dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

643 000 zł46 m² 13 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 46 m2. Lokalizacja: prądnik Biały- os. Żabiniec. Świetnie rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Salwator,Kraków

2 790 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Morawskiego, tuż przy Jubilacie. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Azory,Kraków

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 49m2. Lokalizacja: azory - ul. Kazimierza Pużaka Świetnie rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Praska

Kraków,małopolskie

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokoje przy ul. Praskiej, bezpośrednio od właściciela Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela, odświeżone przestronne mieszkanie (parter w bloku dwu piętrowym) , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Proszowicka

Prądnik Biały,Kraków

1 600 zł17 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszaknie przy ulicy Proszowickiej 15 *parter *powierzchnia 17 m2 *ogrzewanie centralne *miejsca parkingowe przy ulicy przez budynkiem *bardzo dobry wyjazd z Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasickiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje wysokiej klasy 3-pokojowy apartament w Domu pod Słowikiem - 3 km od Rynku Głównego Nieruchomość: apartament o powierzchni 57m2 zlokalizowany na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

535 000 zł37 m² 14 278,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze 4-piętrowego budynku z 1969. - świetna lokalizacja - pełna infrastruktura - dużo zieleni co sprzedajemy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne mieszkania *preferowany kontakt telefoniczny* biuro nieruchomości lakado ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Wawel,Kraków

5 800 zł50 m² 115,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: - adres: ul. Stradomska, kraków - Bliskość atrakcji: 5 minut spacerem od Wawelu, w sercu historycznego centrum Krakowa. - okolica: ekskluzywny budynek Angel Stradom, blisko restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament położony na pierwszym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Kazimierz,Kraków

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Kompleksie Angel Plaza przy ul.Zwierzynieckiej w centrum Krakowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W mieszkaniu znajduje się klimatyzacja! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżyny,Kraków

920 000 zł56 m² 16 523 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 3-pok. mieszkanie z balkonem na sprzedaż o powierzchni 55,68 m2 z przy ul. Bieńczyckiej. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

899 500 zł40 m² 22 487,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w wysokim standardzie sprzedawane jest bezpośrednio bez pcc i prowizji. Lokal znajduje się na 6 piętrze z przestrzennym widokiem. Ocean Apartments to inwestycja o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł42 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na ulicy Grzegórzeckiej 77, w atrakcyjnej dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja zapewnia bliskość centrum miasta oraz doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cegielniana,Kraków

696 000 zł48 m² 14 487,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 8 piętrze 11 piętrowego budynku z lat 70-tych. - świetna lokalizacja - pełna infrastruktura - balkon typu loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Mały Płaszów,Kraków

1 270 000 zł50 m² 25 183,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania od zaraz ustawne mieszkanie o metrażu 50.43m w pełni umeblowane + 80 000 zł miejsce postojowe na poziomie 0. W mieszkaniu zostawiam wszystko oprócz kilku sprzętów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł51 m² 77,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy wyjątkowy wykończony w wysokim standardzie 2 pokojowy apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. przy ul Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wileńska

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowe i stylowe 1-pok. mieszkanie w dzielnicy Prądnik czerwony przy ul. Wileńska. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

851 293 zł52 m² 16 513,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich 3pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko u nas w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

824 000 zł48 m² 16 989,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w promieniu 2,5 km od ścisłego centrum Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 941 zł66 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

855 900 zł38 m² 22 423,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe 38,17 m2 z balkonem mieszkanie w dzielnicy Podgórze w bezpośredniej lokalizacji kluczowego węzła komunikacyjnego rondo mateczny. w pobliżu Parku Rzecznego Wilgi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

924 114 zł82 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeźnicza

Grzegórzki,Kraków

1 079 000 zł72 m² 14 923,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Duże mieszkanie w międzywojennej kamienicy, z ogromnym potencjałem, w doskonałej lokalizacji. Powierzchnię mieszkania tworzą dwa duże pokoje, hall, łazienka oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Grzegórzki,Kraków

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wysoko, bez windy. Drewniana podłoga skrzypi. Każda ściana jest inna, a owocami z ogrodu trzeba się dzielić. Jeśli lubisz, kiedy leżąc na leżaku w ogrodzie Twoje nogi są już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kliny,Kraków

945 000 zł66 m² 14 405,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w zielonej dzielnicy Krakowa. Lokalizacja: kliny to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Krakowie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

599 000 zł30 m² 19 920,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. ul. Kiełkowskiego- zabłocie najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

657 685 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

943 397 zł58 m² 16 372,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: ostatnie największe 3 pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko u nas w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

508 320 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

894 375 zł56 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 56,25M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Infinity Estate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone w inwestycji Wiślane Tarasy przy ulicy Grzegórzeckiej - dzielnica Grzegórzki Mieszkanie: - pow. 56m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stachowicza

Salwator,Kraków

1 100 000 zł68 m² 16 224,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Salwator/stachowicza - duże mieszkanie 3-pokojowe, 64 m2, w doskonałej lokalizacji. Powierzchnię mieszkania tworzą: duży salon, dwie sypialnie, kuchnia zamykana z oknem, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

547 400 zł46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

719 000 zł33 m² 21 695,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości wiz estates oferuje do zakupu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Juliusza Lea. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

1 600 000 zł94 m² 16 985,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne w pełni wyposażone apartamentyo powierzchni 94,20m2, al. Zygmunta Krasińskiego / w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Apartamenty w Księdze Wieczystej włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

1 800 000 zł48 m² 37 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek I okolica: apartamentowiec Angel Stradom wybudowano w 2021r. Budynek pod całodobową ochroną wraz z dostępem do recepcji. Dla mieszkańców dostępne jest również słoneczne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buszka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 544 804 zł82 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne apartamenty podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest pięknie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

950 953 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne apartamenty podwyższony standard deweloperski *preferowany kontakt telefoniczny* Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Home Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Myśliwskiej. Zalety nieruchomości -mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 49 m2, z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Rydlówka w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w niesamowicie atrakcyjnej lokalizacji przy.