dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozdroże

Dębniki,Kraków

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Infinity Estate prezentuje do wynajęcia mieszkanie w cichej okolicy przy ul. Rozdroże 17b - dzielnica Dębniki. Nieruchomość: - pow. 70m2 - 3 oddzielne pokojeo - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dębniki,Kraków

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Мы также говорим на русском! ul. Rydlówka -podgórze. Nieopodal Rondo Matecznego, ul. M. Konopnickiej, wadowicka, kapelanka. Vibehome ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Nowa Huta,Kraków

815 000 zł50 m² 16 398,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które znajduje się tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej, zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Łazarza

Stare Miasto,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowoczesne studio w samym centrum Krakowa - dzielnica Grzegórzki. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się w nowym budynku przy ul. Św. Łazarza. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

574 894 zł26 m² 21 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowa kawalerka o pow. 26,24m położona na I piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

9 500 zł93 m² 102,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkowy apartament z ogrodem, zlokalizowany w samym sercu Woli Justowskiej, tuż obok Parku Decjusza. To nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

619 000 zł35 m² 17 585,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 35,2m2, położone w spokojnej okolicy Nowa Huta Osiedle Ogrodowe z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji apartamenty przy bulwarze przy ul. Masarskiej, tuż obok galerii kazimierz, grzegórzki. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borelowskiego-Lelewela

Salwator,Kraków

1 090 000 zł63 m² 17 246,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Lubisz poranne spacery Wałami Wiślanymi lub jesteś fanem transportu rowerowego i chciałbyś mieć wszędzie blisko, a może nie wyobrażasz sobie życia bez placu targowego za rogiem? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

920 000 zł35 m² 26 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

English below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje wysokiej klasy studio w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Nieruchomość: - pow. 35 m2 - piętro 2/10 - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

1 700 000 zł64 m² 26 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Piękne, wykończone i funkcjonalne mieszkanie, usytuowane w niezwykłej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa! W pełni przystosowane do najmu krótkoterminowego. Zapraszam do kontaktu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżyńska

Grzegórzki,Kraków

1 810 000 zł96 m² 18 775,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować jasny i przestronny 4-pok. apartament z dwoma balkonami i 25m2 tarasem w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Czyżyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 390 000 zł110 m² 12 587,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem w bardzo poszukiwanej lokalizacji. Nieruchomość posiada cały szereg atutów, żeby nie napisać, że same atuty. Wymienię tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

620 255 zł41 m² 15 080,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Zakup bez podatku pcc 2%. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 1-pokojowe mieszkanie w samym centrum Krakowa - Stare Miasto Nieruchomość: apartament zlokalizowany na parterze III piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Krowoderskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Salwator,Kraków

5 300 zł96 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Union House prezentuje ofertę mieszkania na wynajem o powierzchni 96 m2 w zielonej dzielnicy Krakowa - Salwator, przy ulicy Bolesława Komorowskiego. Lokalizacja Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachowskiego

Zabłocie,Kraków

5 200 zł56 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowy apartament W prestiżowym budynku pianissimo tuż przy bulwarach wiślanych, rondo grzegórzeckie, grzegórzki. Opis nieruchomości: przestronne i komfortowe dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dwernickiego

Grzegórzki,Kraków

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

[English below] Infinity Estate prezentuje do wynajęcia mieszkanie po remoncie w kamienicy przy ul. Dwernickiego (boczna od Grzegorzeckiej) tuż przy Hali Targowej. Nieruchomość: - pokój - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ujejskiego

Zwierzyniec,Kraków

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

jasne, przytulne studio ,położone na 2 piętrze ,składające się z pokoju z aneksem i sypialni /amfilada/,łazienka z oknem ,przedpokój ,umeblowane ,wyposażone ,ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

1 020 000 zł61 m² 16 691,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie W inwestycji garden residence opis nieruchomości Apartament o powierzchni 61,11 m2 zlokalizowany jest na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

1 085 000 zł31 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania na krakowskim Kazimierzu. Jedna z najbardziej porządanych lokalizacji, w premium inwestycji z basenem, saunami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

764 092 zł32 m² 23 525 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ustawne mieszkanie w nowej inwestycji na Rydlówce Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Zakończenie inwestycji w tym roku. Lokalizacja: to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Dąbie,Kraków

580 000 zł34 m² 16 811,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34.5 m2 przy ul.Widok, rejon Dąbie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, budynek ocieplony, czysta i zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard I pianissmo I klimatyzacja I 3 pokoje I niski czynsz I wysoka jakość wykończenia I widok na wisłę Mamy do zaoferowania piękny, nowoczesny, 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

4 000 zł60 m² 66,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

4 000 zł41 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z salonem wraz z aneksem kuchenny oraz sypialnią i łazienką. Do mieszkania przynależy balkon. Zlokalizowane w Kompleksie Angel Stradom przy ul.Stradomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

929 839 zł42 m² 21 925 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Praska

Dębniki,Kraków

1 600 zł18 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; budynek: dom wielorodzinny, dom wolnostojący w dobrym stanie; standard mieszkania: po generalnym remoncie; dodatkowo: drzwi antywłamaniowe, monitoring; w pobliżu: akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z salonem wraz z aneksem kuchenny oraz sypialnią i łazienką. Do mieszkania przynależy ogródek. Zlokalizowane w Kompleksie Angel Stradom przy ul.Stradomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

792 433 zł44 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji- zadzwoń, opowiem Ci wszystko o tej pięknej inwestycji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 44,27 m2 w nowoczesnej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krakusa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

419 000 zł20 m² 20 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Home Estate Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wykończone mieszkanie o powierzchni 30 m przy Kładce Bernatka, znajdujące się na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Praska

Dębniki,Kraków

1 600 zł15 m² 108,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2 przy al.Pokoju. Świetna oferta inwestycyjna, mieszkanie wynajęte. Mieszkanie położone na wysokim parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta - Grzegórzki Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na VII piętrze bloku z lat 70. przy ul. Aleja Pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne, jasne studio - mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowice,Kraków

1 100 000 zł67 m² 16 393,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na 3 i 4 kondygnacji w budynku z 1998 roku przy ulicy Mieczysława Pszona. Na Klatce tylko dwa mieszkania. Bardzo doba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 przy ul. Lubostroń w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: budynek zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Dywizjonu 303,Kraków

510 000 zł27 m² 18 708,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży mieszkanie inwestycyjne w krakowie dwa pokoje z garderobą, balkonem , położone na nowym osiedlu przy Os. Dywizjonu 303 na 6 piętrze. Mieszkanie sprawdzi się inwestycyjnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gurgacza

Grzegórzki,Kraków

2 200 zł19 m² 115,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ślicznie urządzona, bardzo bezpieczna przy ul. Władysława Gurgacza 5 *ogrzewanie centralne *powierzchnia 19 m2 *2 piętro *w okolicy, 500- 600 metrów, hala Targowa, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

900 000 zł44 m² 20 543,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu widne i komfortowe mieszkanie idealne pod inwestycje, o powierzchni 43 m2 przy ul. Grzegórzeckiej. Lokalizacja: grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m z ogródkiem do wyłącznego użytkowania, położone na parterze 7-dmio piętrowego budynku z 2008 roku, położone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij