dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonecznikowa

Wola Justowska,Kraków

5 500 zł117 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia apartament 117 M2 przy ulicy słonecznikowej składający się Z : - 3 sypialni - salonu z otwartą kuchnią i jadalnią - łazienki z prysznicem i wanną - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Eljasza Walerego Radzikowskiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Podgórze,Kraków

1 144 978 zł60 m² 18 988 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż mieszkań *preferowany kontakt telefoniczny* W ofercie mieszkania o powierzchni od 41 m2 do 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wadowicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

847 626 zł49 m² 17 433,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania - już wkrótce gotowe! bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, 0% prowizji! Oferujemy szeroki wybór mieszkań w samym sercu Krakowa! Kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wieczysta,Kraków

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze w nowym budynku z końca 2018 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brodowicza

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na cichym i zielonym Osiedlu Oficerskim (przy ul. Brodowicza). W pobliżu Rondo Mogilskie, z rozbudowaną siecią komunikacji miejskiej, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 250 000 zł41 m² 30 310,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Biuro Union House ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż w kameralny budynku mieszczącego się przy ulicach Orawska, spiska. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zabłocie,Kraków

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Kiełkowskiego w dzielnicy Zabłocie, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

1 260 000 zł54 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Aleja Kijowska - Krowodrza nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

1 060 000 zł51 m² 20 784,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sukiennicza

Stradom,Kraków

2 900 zł24 m² 120,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia nowoczesne studio w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa się z 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

915 000 zł44 m² 20 795,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbie,Kraków

595 000 zł36 m² 16 364,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,36 m z oddzielną kuchnią znajdujące się przy ul. Aleja Pokoju w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie typu studio z antresolą znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Żółkiewskiego (tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Podgórze,Kraków

995 099 zł48 m² 20 822,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kazimierz,Kraków

9 000 zł106 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3 pokojowy apartament z tarasem położony w prestiżowej inwestycji Miodowa 33 w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja: kazimierz jest to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 360 zł28 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie na krakowskim zabłociu/podgórzu *powierzchnia 28 m2 *3 piętro *ogrzewanie miejskie *winda *balkon *pobliskie przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniają szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czerwone Maki,Kraków

3 100 zł49 m² 63,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które oferuje funkcjonalność i przestrzeń do odpoczynku? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piltza jest idealnym miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Przestronny taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

561 200 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż mieszkań W atrakcyjnej cenie mieszkania gotowe W czerwcu 2027 *preferowany kontakt telefoniczny*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł84 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 84 m z tarasem i widokiem na park Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne i przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m , znajdujące się na parterze budynku z 2015 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zabłocie,Kraków

1 223 342 zł80 m² 15 309 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy 4 pokojowy apartament z dwiema łazienkami i dwoma balkonami czeka na swojego właściciela. Mieszkanie jest jasne i przestronne, co daje wiele możliwości aranżacji wnetrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

561 200 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem nowoczesny 2 pokojowy apartament położony w inwestycji Duo Residence w dzielnicy Salwator. Lokalizacja: salwator to miejsce, które sprawia, że wszędzie jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

3 450 zł44 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie ul masarska grzegórzki opis mieszkania Apartament o pow. 44 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z windą i składa się z: - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

646 247 zł57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

995 000 zł73 m² 13 630,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż nasłonecznione mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa. Do generalnego remontu. Zlokalizowane przy ulicy Zwierzynieckiej, placu Kossaka oraz dh Jubilat. W bliskiej odległości Wawel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

3 650 zł45 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Paulińskiej w dzielnicy Kazimierz. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Korbutowej

Wola Justowska,Kraków

1 250 000 zł72 m² 17 426,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament o powierzchni 71.73 m2, z przestronnym tarasem położony przy ul. Ludmiły Korbutowej w samym centrum krakowskiej Woli Justowskiej. Bardzo dobra lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę studia na wynajem przy ul. Zwierzynieckiej w dzielnicy Stare Miasto, w kamienicy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

745 000 zł54 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Przewóz - Kraków Podgórze Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wenecja

Piasek,Kraków

855 000 zł36 m² 23 882,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Lokalizacja: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Wenecja. W okolicy jest w pełni rozwinięta infrastruktura: punkty usługowo-handlowe, przychodnie, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Grzegórzki,Kraków

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażoną i komfortową kawalerkę na wynajem, o powierzchni ok. 27 m2 przy ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

747 000 zł40 m² 18 675 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie w pełni wyposażone, nigdy nie zamieszkane, świeżo wykończone na wysoki standard. Mieszkanie znajduje się na przedostatnim piętrze budynku oddanego w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

1 070 000 zł51 m² 20 980,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

924 114 zł82 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze aktualnie obowiązująca promocja! system płatności 20/80! Prezentujemy nowy punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

747 498 zł66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków