego

Płaszów,Kraków

417 894 zł41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie mieści się w zachodniej części Krakowa, przy ul. Goszczyńskiego. Dogodna lokalizacja - w pobliżu ul. Lipskiej i Saskiej która gwarantuje bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Płaszów

Płaszów,Kraków

417 078 zł41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania kraków-Podgórze ok.ul.Saskiej|ul.Lipskiej Nowa inwestycja deweloperska w zachodniej części Krakowa to kompleks trzech kameralnych pięciopiętrowych budynków (z windami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Płaszów,Kraków

560 000 zł70 m² 7 956,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży 70-metrowe mieszkanie W nowym budownictwie płaszów Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

390 000 zł32 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy Państwa do prezentacji mieszkania usytuowanego przy ul. Koszykarskiej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku z 2015 roku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Płaszów

Płaszów,Kraków

417 486 zł41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

390 000 zł33 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 270.00 zł; Budynek: blok, 2015 w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; W pobliżu: park, przedszkole, sklepy, tereny rekreacyjne; Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Płaszów,Kraków

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią o pow. 48m2 zlokalizowane u skrzyżowania ulic Płaszowskiej oraz Paproci w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Płaszów

Płaszów,Kraków

313 040 zł29 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

363 000 zł44 m² 8 225,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Duży plac zabaw dla dzieci Plac zabaw dla psów z torem przeszkód Korty Boiska Mieszkania 29,31m2 - 65,69m2 prowizja 0% Kontakt: zachęcamy Państwa do zainteresowania się inwestycją przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Płaszów

Płaszów,Kraków

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Galaktyka Nieruchomości oferuje do sprzedazy ustawne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnia, osiedle Zadworze, płaszów. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 47m, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Płaszów,Kraków

325 000 zł34 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, płaszów, ul. Dworcowa Do sprzedania kawalerka 2 pokoje, przedpokój, kuchnia i łazienka na spokojnym osiedlu z doskonałą komunikacją miejską (autobusy, tramwaje oraz w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Płaszów,Kraków

360 000 zł34 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 320.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 70-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: piwnica, wypust balkonowy; W pobliżu: dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

423 000 zł56 m² 7 546,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy mieszkania na nowej inwestycji w okolicach ul. Myśliwskiej. Mieszkanie sprzedawane jako trzypokojowe z aneksem kuchennym, łatwo można wyodrębnić osobny 3ci pokój. Otrzymamy kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

291 000 zł29 m² 9 928,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy mieszkania na nowej inwestycji w okolicach ul. Myśliwskiej. Mieszkanie sprzedawane jako kawalerka, ale układ ścian i ilość okien pozwala bez trudu wyodrębnić sypialnię. Otrzymamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Płaszów

Płaszów,Kraków

1 920 zł35 m² 54,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanko 35m2, 2 pokoje Płaszów 1900zł ze wszystkim! Fajne mieszkanko 35m2 na 1p., w pobliżu Stawu Płaszowskiego, w bloku 3-piętrowym, 2 pokoje, balkon, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Płaszów

Płaszów,Kraków

409 825 zł42 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania kraków-płaszów/przewóz ok.ul.Saskiej/ul.Lipskiej Nowa inwestycja deweloperska w zachodniej części Krakowa to kompleks trzech kameralnych pięciopiętrowych budynków (z windami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Płaszów

Płaszów,Kraków

583 575 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

565 845 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność przedstawić Państwu inwestycje przy ul. Koszykarskiej w dzielnicy Podgórze. Nasza inwestycja, to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: 2015 wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: domofon, drzwi antywłamaniowe, brama na pilota, kaloryfery, rolety; Rozkład: korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 280.00 zł; Budynek: blok, z 2010 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła, sklepy, usługi;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, jasne, 30 metrowe mieszkanie w bloku z windą z 2018 roku w Krakowie w dzielnicy Podgórze, ulica Przewóz 32k. Miejsce w garażu podziemnym w tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

379 854 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieopodal parków zieleni i zalewu Bagry, dobrze skomunikowane apartamenty na Płaszowie. Dogodna lokalizacja Bliskie otoczenie Parku Myśliwskiego i Zalewu Bagry Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

760 000 zł80 m² 9 547,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży komfortowe dla rodziny mieszkanie o pow. 79.6 m2 na Małym Płaszowie. Atuty: 2 balkony, komórka lokatorska, parking podziemny. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Płaszów,Kraków

515 000 zł50 m² 10 259 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ciche mieszkanie na zamkniętym osiedlu na sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, na którym są place zabaw i zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

553 500 zł58 m² 9 500,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieopodal parków zieleni i zalewu Bagry, dobrze skomunikowane apartamenty na Płaszowie w okolicach ul. Lipskiej. Dogodna lokalizacja Bliskie otoczenie Parku Myśliwskiego i Zalewu Bagry Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

417 000 zł38 m² 10 974 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone przy ul. Płaszowskiej na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2008 roku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

459 000 zł44 m² 10 432 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu piękne, dwupokojowe mieszkanie z wysokim, dużym tarasem na ul. Przewóz w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Płaszów,Kraków

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół prezentuje na wynajem mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Sarmackiej, podgórze-Płaszów. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w budynku z 2012 roku z windą. Kamerlane,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Płaszów